PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ulozeniem planu ;P



HellKnight
24-03-09, 20:41
Witam. Mam mały kłopot z ułożeniem sobie planu. Wszędzie roi się od podwieszonych tematów, poradników itd, które przeczą sobie nawzajem.
Siedzę już nad tym trochę i się tylko denerwuje ;O Chciałbym ułożyć plan na dwa dni w tygodniu w taki sposób, że całe ciało zostanie poddane ćwiczeniom w ciągu 2 treningów (część partii na treningu 1, część na treningu 2) i mam problem z dobraniem kolejności ćwiczeń..

Są różne teksty mówiące o tym, jakich partii nie należy łączyć, i jakich nie ćwiczyć przed jakimi, i dochodzę do wniosku, że pisząc według poradnika, w ogóle nie da się tego planu ułożyć..

Chciałbym, żeby ktoś mi to rozpisał. Tak, żeby najkorzystniej zaangażować, nogi, klatkę, grzbiet, mięśnie naramienne, ramiona, przedramiona, kaptury, brzuch i łydki..

I chciałbym koniecznie superserie bicepsa i tricepsa bo to na mnie bardzo dobrze działa.

Opłaca się xD

Chętnie odwdzięczę się doładowaniem telefonu, czy przelewem sms do Orange ;P Bo niema mi kto pomóc..

hardworkOUT
24-03-09, 21:14
fbw 2x w tyg

wystarczy ze wpiszesz w google fbw a zczaisz o co chodzi

lepiej by bylo gydbys znalazl jeszcze 1 dzien na trening bo 2x w tyg to troche malo



"Chętnie odwdzięczę się doładowaniem telefonu, czy przelewem sms do Orange ;P Bo niema mi kto pomóc.."

njie pierdol........

;)

HellKnight
24-03-09, 21:17
(nie da się edytować posta)

Tzn, zrobiłem małą pomyłkę.. nie chodziło mi o ułożenie planu bo to zrobię sam, tylko o podanie kolejności ćwiczenia partii, i tylko to. Ty się znasz bardzo dobrze hardworkOUT :p Skrobnij dwa zdania. Prosze ^^

hardworkOUT
24-03-09, 21:29
w fbw

nogi klatka plecy barki triceps biceps

HellKnight
24-03-09, 21:37
Juz mi jeden kozak napisal.

Dzień pierwszy:
Klatka, grzbiet, bary i łydki

Dzień drugi:
Uda - przód i tył, biceps, triceps, przedramie

A brzuch na koniec drugiego dnia albo na obu

Co o tym myślisz ? Zeby to zamknac w split ^^ ? Bo ja i tak mam przyrosty cwiczac bez planu na pale, mimo ze zle to robie i troche przetrenowywuje miesnie.

hardworkOUT
24-03-09, 21:40
swoje napisalem

HellKnight
24-03-09, 21:48
Tak ale nie o to mi chodzilo. Pozatym napisales dokladnie to samo 4 miesiace temu tez w moim temacie ^^ Szkoda ze nie jestescie rozmowni.

Pozdrawiam.

hans87
24-03-09, 22:25
Juz mi jeden kozak napisal.

Dzień pierwszy:
Klatka, grzbiet, bary i łydki

Dzień drugi:
Uda - przód i tył, biceps, triceps, przedramie

A brzuch na koniec drugiego dnia albo na obu

Co o tym myślisz ? Zeby to zamknac w split ^^ ? Bo ja i tak mam przyrosty cwiczac bez planu na pale, mimo ze zle to robie i troche przetrenowywuje miesnie.




hardworkout ci dokladnie napisał kolejnosc... podczas trenowania fbw cwiczysz wszystkie partie podczas jednego treningu, a to co ty piszesz wyzej to nawet split nie jest ani nie wiadomo co.
ps. postaraj sie cwiczyc 3 razy w tyg.
pozdro