PDA

Zobacz pełną wersję : HMB+L-karnityna



Tomanto
27-11-06, 11:01
Witam,wreszcie udalo mi sie zaoszczedzis troche kasy i chcialbym zbic troche tluszczu;wzrost 172 ,waga 74.

Mam do was pytanko (do tych co sie znaja lub sami sprobbowali ta mieszanke)
Wiem ze hmb pomaga spalic tluszcz i jednoczesnie zwieksza sie masa,duzo osob gada ze hmb malo pomaga etc...Czy stosowal ktos l kanirtyne z hmb ? i czy to naprawde skutkuje, daje fajny efekt?Prosze o odp...

A jak daje fajny efekt to czy po 2 miesiacach bylo by juz widac u mnie ?Tak tylko sie pytam z ciekawosci ,wiadomo ze efekt szybko nie przychodzi ... :)

robinnn
27-11-06, 18:12
Większość osób nie docenia HMB , bo bierze je przez krótki okres czasu , a HMB jest suplementem przynoszącym efekty po minimum 2-3 miesiącach przeważnie , u niektórych dłużej , u innych krócej . Połączenie L-karnitny z HMB wzajmenie wzmagałoby swoje działanie , ale jak pisze wyżej , po dłuższym okresie czasu , dlatego polecam zastosowanie jakiegoś burnera , np TREC ClenButrox .Efekty napewno pojawią się o wiele szybciej niż w przypadku Twojego zestawu :)

u.waw.pl
28-11-06, 14:46
Tomanto odradzam Ci ten zestaw. Karnityna nadaje się do wyrzucenia do kosza, a HMB działa tylko na niektórych. Polecam Ci Thermo Speed Extreme Olimp'u.

Jose
28-11-06, 20:29
dzieki karnitynie tluszczu nie spalisz jedynie poprawi sie Twoja wydolnosc...

Czaja
28-11-06, 22:33
Ja stosuję l karnitynę i widzę efekty jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej, oczywiscie w połączeniu z aerobami. Ale tego że poprawia wydolność to nie słyszałem.

Popularność swą, L-karnityna zawdzięcza przede wszystkim temu, że jest bardzo pomocna w walce ze zbędnymi kilogramami - odgrywa istotną rolę w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Jak to wygląda? Karnityna wiąże kwasy tłuszczowe i wprzęga je w procesy energetyczne. Tłuszcz spalany jest mitochondriach, które otula szczelna błona biologiczna - błona mitochondrialna, która jest nieprzepuszczalna dla cząsteczek o dużej masie takich jak kwasy tłuszczowe. Te aby wniknąć do wewnątrz i uwolnić energię potrzebują "przewodnika" przeprowadzającego ich przez błonę.

I właśnie L-karnityna pełni rolę takiego "przewodnika".

Stosowanie jej wraz z dietą i aktywnością ruchową wydatnie przyspiesza proces odchudzania, przy czym jej obecność zapobiega efektowi jo-jo i chroni przed kłopotami związanymi z nagłym ubytkiem wagi. Udowodniono naukowo, że L-karnityna zwiększa przemiany energetyczne tłuszczów nawet o 70%.

Tomanto
01-12-06, 19:15
spoko czaja ,ja chcialem odp wlasnymi zdaniami tez moge sobie poczytac o l kanritynie ,stosuje ją juz 3 miesiace i czy efekty sa to hmm roznie z tym jest wydolnosc -z tym sie zgodze,a spalanie -malo efektow,zastanwiam sie nad tym thermo duzo osob mi to proponuje zamiast hmb i tez slyszalem ze hmb malo daje ,ze tylko strace sobie kasinke,a ja zas boje sie tego themo nie wiem czemu ,moze przez to ze to zwieksza temp ciala i obawy sa takie ze dostane goraczke?sorki nie smiejcie sie ale takie mam shizy ,nie wiem,prosze pomozcie juz nie wiem co mam robic...Moze ktos juz to bral/bierze i jak ?

Czaja
01-12-06, 20:26
Brałem thermo speed przed wakacjami razem z karnityną.
Efekty były, nic mi się nie działo. Możesz spróbować. Ja może kupię znowu, ale dopiero w maju. Na razie "masówka". :wink:

[ Dodano: 01-12-2006, 20:30 ]
Jeszcze jedno. Z tego co pamietam t.s. bierze się 2 razy dziennie po jednej tabletce. 30 min przed śniadaniem i tak samo przed obiadem. Oczywiście same spalacze nic nie dają jak nie będziesz ostro dymał aerobów. :!:

Tomanto
01-12-06, 21:02
No ,ale powiedz jak zazyles tsa to goraco Ci bylo ?czules "goraczke" sorki za dokladnosc ale potrzebuje info zeby sie nie bac hehe,a co do dawkowania to pisze tak ze sie bierze przed jedzeniem ale profesjonalni powiedza zeby brac tsa przed wysilkiem od razu 2 tab ,wiem bo tak mowia tez z thermo fat burner...

Czaja
02-12-06, 10:46
Nie czułem żadnej gorączki, może byłem trochę bardziej pobudzony. Nie wiem jak biorą "profesjonalni", dla mnie mogą brać całe opakowanie na raz. Ja brałem zgodnie z tym co jest napisane na etykiecie. Utarło się takie rozumowanie, że jak piszą brać jedną tabletkę - to jak wezmę dwie, albo trzy to będzie lepszy efekt, bo jestem taki cwany.

Tomanto
02-12-06, 20:39
wlasnie kupilem thermo speed extreme ale sie strasznie zdziwilem ze te kapsuly takie wielkie!! czaja ty polykales normalnie kapsulke tsa?czy miales jakis wlasny sposob na to :) ?bo przepolowic sie nie da bo to przeciez kapsulki....

Czaja
02-12-06, 21:27
Oczywiście że łykałem w całości. Nie możesz tego przecinać. Jeśli masz problemy z połknięciem takiej kapsułki - to musisz sobie jakoś poradzić. Ja mogę łyknąć takich 5 na raz.

Pzdr

dyrty
02-01-07, 13:06
nie wie stary jak ty możesz przy 172 cm i 74 kg mieć tłuszcz ja mam 172 cm wzrost tak jak ty i ważyłem już 75 kg moje max wagi jak narazie teraz waze 70 i nie miałem kszty tłuszczu . pozdro