PDA

Zobacz pełną wersję : AAKG po Jablku



VisQ
23-03-09, 22:23
Skoczylem cykl na jablku i mam zamiar teraz kupic AAKG treca... co wy na takie rozwiaznie. wczeniej bralem BCAA, gain bolic, i mono

slim shady
23-03-09, 22:51
po co Ci AAKG ? tylko efekt pompy na czas brania

VisQ
24-03-09, 18:22
slyszalem ze daje dobre efekty w polaczeniu z cytrulina. kumpel brał i sobie chwali

kacperek
24-03-09, 20:44
masz kase to prubuj ja sie nie znam nigdy nie brałem ale widze e opinie nic nie dadzą bo juz wybrałes :D

NIKOLIS 168
24-03-09, 21:00
tiaa a jakis typek pisał że chce jesc pasze...

regan14
25-03-09, 18:29
No własnie tez mialem zamiar sprobowac tego supla,
moze powie cos o jego dzialaniach ten kto go stosował?

MolderDist
25-03-09, 19:13
Samo AAKG nie ma sensu brać imo. Można aby lepiej się ćwiczyło itp.

Może być środkiem pośrednim do poprawy siły, gdyż rozszerza naczynie ale na siłe trzeba odpowiedni ćwiczyć.

Seba87
25-03-09, 20:28
Dzieki lepszej pompce na treningu jestes w stanie bardziej cisnąc. Potem sobie zapodaj jakies białeczko a powinno byc dobrze

NIKOLIS 168
25-03-09, 20:55
A ja ci sie troszke przeciwstawie ze nie zawsze na pompie mozesz wiecej.
Ja np gdy czuje kolosalna pompe to czuje ze moge ale koniecznie dam rade poniewaz za duza pompa przeszkadza i przez to robie niepoprawnie wykonywane cwiczenie.
Lubie czuc ale bez przesady.

MolderDist
25-03-09, 23:17
Do tego co kolega pisał, że można więcej podnieść to jest właśnie to o czym pisałem, że poprzez NO rozszerzają się naczynia krwionośne i szybszy transport skłądników odżywczych itp. przez co jesteśmy w stanie czasem więcej osiągnąć.

Pozatym jeżeli chcemy się zagłębiać w szczegóły to arginina to jeden z 2 aminokwasów (drugi to lecuyna) który jest aktywatorem anabolicznym, już tłumacze, to znaczy, że po trening organizm sprawdza, czy jest odpowiednia ilość aminokwasów we krwi, aby odbudować mięśnie.

Oczywiście nie sprawdza każdego aminokwasu po kolei tylko właśnie poziom argininy oraz leucyny, a więc wystarczy że będziemy mieli odpowiedni poziom tych aminokwasów, a nastąpi anabolizm - to tak w skrócie.

To takie wyjasnienie na co może być przydatne AAKG.

Ale w praktyce racja, że za duża pompa czasem przeszkadza.