PDA

Zobacz pełną wersję : Gain Bolic 6000



Micek185
24-03-09, 19:47
kupilem to dzis i na opakowaniu jest napisane ze na jedną porcje należy sypac 14łyżek stołowych do 100ml wody!jak ja to wsypuje to cała szklanka jest!naprawde tak to trzeba stosowac? waże 77kg przy 183cm.niech ktos sie wypowie kto ma w tym jakies doswiadczenie z góry dzieki

sts
24-03-09, 20:05
7 łyżek to 100 gram u mnie pisało

Aponax
24-03-09, 20:08
jezeli sie nie myle to powinno byc 30 gram gaina bolica 6000 ale nie jestem pewien :] wiec jakies 2-3 łyzki ale poczekaj nich ktos jeszcze sie wypowie :]

Toomekk6
24-03-09, 20:20
Ja stosowałem GB6000:P
To brałem 30-40g z ok 150 ml mleka:) Ale miałem miarkę więc nie wiem ile to łyżek będzie.

Micek185
24-03-09, 20:28
no własnie o to chodzi bo mi sie to troche dziwne wydaje b o w sumie 1kg gainera nie bedzie po 3-4 dniach.poczekam jeszcze ale dzieki za odp

kacperek
24-03-09, 20:33
u mnie jak wsypuje działke to na szejkeze zajmuje 200ml standardowo jak w kazdym wiec jak masz szejkera to sobie nasyp tyle łyzek zeby było 200ml
a tak na 100ml wody lub mleka wtedy sie robi prawie papa bardzo słodki ale po treningu zajebiscie wchodzi

Sosna91
24-03-09, 20:35
ja do shejkerea 500ml wlewam ok 250-300ml mleka i do tego 150-200g monster mass i wchodzi pięknie :)

Micek185
24-03-09, 20:47
o kur... to w sumie drogo te gainerki wychodzą myslałem ze to taniej wyjdzie a w sumie zeby jakies efekty były to będe musiał tego z 5kg wciągnąć.Ale co tam polecimy z koksem

Co myslicie o tym?

1 porcja rano przed szkołą
1 miarka 30 min przed treningirm (ok 18)
1 miarka po 30min po treningu
na koniec dnia jakis twaróg albo serek wiejski tak ok 21-21.30

Damian st-ce
24-03-09, 20:50
Jesz go wtedy jak nie możesz opierdzielić normalnej miski. Ja właśnie go jem i zjadam 3 porcje dziennie, każda po 100 g ( o 12 w pracy, 16 przed treningiem, 18.30 po treningu)

Micek185
24-03-09, 21:04
własnie o to chodzi rano przed szkoła bo nie mam czasu przed siłownia bo poza szkołą jeszcze pracuje i zdąże sie tylko umyc i na siłownie a no i po siłowni bo trzeba zrobic jakąs nadwyzke po treningu.Mysle ze powinno wystarczyc

Sosna91
24-03-09, 21:38
ja biorę do szkoły te 150-200g i jak zjem juz bułki koło 10 to o 12-13 gainerka ojebe ;p przed treninegnuem to zalezy co mialem na obiad i 100g po treniengu

Micek185
24-03-09, 21:52
i co tak w szkole normalnie gainerka wpierd..sz?ja biore co najwyzej serek wiejski i kanapki :D ale moze tez sobie rozrobie w domu gainerka i w szkole wypije nie jest zły pomysł:D

Sosna91
24-03-09, 22:35
no a co :) nie jestem taki mały wieć się nie boje :) Generalnie w pije w kiblu :) bo głupio by mi było shejkerem na przerwie napierdalajc :) bo biore shejker z mlekiem i sloik w ktorym mam proszek :)
ale do klopa chodze nie na przerwie bo wtedy jest cza palenia i sie wejsc ne da ;D
tylko na lekcji, u mnie akurat Ci co mają wiedziec to nauczecie wiedza ocb :) wylajtowanych mam nauczycieli wiec mowie ze ide do ubikacji, wiedza o co chodzi :) bo wychodze z plecakiem :D

Micek185
24-03-09, 22:41
hehe ja sie nie będę pier.. wyciągne normalnie i wypije bo kto wie co ja mam w tej butelce:D tylko jak myslisz jak zrobie go w domu i przeleje do butelki to ok 12 w szkole bedzie dobry?bo w sume sam nie wiem.No ostro w szkole jeszcze nie bralem odżywek ale widze ze czas zacząc:)

popeye
24-03-09, 22:45
Haha, fajny topic. Podoba mi się! SOGi Panowie dostajecie :D

Sosna91
24-03-09, 22:54
no własnie podobno że nie powinno się czekać z wypiciem tylko od razu po przygotowaniu opierdolić ;p wiec się do tego stosuje i biore drugą butelke i przesypuje :)
pompa była jak mi sie wysypal ten proszek jak szedlem do kibla w sali ;p nauczyciel kabel poskarżył sie wychowaczyni i musialem spiewac co to bo mysleli ze amfa. :D

pewnie szmata powiem na wychowaczej i matka bedzie darla jape ale mam to w ***

Micek185
24-03-09, 23:09
Uuu to lipa to juz troche gorzej z tym mieszaniem będzie ale poradze sobie tak mysle:D
kur..a to niezły zryw czapy bedziesz mial przed klasą a stara przeciez wie ze to kupujesz to w sumie lajcik.Mi stara ciągle głowe suszy "jesz te prochy a później po lekarzach bede cie wozila"i takie tam bzdety ale jak ja jej wytłumacze ze to zwykle białko i węgle?

Sosna91
24-03-09, 23:13
haha wlasnie u mnie w klasie to wiekszosc wie ocb wiec lajt ale i tak pompa byla :D bo mina nauczyciela bezcenna ;D
a wlasnie stara wie ale sie nie zna i gada ze cpam itp :D wiec bedzie sapala ale coz ;p

Micek185
24-03-09, 23:23
dokładnie,nie wie ale gada:Dkiedys chciała mi wysypac wchłaniacz do kreatyny i byla niezła pompa jak jej tłumaczyłem ze to nic takiego a ta dalej swoje:Da co do tytułu znasz/ci jakies inne tanie gainery z wysoką zawartoscia bialka?

kacperek
25-03-09, 08:19
mi było by szkoda kasy lepiej szykowac jedzenie i jest gdzies jak ja na przerwach na korytazu :P ja biore tylko po treningu czasem wieczorkiem jak mam ochote :P

*TERRORBLADE*
25-03-09, 10:05
Micek185, a miarki w Gain Bolic'u 6000 nie miałś ?
Jedna miarka to 30j ( ok.17g Gb 6K )
Wkońcu na porcje wychodzi (w zależności) 105-210j no a to wychodzi ok. 3-7 miarek -> a to wsumie jak pisałeś, dużo , jak na szklanke :P

pepek21
25-03-09, 14:59
Ja sypie 5 miarek na 100ml, jest troche geste ale w miare dobrze wchodzi

MolderDist
25-03-09, 15:12
Ludzie prosze Was opamiętajcie się!

Gainer to jest jedzenie w prochu! Tylko i wyłacznie uzupełnienie DIETY w wyjątkowych sytuacjach kedy akurat się śpieszy itd.

Żaden gainer nie zastąpi jedzenia, nigdy efekty po gainerze nie będą takie jak po normalnym jedzeniu, zapamiętajcie to sobie!

Porcje gainera ustanawiamy sobie SAMI! W takich ilościach jakich brakuje nam akurat w diecie, a napewno nie patrzymy na dawkowanie producenta!

Gainera można stosować ciągle tylko po treningu tak naprawde kiedy zależy nam na odpowiedzi insuliny, która transportuje skłądniki odżywcze do mięśni.

Inną sprawą jest, ze w gainerach takiej klasy jak GainBolic jest bardzo dużo cukru! Dla ektomorfików dobre rozwiązanie, dla andomorfików "śmierć na krzyżu"

Z dobrych i co najważniejsze TANICH gainerów z dużą zawartościa białka polecam

GainBody Machine Man 30 smak Orzech Włoski! Sam zjadłem kilka gainerów i ten jest naprawde dobry.

pozdro

Sosna91
25-03-09, 16:02
Ludzie prosze Was opamiętajcie się!

Gainer to jest jedzenie w prochu! Tylko i wyłacznie uzupełnienie DIETY w wyjątkowych sytuacjach kedy akurat się śpieszy itd.

Żaden gainer nie zastąpi jedzenia, nigdy efekty po gainerze nie będą takie jak po normalnym jedzeniu, zapamiętajcie to sobie!

Porcje gainera ustanawiamy sobie SAMI! W takich ilościach jakich brakuje nam akurat w diecie, a napewno nie patrzymy na dawkowanie producenta!

Gainera można stosować ciągle tylko po treningu tak naprawde kiedy zależy nam na odpowiedzi insuliny, która transportuje skłądniki odżywcze do mięśni.

Inną sprawą jest, ze w gainerach takiej klasy jak GainBolic jest bardzo dużo cukru! Dla ektomorfików dobre rozwiązanie, dla andomorfików "śmierć na krzyżu"

Z dobrych i co najważniejsze TANICH gainerów z dużą zawartościa białka polecam

GainBody Machine Man 30 smak Orzech Włoski! Sam zjadłem kilka gainerów i ten jest naprawde dobry.

pozdro



ameryki nie odkryłeś :) mysle ze kazdy to wie i wlasnie bierze jak nie ma czasu na normalne zarcie a wiec np, w szkole dla mnie jest malo 3 bulki ze schabowym a nie bede jeszcze brał wiecej nic to biore gainerka.

Gainbolic 6000 tylko 1kg zjadlem bo fakt ze chyba tylko 15g białka i sporo cukru teraz caly czas jem monster mass i duzo lepszy. 25g bialka i duzo mniej cukrów.

a efekty jak najbardzij jesli chodzi o mase sa odczuwalne, bo sila nie ale masa tak. kumpel wazy 65kg nie ma diety je co popadnie, po 7kg mutantmass jadl go duzo przytyl 5kg. ale na chudzielcow lepiej dziala.

MolderDist
25-03-09, 16:26
Więc chyba nadal "ameryki" nie odkryłeś skoro do szkoły bierzesz 3 bułki ze schabowym...

Micek185
25-03-09, 18:34
no to zes nam pomógł Molderdist a kto tu mówi o czyms takim jak zastępowaniu zarła gainerem?on jest stosowany tak jak powinien,bo nie siedze na dupie w domu tylko ciągle jestem w ruchu dlatego gainera wybrałem.Zgadzam sie z soana bo niby co ja mam do szkoły bohenek chleba wziąc albo pół kurczaka/Bo wsue 3 bułki do tego jabłko,soczek witaminke i dalej mnie śśie.Po to kupiłem gainera.A tak w ogóle to dopiero zaczynam przygode z odżywkami:D

MolderDist
25-03-09, 19:10
No to jak zaczynasz to i lepiej skończ.

Do szkoły się bieże ryż/kasze/makaron ewentualnie ciemne, pełnoziarniste pieczywo

Do tego kurczak/indyk/wieprzowina/wołowina

Do tego oliwa/olej lniany/jakieś orzechy itp.

Wtedy jak amsz za mało kalorii może podbić gainerem.

luo
25-03-09, 19:33
"Do szkoły się bieże ryż/kasze/makaron ewentualnie ciemne, pełnoziarniste pieczywo

Do tego kurczak/indyk/wieprzowina/wołowina

Do tego oliwa/olej lniany/jakieś orzechy itp."

Nie uwazasz ze to troche uciazliwe brac ryż/kasze/makaron itp do szkoly??
Kazdy wie ze nieda sie zastapic jedzenia gainerem ale w szkole to jest najlepsze rozwiadanie. Przeciez niebedzie pol plecaka wypychal jedzeniem..

Ja przewaznie w szkole jem pelnoziarniste pieczywo+zrodlo bialka:serek wiejski,twarog,piers z kurczaka albo troche wołowiny i do tego gainerek. Czasami jeszcze oliwe z oliwek do sera dodaje. Teraz co prawda niemam gainera ale od nast miesiaca zakupie jakis bulk bo od gainera za duzo mi idzie w fat + do tego cykl krety vitala

Co do Gain bolic 6000 to u mnie jakos niezabardzo sie przyjal.. chodzi mi o efekty, monster mass jest o wiele lepszy
pozdro

MolderDist
25-03-09, 19:41
Oczywiście, że proste to nie jest ale to nie prosty sport. Ja tak robie i wielu gości i spokojnie da się.

Wystarczy jedno pudełeczko z jedzieniem i coś do popicia i tyle.

Fat Ci leci bo w gainerach właśnie jest za dużo cukrów o wysokim IG.

Micek185
25-03-09, 20:24
No to jak zaczynasz to i lepiej skończ.

Do szkoły się bieże ryż/kasze/makaron ewentualnie ciemne, pełnoziarniste pieczywo

Do tego kurczak/indyk/wieprzowina/wołowina

Do tego oliwa/olej lniany/jakieś orzechy itp.

Wtedy jak amsz za mało kalorii może podbić gainerem.

niby dlaczego mam skonczyc?
Kurw.. ludzie opamiętajcie sie .jaki ryż do szkoły?i co jeszcze obrusik i serwetki do tego?Kanapka z jakąś piersią czy dobre chude mięsko i pojechał.Nie jestem jakims profesjonalistą czy zawodowcem zeby tak dawac z dietą a gainer w moim przypadku to najlepsze wyjscie i nie ma co tu gadac.Ten 15%na początek jest dobry,potem jakiegos bulika kupie i tez bedzie ok.a co do tej oliwy powaznie wy to robicie bo mi sie wydaje ze to sciema na potrzeby forum i tyle bo z mojego punktu widzenia to głupie zeby w budzie oliwe wcinac łyzeczką.

ale oglie wszystkim dzieki za wkład w temat.

luo
25-03-09, 20:46
Olej dodaje sie do posilkow wieczorem poniewaz wtedy bialka wolniej sie wchlaniaja. Co prawda kazeina ktora jest w twarodu i tak wolno sie wchlania ale pijac olej przedluzasz ten czas o 1-2 godziny, dzieki temu niemusisz sie martwic o nocny katabolizm. Jesli masujesz to przeciez w kazdej chwili w dzien mozesz uzupelnic bialka. Ogolnie w ciagu dnia olej stosuje sie jak robisz redukcje i zmniejszasz wegle stopniowo zwiekszajac tluszcze(oczywiscie chodzi mi o roslinne)

MolderDist
25-03-09, 23:11
niby dlaczego mam skonczyc?
Kurw.. ludzie opamiętajcie sie .jaki ryż do szkoły?i co jeszcze obrusik i serwetki do tego?Kanapka z jakąś piersią czy dobre chude mięsko i pojechał.Nie jestem jakims profesjonalistą czy zawodowcem zeby tak dawac z dietą a gainer w moim przypadku to najlepsze wyjscie i nie ma co tu gadac.Ten 15%na początek jest dobry,potem jakiegos bulika kupie i tez bedzie ok.a co do tej oliwy powaznie wy to robicie bo mi sie wydaje ze to sciema na potrzeby forum i tyle bo z mojego punktu widzenia to głupie zeby w budzie oliwe wcinac łyzeczką.

ale oglie wszystkim dzieki za wkład w temat.

Słuchaj im szybciej się nauczysz, że dieta to podstawa tym łatwiej będzie Ci później. I nikt Ci nie każe pić oliwy łyżką czy z butelki tylko wcześniej polać np. ryż czy sałatke i nawet tego nie poczujesz i nie jest to żaden pic. Gainer najlepszym wyjściem? Oczywiście wmawiaj tak sobie, żeby zaspokoić sumienie, ale tak naprawde jest to najgorsze z "dobrych" wyjść.

Ja nie mam zamiaru Cię do niczego nakłaniać, zrobisz jak uważasz.

MolderDist
25-03-09, 23:13
Olej dodaje sie do posilkow wieczorem poniewaz wtedy bialka wolniej sie wchlaniaja. Co prawda kazeina ktora jest w twarodu i tak wolno sie wchlania ale pijac olej przedluzasz ten czas o 1-2 godziny, dzieki temu niemusisz sie martwic o nocny katabolizm. Jesli masujesz to przeciez w kazdej chwili w dzien mozesz uzupelnic bialka. Ogolnie w ciagu dnia olej stosuje sie jak robisz redukcje i zmniejszasz wegle stopniowo zwiekszajac tluszcze(oczywiscie chodzi mi o roslinne)

Tak jeżeli chodzi o ostatni posiłek to dodaje się tłuszcz w celu przedłużeniu trawienia.

Jednak tłuszcz tak jak i białko czy węglowodany jest KONIECZNY w diecie i tak samo wazny na masie jak i na redukcji.

Proporcje tłuszczów są różne ale przyjmuje większość ludzi, iż jest to 0,5 do 1,5 g na kg/mc.

Pozatym cholesterol, który znajduje się w tłuszczach jest prekursorem hormonów anabolicznych...

luo
26-03-09, 00:02
"Fat Ci leci bo w gainerach właśnie jest za dużo cukrów o wysokim IG."
Wiem o tym, co prawda zalezy jeszcze od skladu gainera bo w niektorych jest wiecej cukrow o wysokim IG, np w Gain Bolicu.



"Jednak tłuszcz tak jak i białko czy węglowodany jest KONIECZNY w diecie i tak samo wazny na masie jak i na redukcji.

Proporcje tłuszczów są różne ale przyjmuje większość ludzi, iż jest to 0,5 do 1,5 g na kg/mc.

Pozatym cholesterol, który znajduje się w tłuszczach jest prekursorem hormonów anabolicznych..."

Tak ale wszystko zalezy od zapotrzebowania kalorycznego w danym okresie i w szczegolnosci od reszty posilkow. Gainerem sie uzupelnia jedynie braki
Masz spora wiedze, napewno wiele osob sie od Ciebie sporo nauczy.
pozdro

kacperek
26-03-09, 06:05
a w mtc olimp tez jest duzo cukru?

qveer
26-03-09, 07:20
Ja wsypuje 2x dziennie 10 lyzeczek malych troche wiecej niz plaskie. Jest tam ok 70 gram, ale faktycznie prawie pol szklanki. Jest tam ok 70 gram. No i na wadze co tydzien caly lub prawie kg wchodzi :)

simpoz
26-03-09, 08:40
Ja jem tylko p treningu :) 7 łyżeczek na 100 ml :) smakuje jak kiedyś śnieżkę się robiło taką bitą śmietanę z paczki :) więcej razy nie używam za dużo cukrów:)

Micek185
26-03-09, 21:13
Słuchaj im szybciej się nauczysz, że dieta to podstawa tym łatwiej będzie Ci później. I nikt Ci nie każe pić oliwy łyżką czy z butelki tylko wcześniej polać np. ryż czy sałatke i nawet tego nie poczujesz i nie jest to żaden pic. Gainer najlepszym wyjściem? Oczywiście wmawiaj tak sobie, żeby zaspokoić sumienie, ale tak naprawde jest to najgorsze z "dobrych" wyjść.

Ja nie mam zamiaru Cię do niczego nakłaniać, zrobisz jak uważasz.

A gdzie ty w mojej jakiejs wypowiedzi masz napisane że chce zamienic diete na gainera?Jak chcesz na poczatku zrobic dobre wrażenie to czytaj dokładnie co jest napisane.
Jestem w klasie maturalnej i w szkole nie mam czasu pierdnąc nawet na przerwach a co jeszcze gdybym miał nosic ryz itp kanapka w łape albo gainer w butelce i tyle.Chodzi mi o czas a o diecie jeszcze sam mógłbym cie duzoo nauczyc,w domu wszystko uzupełnaim a ze sa takie dobrodziejstwa jak gainer to nam duzo pomaga w takich sytuacjach.

LeBron23LBJ
26-03-09, 21:15
gain bolic'iem bez sensu zastepowac posilek. 15 gram bialka na 100, żenada! Lepiej już serek wiejski kupic.

Micek185
26-03-09, 21:41
Nastepny bosz..poczytaj poprzednie posty tam tez jest napisane ze wpierda...m serek wiejski w szkole.Po drugie to mój pierwszy gainer więc nie chciałem spedzic pierwszych dni na kiblu bo były w sklepie gainery z 90%białka ale po co skoro mój organizm pewnie by tego nie przyswoił.To jest kwestia indywidualna kazdego organizmu i trzeba do tego z głową podchodzic i rozsądkiem to tak samo jak bym na sam poczatek kupił bym sobie jabłczan kreatyny zamiast zwykłego monohydratu.Wszysto stopniowo panowie..

LeBron23LBJ
27-03-09, 18:51
masz racje nie przeczytalem wszystkich postow. Mimo wszystko nikomu nie polecam gain bolica. A jablczan jak mono tez przeciez moze byc na 1 cykl. Wiadomo że jednak lepiej od słabszych rzeczy zaczynac, ale od jablczanu tez mozna

wukio
27-03-09, 23:59
Jak się to czyta to się można na prawdę pośmiać ;D

Jeden rozrabia gainera w kiblu, ale się nie boi bo jest duży.

Drugi Nosi do szkoły oprócz plecaka koszyk na piknik. Oprócz tego najpierw poleca jakiegoś gainera, a potem krzyczy, że be i w ogóle xD

Jeszcze inny pije oliwę z gwinta :O

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, po prostu trochę komiczne to jest :D


Panowie, trochę dystansu! ;)

Micek185
28-03-09, 09:18
ja tu nie widzę nic smiesznego a skoro masz czas na pisanie takich postów to pewnie znajdziesz i czas na napisanie odpowiedzi na pytania z tego tematu.

Sosna91
28-03-09, 10:41
Jak się to czyta to się można na prawdę pośmiać ;D

Jeden rozrabia gainera w kiblu, ale się nie boi bo jest duży.

Drugi Nosi do szkoły oprócz plecaka koszyk na piknik. Oprócz tego najpierw poleca jakiegoś gainera, a potem krzyczy, że be i w ogóle xD

Jeszcze inny pije oliwę z gwinta :O

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, po prostu trochę komiczne to jest :D


Panowie, trochę dystansu! ;)



ja tez tu nie widze nic w tym smieszniego, kazdy sobie radzi jak moze... bo nie każdy ma czas na pisanie tego typu postów co napisales..

wukio
28-03-09, 11:14
Heheh kolejna spinka ;p OK, sorki jak Was to ruszyło, nie było takiego zamiaru ;) Widzę, że radzicie sobie świetnie, żadnych rad dla Was nie mam ;)

AKRO
28-03-09, 11:36
ja jak mialem tego samego gain bolica to bralem 14 łyżek 2 razy dziennie tak jak było napisane na opakowaniu. Ale chyba za duzo bralem, mysle, że 10 lyzek by wystarczylo i niekoniecznie 2 razy dziennie.

luo
28-03-09, 12:13
"ja jak mialem tego samego gain bolica to bralem 14 łyżek 2 razy dziennie tak jak było napisane na opakowaniu. Ale chyba za duzo bralem, mysle, że 10 lyzek by wystarczylo i niekoniecznie 2 razy dziennie."

AKRO poczytaj wcześniejsze posty.. wyraźnie jest napisane że gainer jest stosowany jako uzupełnienie diety więc jesz go tyle ile potrzebujesz wegli, a nie ile jest polecane przez producenta
pozdro

MolderDist
28-03-09, 22:53
A gdzie ty w mojej jakiejs wypowiedzi masz napisane że chce zamienic diete na gainera?Jak chcesz na poczatku zrobic dobre wrażenie to czytaj dokładnie co jest napisane.
Jestem w klasie maturalnej i w szkole nie mam czasu pierdnąc nawet na przerwach a co jeszcze gdybym miał nosic ryz itp kanapka w łape albo gainer w butelce i tyle.Chodzi mi o czas a o diecie jeszcze sam mógłbym cie duzoo nauczyc,w domu wszystko uzupełnaim a ze sa takie dobrodziejstwa jak gainer to nam duzo pomaga w takich sytuacjach.

Dawaj naucz mnie chodziasz jednego to Ci podziekuje. Wiesz co, Twoja wymówka maturą jest poprostu śmieszna, jeżeli chcesz się mierzyć wiedzą to prosze bardzo.

Micek185
29-03-09, 12:39
Dawaj naucz mnie chodziasz jednego to Ci podziekuje. Wiesz co, Twoja wymówka maturą jest poprostu śmieszna, jeżeli chcesz się mierzyć wiedzą to prosze bardzo.

Myśl co chcesz ja nie mam zamiaru biegac po szkole z miską ryżu wszystko uzupełnie w domu a skoro nie wiesz po co jest gainer to po co w ogóle sie udzielasz?a jak chcesz sie tak mierzyc to mozesz mnie poprawiac w moich postach,jezeli w ogóle beszie co poprawiac

Damian st-ce
29-03-09, 13:12
Matura ! ! ! ! Szał ! ! ! ! heheheh xD