PDA

Zobacz pełną wersję : ławka dla początkującego



ukasz11
23-03-09, 21:50
Witam! Jestem zielony:P i mam pytanie w sprawie ławki dla początkującego!
Czy taka ławka spełni moje możliwośći? http://allegro.pl/item582710480_lawka_pod_sztange_modlitewnik_rozpie tki_et307b2.html
piszcie! z góry dzięki!

wojtas3
25-03-09, 12:40
Witam kulturystą nie jestem ale mogę ci powiedzieć ze taka ławeczka ci w zupełności wystarczy

marbo-sport_pl
25-03-09, 13:47
A nie lepiej:
http://www.marbo-sport.pl/p,pl,2,marbo+home+-+lawka+ze+zintegrowanymi+stojakami+l002.html
+ modlitewnik w promocji za 20 zł.
Do tego 7% rabatu i wychodzi Ci to samo...
A tu dzięki możliwości przesuwania stojaków, wygodnie zrobisz barki :)

ukasz11
25-03-09, 14:46
może i lepsza firma ale nie ma rozpiętek i tego na nogi...
A i mam pytanie w sprawie tej ławki co wysłałem czy tam sięzdejmuje modlitewnik??? z góry dzieki

marbo-sport_pl
25-03-09, 15:06
Rozpiętki wymontujesz po pierwszym dniu ćwiczeń, bo nie da się na nich ćwiczyć :)

ukasz11
25-03-09, 16:21
Ok pomyślę nad tym...

KAZAH
25-03-09, 17:50
JA bym nawet sie nie zastanawiał Ta ławka ktora podales to jedno wielkie gów** mam podobna kup ta od Marbo a bedziesz zadowolony ja w swojej rozpietki odczwepilem po 1 probie :)

tojaaa
25-03-09, 17:51
Ukasz11 ja bym Ci doradził kolego sprzęt MARBO jest dużo DUŻO lepsza od tego co Ty zaproponowałeś. Twoja propozycja to sprzet naprawdę dla początkujących (i to jeszcze dla nie za wysokich góra 1,7m (i to max)) Znajomy miał coś takiego (tylko bez modlitewnika) więcej jak 90kg nie mam mowy na to założyć ( tyle to też przy szczególnej ostrożności i to na pewno nie wtedy gdy nikogo nie ma w domu (i jeszcze najlepiej przy tym pamiętać że z komórki to pod 112 w razie czego :) ) 90kg dla początkującego to może nie mało ale nawet się nie skapniesz jak będziesz robił 90 kg SERIE (jak zaczynałem to moje założenie było 1 albo 2x90 i bede zadowolony a teraz zakładam PONAD 90kg do pierwszej serii po rozgrzewce) Pomyśl o tym że 90kg to szczyt możliwości tej ławki więc komfort ćwiczenia przy 50-60kg też jest nie za ciekawy. A co do rozpiętek to jeszcze na żadnej ławce (czy to za 200 czy 600zł) nie widziałem takich żeby dało się na nich cos ćwiczyć więc tym nie zawracaj sobie głowy ( na ławce efektywne cwiczenie rozpiętek to tylko z hantlami) Moim zdanie ławka zaproponowana przez MARBO z powodzeniem będzie Ci służyć nawet wtedy jak już będziesz na poziomie wyższym jak początkujący (i na pewno jest bezpieczniejsza) POZDRAWIAM

tojaaa
25-03-09, 18:16
Też zwróć uwagę że Marbo ma regulacje stojaków co daje Ci dużo większe możliwości, regulacje oparcia mają obie ale w tej ławce wskazanej przez Ciebie masz opcje pozioma i trzy skośne tle że z tej ostatnie oparcje masz równo z gryfem (leżącym na stojakach) więc pod gryf się wtedy nie położysz a na 2 poziomie jakoś się tam może wciśniesz. Jedyny plus przemawiający na korzyść tamtej ławki to to że się składa i wtedy zajmuje miej miejsca (ale to wtedy przekłada się na stabilność (miej sztywna konstrukcja)

CENTAUR4334
25-03-09, 18:27
Już, już, teraz ja :pray: Ten przyrząd do ćwiczenia nóg, którego Twoim zdaniem brakuje w ławce jest dostępny i wsadzasz go w miejsce modlitewnika, proste i wygodne. Koniec, miałem swoje 5 minut, wybór należy do Ciebie. pzdr. :whistle:

ukasz11
25-03-09, 19:29
Ok... dzięki wam za pomoc! Zastanowię się nad tą ławką, ale jeszcze będę jeździł po sklepach sportowych i szukał czegoś. Mam jeszcze jedno pytanie w jakiej cenie jest ten przyrząd do nóg???

marbo-sport_pl
26-03-09, 09:33
59 zł :)