PDA

Zobacz pełną wersję : Winstrol



Młody20
27-11-06, 15:41
witam bardzo serdecznie mam takie zapytanie ile powinien trwac cykl na winstrolu ??

vold
27-11-06, 18:16
Z samem winstrolem od 4 do 6 tyg.

Młody20
27-11-06, 22:31
a w jakich brac dawkach ???????

grzehu
28-11-06, 07:43
pamietaj ze dawki zależą zawsze od stażu,celu cyklu,i poprzednich cykli a nic nie wiadomo o Tobie,ale przeciętne dawki to: tabletki 20-50mg dziennie, injekcje 50mg co drugi/trzeci dzień.

vold
28-11-06, 10:08
Dokładnie jak napisał grzehu podstawą są informacje o danej osobie.

arnold
05-12-06, 16:33
Mam 2 watpliwości dot. wina:

1.podobno powoduje wypadanie włosów. oczywiście bez przesady, ale z ciekawościpytam czy te włosy wybpadają z cebulkami, tzn. czy odrastaja po czasie? Bo po DHT wypadaja chyba z cebulami...

2. Czy wino spala fet. Na necie piszą że nie ale ja zewsząd od znajomych słyszy że pali fet, więc jak to jest?

tMQ
05-12-06, 17:50
1. tarcisz jak po dht i porstata tak samo dostaje
2. nie spala, nic nie spala... [no moze tren, ale to inna bajka] tluszcz spala dieta i aeroby

arnold
06-12-06, 14:25
więc włosy utracone na cyklu juz nie odrosną?

[ Dodano: 06-12-2006, 13:26 ]
a pomaga na to biotyna albo szampony na wzmocnienie? Kupiłem se biotyne w tabsach do ssania

[ Dodano: 06-12-2006, 13:27 ]
ale z tym raczej nie ma co przesadzać bo jakieś zauważalne zmiany moga być ponoć dopiero tak na trzecim cyklu

vold
07-12-06, 20:20
ale z tym raczej nie ma co przesadzać bo jakieś zauważalne zmiany moga być ponoć dopiero tak na trzecim cyklu


Nie panikuj, ja jestem napewno po ponad 10 cyklu i jest ok , chodz to też zależy od genetyki.

arnold
08-12-06, 11:10
ta panika stąd, że mój stary zaczął łysieć już w wieku 19lat :!: Ale ja póki co nie łysieje wcale, więc raczej podałem sie do matki , która ma gęste dośc włosy :wink:

BTW, ja sie gole na trójke czy to pomaga utrzymać włosy (nie śa one chyba tak obciążone) i chyba częste mycie?


ja jestem na pewno po ponad 10 cyklu i jest ok :shock: :shock: :shock: Po co tyle??? Nie wystrczyły Ci 2? Bo ja planuje ten 1 , EWENTUALNIE może jeszcze 1, ale Ty to już chyba Pudziana przerosłeś :shock: :shock: ?? :!:

vold
08-12-06, 12:22
EWENTUALNIE może jeszcze 1 hahaha i to jest właśnie to, a może jeszcze jeden.



Pudziana przerosłeś jak byś wiedział ile tacy ludzie przyjmują płynu to byś był w szoku.


Pamiętaj jedno jeśli na pierwszym cyklu podskoczysz 10 kg to nie myśl po 5 też 10.


Niedawno robiłem cykl dość duży i przybrałem 3 kg i jestem strasznie zadowolony tam gdzie chciałem to przybyło a tam gdzie nie powinno to spadło i o to w tym wszyskim chodzi , bluzy trzeba kupić większe a do spodni założyć pasek. :wink:

arnold
08-12-06, 13:27
hahaha i to jest właśnie to, a może jeszcze jeden.
to wszystko będzie zależało od tego ile mi przyrośnie il ezostanie spaku i dtłuszczeniu. Jak po ty bede miał 80-85 kg stabilnej czystej masy to raczej nie widze potrzeby robić kolejnego cyklu :wink: Wiesz ja myśle nie mam zbyt wygórwanych ambicji :wink:


Niedawno robiłem cykl dość duży i przybrałem 3 kg i jestem strasznie zadowolony 3kg i jesteś zadowolony ?? :roll: troche dziwne jak dla mnie :neutral:


Pamiętaj jedno jeśli na pierwszym cyklu podskoczysz 10 kg to nie myśl po 5 też 10.
nie kumam Cie tutaj :???:

vold
08-12-06, 14:12
Chodzi o to że przy kolejnych cyklach zwiększa się dawki dlatego nie jest wskazane robienie dużych cykli na począdku bo dobre rezutaty można osiągnąć przy mniej złożonych cyklach.

mój pierwszy cykl metka+prolka, rezultat +12kg, zostało 8kg.


Czyli jak by patrzeć na środki to przy twoim cyklu powinneś przybrać z 20kg jak ja na swoim przybrałem 12, a tego nie zrobisz i nawet nie wiem czy ci zostanie tyle co mnie ale nie będe się kłucił, pożyjemy zobaczymy.

arnold
11-12-06, 11:01
nie wiem czy ci zostanie tyle co mnieniby dlaczego? Powinno zostać więcej


MAm problem: pierwszy raz walnąłem w czw. tego propa. W nocy cięzko spać. Budze się w środku nocy i czuje pulsowanie w całym ciele, uderzenia do głowy. Często do rana potem nie mogę spać. Z ciekawości nie brałem tego propa jak narazie i zamierzam wziąć dopiero dziś i jakoś dziś czuje sie znacznie lepiej póki co. Poza tym jiałem podwytższonoą temp 37 st. Czułem sie rozpalony na gębie i czułem że coś mi zwyczejnie dolega. Ciś rano mierzyłem to najpierw było prawie 150 za chwile spadło. Mam wi ęc skoki ciśnienia.

Pytanie do Was: czy to jest normalne, czy może chwilowe na początku, czy może mój organizm zwyczajnie teścia nie toleruje. Cz yto nie zagraża mi wylewem :shock: ?? Bo jeżeli tak to będe zwyczjanie zmuszony odstawić propa i jechać najpierw na samej dece a potem wino dorzucić :roll: Wiem co o tym myslicie przybędzie o połowe mniej (problemy z wackiem pomijam), ale mogę nie mieć wyboru :sad:

vold
11-12-06, 20:21
Nie to nie jest normalne , udeżenia ciepła zazwyczj występują po dłuższym czasie stosowania sterydów, niewydaje mi się aby to było przez propa może masz wogłule problemy ze zdrowiem teraz dużo ludzi choruje. No chyba że jakiś lipny towar , jeśli czujesz się dobrze to ja bym jeszcze zaryzykował.

Dlatego też właśnie nie polecam robienia większych cykli na pierwszy raz , lepiej sprawdzić organizm na mniej złożonych cyklach.

tomek.
11-12-06, 22:08
może poprostu źle reagujesz na testa
bo wątpie zeby przy takiej dawca aż takie problemy były

arnold
13-12-06, 12:11
no włąsnie przypuszczam ,że źle na niego reaguje i jeżeli sytuacja sie nie unormuje to pojade jednak na samej dece i winie przez ost 6 tyg.

Są ludzie, którzy własnie nie tolerują teścia i tacy z tego co wiem dołączają do deki oxe bądż wino na siłe i też sobie chwalą , choć przyrosty będą mniejsze :sad: Z drtugiej strony nawet jakby sie unormowało ciś. to nie iwem czy propa bede mógł ciągnąć przez cały ten cykl ze względu na przysrost fetu , o którego mam skłonności. Po samym w sobie teściu jest ponoć du zo fetu a jeszcze potem po estrogenach jak sie zacznie poziom w organizmie zwiększać


Propa brałem ost. raz w czw. Czuje sie lepiej choć ciśninie nie do konca jest jak powinno być. I to nie są udezrzenia ciepła tylko skoki ciśnienia, a to ciepło to tak jakbym miał gorączke a nie uderzenia. Mimo że propa poki co nie biore to wackiem nie mam ZADNYCH kłopotów :grin:

Złośliwy los! Dopiero drugi tydz. cyklu a ja sie rozchorowałem i biore antybiotyk. Mimo to na siłke dzis pójde bo przecież kasa ucieka a jutro jak sie lepiej poczuje to walne se znów propa i jak po 3 strzałach sie nie unormuje to nie ma co ryzykować :???: Swoją droga ja z ciś kłopotów nigdy nie miałem ale mój stary ma od nadwagi. Dodamtylko że kumpel , który też bierze taki sam cykl jak ja tylko że propa po 100mg e2d mówi żema ciś 190, i twierdziże to normalne :lol: :!:

tomek.
13-12-06, 12:29
jak na treningu farba z nosa mu poleci to ciekawe czy będzie mówił że to normalne

a ty powinieneś szczególnie dbac o siebie na cyklu jeżeli zaczełs go robić o takiej porze roku
kompleks witamin musi być non stop

vold
13-12-06, 22:25
Ja bym ten cykl popiepszył i odczekał , wykurował się i zrobił na nowo bo ja tego nie widze a ten skok ciśnienia wcale nie musi być po teściu tylko np po decy , niegdy się tego nie dowiesz, lepiej to przemyśl.

arnold
18-12-06, 11:02
Jestem juz po antybiotyku. Treningu nie opuściłem żadnego.

Obecnie zacząłem juz 3 tydz. cyklu i ćwiczy sie jakby na sucho. Poza tym, że spuchłem na gębie i mam podwyższone tętno (nagłe skoki ciśnienia ustapiły) to żadnej siły, masa rośnie jakby na sucho.

Deka zdaje se zacznie działać po 4 tyg czy jakoś tak. Prpa zacząłem brac od czwartku i po drugim strzałe spać nie moge, budze sie w połowie nocy i do rana nie spie, źle sie czuje przez to, leki nassene nie działają. Przy tym nie obserwuje żadnego wzrosrtu siły ani agresji.

O ile faktycznie deka dopiero po 4 tyg. zacznie działać to i tak nie ma sensu brac tego propa bo to wogóle jest czas zmarnowany w tej chwili, ty m bardziej , że źle sie jeszcze po chorobie czuje.

Najwyżej walne jeszcze jeden cykl: prima+meta+wino. Co o tym myślicie?

BTW, o jakich porach dnia nbajlepiej brać wino w tabsach?

vold
18-12-06, 13:43
arnold, widze że strasznie śpieszy ci się do tego aby uzyskać szybko dobre efekty i to jest twój błąd :sad:

arnold
19-12-06, 14:38
Fakt, spieszy mi się. Ale wolałbym abys odnosił sie bezpośrednio do tego o co pytam :wink: :!:

Przerywanie cyklu w tej chwili ani trochęmi sie nie opłaca, tym bardziej że juz prawie jestem zdrowy. Deka i tak działa po 4 tyg, więc teoretycznie przez te pierwsze 4 tyg nie trzeba sie wcale wysilać bo nie ma sensu. A te 4 tyg mijają dopiero po Nowym Roku! Przewrwałbym teraz to bym tytlko stracił te pierwsze 3 strzały.Najgłupsze co bym zrobił!

vold
19-12-06, 17:20
to najgłupsze może być najlepszym :wink:


Jeśli chodzi o te skoki ciśnienia to pewnie było spowodowane chorobą.



po drugim strzałe spać nie moge, budze sie w połowie nocy i do rana nie spie, źle sie czuje przez to, nie jest to normalne albo twój organizm źle znosi przyjmowanie testosteronu albo coś z tym towarem nie tak.



o jakich porach dnia nbajlepiej brać wino w tabsach?, podobnie jak metke w kilku porcjach dziennie.

arnold
19-12-06, 17:37
towar na 100%ok! Na nadciśnienie nie choruję! W tej chwili to przeszło! Denerwuje mnie to że po tym propie nie mażadnej reakcji jaka być powinna (siła agresja, itd.) Może przy mojej obecnej wadze 83 kg, te 50mg to za malo? Może lepiej 100mg e3d? Ale to dopiero po świetach bo po co marnowac towr jak deka jeszcze nie działa.... :wink:

vold
19-12-06, 21:25
lepiej nie zwiększaj dawki bo już przy tej masz problemy.


Ale to dopiero po świetach bo po co marnowac towr jak deka jeszcze nie działa.... źle do tego podchodzisz, to nie polega na tym żeby teścia podawać wtedy jak zacznie deka działać , powinneś jechać od począdku.

arnold
20-12-06, 14:23
lepiej nie zwiększaj dawki bo już przy tej masz problemy.
no niby tak, ale co mi po teściu jak nie daje mi tego co trzeba: siła , agresja itd. Poza tym nie wiadomo czy to mo po tym. A te skoki ciśnienia ustapiły.


powinneś jechać od począdkuno cóż :roll: tak sie sprawy dziawnie potoczyły że nic na to nie poradze. najpierw byłem chroy a teraz świeta, a w nie wiele nie wyćwicze. Poza tym sam pewinie wiesz jak to się chu*owo ćwiczy jak nic nie rośniesz . tydz w tydz. jesteś taki sam :sad:

Mam pomysł że po siwętach dorzucić 100tabs polkiej mety. Czy to ma sens i ile dodatkowo moge na ty mięsa zdobyć? po tych 2 tyg bym walił tego propa iole mam bo po co 2 androgeny aż. podobno cykle meta z deka sa bardzo dobre na mase.

Mete sie bierze na przyspieszenie nasycenia. Tylko czym ? Metą czy innymi koksami?

Czy 20mg ed styka? Czemu na start nie można brac wina np?


I skoro meta ma działenie 6 h to czy nie można sobie jej darowac w dni nie treningowe?

I jeszcze jedno: czy jezeli nie będe podczas cyklu dostarczał odpowiedniej ilości białka to nie urosne wcale czy tylko mniej niż mógłbym teoretycznie? Bo ja mam białko wpc ale brać go nie ogę bo tłuszczu przybywa z dnia na dzień i mi sie to nie opłaca zwyczajnie. Możecie wierzyć lub nie :!:

vold
20-12-06, 15:01
podobno cykle meta z deka sa bardzo dobre na mase. meta +test+deka są bardzo dobre na masę.


Mete sie bierze na przyspieszenie nasycenia. Tylko czym ? Metą czy innymi koksami? nie na tym to polega np. bieżesz cykl deka + np. prolo test więc wiadomo że wejdziesz na obroty gdzieś za 3 tygodnie a jak zastosujesz metke od począdku to na obroty wejdziesz zaraz i już masz działanie potem test i deka zacznie działać i efekty są zdumiewające dlatego dobrze jast zastosować metke od począdku przez jakieś 4 tygodnie.



Mam pomysł że po siwętach dorzucić 100tabs polkiej mety jeśli będziesz się czuł dobrze to możesz w ilości 20 mg dziennie.



Czemu na start nie można brac wina np? jest to proste wino jest środkiem typowo anabolicznym buduje raczej suchą mase mięśniową o wysokiej jakości dlatego stosujemy winko na konieć aby to co zbudowaliśmy na innych środkach dodatkowo dobić i uzyskać dobrą definicje mięśni.



I skoro meta ma działenie 6 h to czy nie można sobie jej darowac w dni nie treningowe? sam piszesz że 6 godzin to chyba logiczne że powinno się podawać tak aby działanie było ciągłe.



I jeszcze jedno: czy jezeli nie będe podczas cyklu dostarczał odpowiedniej ilości białka to nie urosne wcale czy tylko mniej niż mógłbym teoretycznie? Bo ja mam białko wpc ale brać go nie ogę bo tłuszczu przybywa z dnia na dzień i mi sie to nie opłaca zwyczajnie. Możecie wierzyć lub nie nie jesteś wogłule gotowy na jakikolwiek doping dlatego nie masz efektów , dieta to podstawa bez białka i węgli się nie rośnie na samych sterydach nic nie zbudujesz.

arnold
20-12-06, 15:35
nie jesteś wogłule gotowy na jakikolwiek doping dlatego nie masz efektów , dieta to podstawa bez białka i węgli się nie rośnie na samych sterydach nic nie zbudujesz.mylisz sie jestem gotowy. Diete stosuje, mi chodzi tylko o proszki bo po nich mi niesamowicie szybko fet na brzuchu przybywa!



jeśli będziesz się czuł dobrze to możesz w ilości 20 mg dziennie. tylko wtedy 100 tbsów wyjdzie wiecej niż 2 tyg a musze mieć odstęp zanim zaczne brać 200 tabsów wina , które mam już przygotowane

to jak mam brać jeszcze ta mete i czy nie ma to sensu

A co sądziśz o cykllu na drugi ra 6 tyg: meta+prima +wino?

vold
20-12-06, 15:56
to jak mam brać jeszcze ta mete i czy nie ma to sensu
jak masz jeszcze 200 wina to już nie bież tej mety zadużo jak na ciebie i nie myśl już nad drugim cyklem skończysz ten skorygujemy efekty i na następny dobierzemy takie środki jak się należy no chyba że znowu chcesz zrobić po swojemu to twoja sprawa ale szkoda zdrowia i pieniędzy.

arnold
21-12-06, 14:29
powiedz mi tylko po ilu strzałach ten prop powinien działąć? Bo ja wiem że juz po pierwszym cos sie powinno odczuć a ja nie odczułem nic, no poza tym złym samopoczuciem, ale nie mam 100%pewności że to było po tym :wink:


dieta to podstawa bez białka i węgli się nie rośnie na samych sterydach nic nie zbudujeszdiete mam , choć nie jest ona zbilansowana tak super, i nie wierze że każdy koxiarz ma taka super diete , raczej większośc robi to na oko

Bo widzisz: ja nie jestem z tych , dla których siłka i koks to pasja życia, jak dla Ciebie przypuszczam. to tylko krótki etap , mojego zycia, nabrać wizerunku, imponować. Do szału mnie doprowadza moja mierna siła, plecy i ręce jak u kościotrupa, przy fecie na bruchu i na klacie. Wybrałem takie środki żeby to w czasie wszystko skrócić. Nie muśze mieć wszystkiego dokładnie, ale chce wygadać w końcu jak człowiek :grin: :!:
pozdro, wesołych i zdrowych :!: :grin:

[ Dodano: 03-01-2007, 14:02 ]
Nie bede już wiecej zawracał gitary. powiedzcie mi tylko jaka jest min. przerwa miedzy cyklami t3 i czy mogę włączyć do cyklu na mase tak w środku na miecha clen że by ograniczyć przyrost fetu i zwiększyć wydajnośc cw.

A na dokonczenie cyklu jak skonczy mi sie prop to wezme suste bo inaczej z kasą nie wyrobie a to kłucie też mnie wkurza.