PDA

Zobacz pełną wersję : Vitamin shop



arturroboss
24-03-09, 16:03
Witam! Zakupilem bialeczko treca ultimat protein i chcialbym do tego kupic jakas kreatyne. Myslalem o vitamin-shop Jablczan z estrem 210kaps + arginina180kaps Wszystko za 89zl Czy ktos to bral prosze o opinie czy warte zachodu. Wczesniejsze cykle mono i cm3 treca jakby ktos pytal (ale slabo kopnely) :) Z gory dzieki!

damianox89
24-03-09, 16:17
Kup sobie coś azotem jak chcesz kopa :P np taki NO Shotgun daje kopa i to niezlego :)

fallenursus
24-03-09, 16:41
Kup sobie coś azotem jak chcesz kopa :P np taki NO Shotgun daje kopa i to niezlego :)

smak no shotgun'a to cieple wymioty(ten stary)i jak dla mnie praiwe 0 efektu.podobno nowy shotgun lepiej smakuje...

Trother
24-03-09, 16:41
ja po cm3 spróbowałem estra etylowego kreatyny które nie są zbyt popularne ale moim zdaniem skuteczne i do tego możesz dodać jakiegoś bustera azotowego

arturroboss
24-03-09, 17:41
A jesli chodzi o firme to czy ktos bral cos z vitamin shopa? Co dokladnie i jakie efekty? Ja pierwszy raz stykam sie z ta firma a opinie ma rozne.
A co do kopa to chodzi mi o przyrosty a nie o jakies kopy energii itp :)

damianox89
24-03-09, 17:41
smak no shotgun'a to cieple wymioty(ten stary)i jak dla mnie praiwe 0 efektu.podobno nowy shotgun lepiej smakuje...

Smak NO Shotguna v3 całkiem przyjemny. 0 efektu mowisz??? na mnie lepiej działa niz metka. Brałem kiedys inne odzywki azotowe takie jak nitrobolon etc. nawet porownania nie ma... po shotgunie pompa jest masakryczna

slim shady
24-03-09, 18:53
brałem białko z Vitamin shopa i jest wporządku, dobry smak i rozpuszczalność :) nie wiem jak z innymi produktami

arturroboss
24-03-09, 18:57
Dzieki @slim shady. Moze ktos jeszcze powie mi cos o witamin shopie?

carbon
24-03-09, 19:13
hi

Ja sporo rzeczy kupowalem z vitamin shop oczywiscie nie tylko do kulturystyki bo maja tam sporo roznych rzeczy , np bralem bcaa , l karnityne , l glutamine , creatyne , witaminy jakies napoje energetyczne , cherbaty itp ogolnie jestem zadowolony a nawet co jakis czas przysla mi rabat, na opakowaniach supli piesze body tech ale zdaje sie to firma ktora robi pod vitamin shop , no chyba ze sie myle

carbon
24-03-09, 19:16
http://www.vitaminshoppe.com/store/en/centers/sports/sportsCenter.jsp?intsource=header

wlasnie od nich kupowalem

arturroboss
24-03-09, 20:42
@Carbon mi chodzi o vitamin-shopa jak np ten:
http://allegro.pl/item589337877_vitamin_shop_thermo_cut_180k_guarana _spalacz.html

carbon
24-03-09, 21:24
no to faktycznie inna firama choc pomyslalem ze amerykanski vitamin shop ma rowniez swoje filie w polsce ale widocznie tylko nazwy sa podobne

pharm
24-03-09, 21:30
proponuje nitrobolon+magnum 8000+ bcaa. wiem po sobie że były efekty i zostały ale każda odżywka działa na każdego inaczej.

kastorius
24-03-09, 22:03
vitamin shop to wyrób treca z tego co sie nie myle? trec to ogolnie dobra marka wiec również powinno byc dobre! a vitamin shop moze byc lekko uboższą o jakies skladniki odpowiedzią tanszych supli, musialbys sklady poczytac

Symu
24-03-09, 22:52
j.w. vitam shop=trec miał byc chyba z zalożenia marka dostepna tylkow ich sieci franczyzowej (chyba nei wyszlO).

O jakość raczej się nie bać.

arturroboss
26-03-09, 19:29
Dzieki wielkie wszystkim zdecyduje sie na to ale za jakis miesiac dam znac o efektach :)