PDA

Zobacz pełną wersję : BORAT



Kakashi
27-11-06, 14:09
:arrow: no wiec wczoraj byłem w kinie na Boracie:D smiałem sie przez cały czas trwania filmu:D dawno temu sie tak nie smiałem:D :smile: pytania i sytuacje w ktorych stawiał przypadkowo wybranych ludzi były o prostu boskie:D chciałbym sie dwiedziec co wy sadzicie na temat tego filmu? zy bawi was taki humor? ?? czy raczej byliscie oburzeni? jaka scena najbardziej was smieszyla :mrgreen: i ktora najbardziej zbulwersowała? :evil: podro:D

[ Dodano: 02-12-2006, 10:38 ]
nie macie swojego zdania na temat tego filmu?? wydaje mi sie ze to najbardziej kontrowersyjny film jaki powstał....

areneusz
26-12-06, 18:54
Też mam zamiar obejrzeć ten film, Ali G też był spoko

Dzban
26-12-06, 22:43
Jest w pytke zajebisty a najlepiej mi się śmiało jak odpierdalali na golasa.
Albo w sklepie z bronią coś do obrony przed żydami... Cały film jest super i warto go obejrzeć.

grzesiek k
08-02-07, 22:08
Tego filmu nie widziałem ale postaram się go załatwić Ali G jest zajebisty fajne ma Autko i muzyka jest zajebista Bujaka-Bujaka

krzychuool
09-02-07, 13:26
Mi się najbardziej podobała akcja jak poszedł do czarnuchów i się uczył gadać tak jak oni, a później poszedł do hotelu i zaczął nawijać tak jak oni temu recepcjoniście! MASAKRA :mrgreen:

A wczoraj byłem na filmie "Ryś" też bardzo fajna polska komedia - POLECAM GORĄCO

daniels51
13-02-07, 00:45
mi sie podobal poczatek, kiedy on oprowadza po swojej wiosce i wszystkich przedstawia, dobre jak zaczal sie lizac ze swoja siostra

grzesiek k
13-02-07, 11:16
muszę zobaczyć ten film :smile: