PDA

Zobacz pełną wersję : Początkujący :)



Milenium
23-03-09, 21:26
Witam
Własnie zakupiłem sobie Gainera 737+ kreatyne w tabl. (1250 mg/cap.).
Ćwicze juz od paru tygodni i widze efekty (dotychczas nie stosowałem żadnych odżywek). Więc myślę, że diete mam odpowiednią :) Wiem, że te produkty są sprawdzone bo stosowało je kilku moich znajomych i efekty są niepodważalne :D

Macie może jakieś wskazówki... jak trenować skoro używam odżywek?



Proszę o odpowiedzi ludzi którzy mają jakieś doświadczenie, a nie "mundrujących początkujących" jak ja :D

pozdrawiam

slim shady
23-03-09, 21:30
ile masz lat ? cel ? po 6 miesiacach weź kreatyne

Milenium
23-03-09, 21:34
Lat mam 18. :)
Zalezy mi na tym, aby rozwinac klate i miesnie ramion :)

Rickey
23-03-09, 22:56
No nie wiem czy ten gainer jest znów takii dobry. kumpel go miał i wyrzucił przez okno:D
Skoro ćwiczysz dopiero od paru tygodni i widzisz efekty, to po co się chcesz brać za krete??? Poczekaj sobie jeszcze chwile (tak do pół roku stażu) lub gdy dopadnie cię stagnacja.
Pozdro!!

Milenium
25-03-09, 09:44
a kiedy mam trenowac? trenuje w domu wiec moglbym codziennie :) ale slyszalem ze miesnie musza miec czas zeby roznac :P wiec nie wiem..

aa
Ta kreatyne to mam brac 4x dziennie, ale nie wiem czy sobie to jakos rozdzielic czasowo czy brac wszystkie po treningu ;] tam pisze ze po trening ale troche to dziwne mi sie wydaje :)

pozdrawiam

Jolly
25-03-09, 20:34
Trenować w zależności od celu. Są 2 kierunki: masa i rzeźba i musisz jakiś wybrać przed rozpoczęciem treningu, bo oba skrajnie się różnią.

Tak więc na początek powiedz co cię interesuje.

//Jolly

Milenium
26-03-09, 08:26
no raczej masa, bo waze tylko 65kg :P

wukio
26-03-09, 10:45
Kreatynę odpuść, jak widzisz efekty bez niej, to nic się nie zmieni jak ją będziesz na razie brał. Gainera możesz brać. Ćwicz 3 razy w tygodniu którymś z zamieszczonych na tym forum planem. Nie odpuszczaj michy i będziesz rósł jak na drożdżach. A jak już nie będzie tak kolorowo to się ze krete chwyć.

Milenium
27-03-09, 09:12
a dlaczego kreatyny na razie nie brac? :>

wukio
27-03-09, 09:17
bo nic Ci nie da, takie same przyrosty będziesz notował z jak i bez, to po co wydawać kasę?

Korzon
27-03-09, 15:41
Gainera 737




Wiem, że te produkty są sprawdzone bo stosowało je kilku moich znajomych i efekty są niepodważalne :D


dobre :D