PDA

Zobacz pełną wersję : pu erh + kreatyna -- koncepcja



Obcy
26-11-06, 22:40
Witam
Chciałbym przedyskutować moją rozkminke z bardziej obeznanymi :)
Sporo sie ostatnio naczytałem na temat herbaty pu-erh (równiez w tabletkach), na jej temat czytełem same superlatywy. Jest to herbata odchudzająca. Jej działanie jest ukierunkowanie jedynie czy tez przedewszystkim na spalanie tłuszczu.
(Chce zrzucić troche tłuszczu ale nie tracąc masy mięśniowej. I mam za miar za jakiś miesiąc czy 2 rozpocząć cykl kreatynowy.)

Logicznie rozumując.........
Kreatyna jako doskonały antykatabolik powinna zapobiegać utracie masy mięśniiowej powodowanej przez pu-erh, a nawet powodować zwiększanie masy(jak to kreatyna). W rezultacie mięśnie będą rosły a tłuszcz znikał. Niby tak powinno byc ale nie jestem tego taki pewnien
Teoretycznie efekt powinien byc właśnie taki... (Dla mnie idealny)

Zapraszam do dyskusji, co o tym sądzicie?

PoZdR

Kakashi
26-11-06, 22:45
nie mam pojecia jak działa ta herbata ale kreatyna na pewno pomoze zwiekszyc mase miesniowa...i watpie zeby herbata odchudzajaca zmiejsza tknake miesniowa a nie tłuszczowa??:>

Dagome
27-11-06, 09:03
hmm a nie lepiej HMB albo coś tego typu na tą cherbate wydasz tyle samo bo Tyle jeje będziesz musiał kupić żeby jakiś efekt sie pojawił ;d takie moje zdanie niech sie ktoś jeszcze wypowie....

tomek.
27-11-06, 21:35
jak kreatyna to mono odpada
niepotrzebną wodą najdziesz co na robieniu wycinki jest bardzo niewskazane

jeżeli sie tak bardzo uprzesz to spróbuj i podziel sie wrażeniami

opisy wielu środków sa wręcz rewelacyjne a jednak w praktyce ich zastosowanie daje dużo słabsze rezultaty

o mięsnie sie nie bój ile spadnie to spadnie ale efekt poprzez zmiejszenie sie wymiaru w pasie będzie napewno na PLUS

a supli na spalanie masz od groma jeżeli chcesz cos konkretnego

tomek.
27-11-06, 21:37
jak kreatyna to mono odpada
niepotrzebną wodą najdziesz co na robieniu wycinki jest bardzo niewskazane

jeżeli sie tak bardzo uprzesz to spróbuj i podziel sie wrażeniami

opisy wielu środków sa wręcz rewelacyjne a jednak w praktyce ich zastosowanie daje dużo słabsze rezultaty

o mięsnie sie nie bój ile spadnie to spadnie(w czasie redukcji nie pomijaj treningu na siłowni, najlpeiej zejśc na mniejszą liczbe powtórzeń i starać sie żeby siła nie szła w doł) ale efekt poprzez zmiejszenie sie wymiaru w pasie będzie napewno na PLUS

a supli na spalanie masz od groma jeżeli chcesz cos konkretnego

Obcy
27-11-06, 23:02
Tabletki pu-erh (60tabl) kosztują 20 zł. (allegro, jest tego kupa :) ) . Wystarczaja na ok. miesiąc, masa pozytywnych komentarzy
[W ciagu miesiąca od 3 do 10 kg spadku wagi, niewiarygodne ale cos wtym jest bo komentarzy jest bardzo dużo]
Więc pu erh wyjdzie taniej :)
Czekam niecierpliwie na kolejne opinie
Pozdr

u.waw.pl
28-11-06, 14:49
Obcy odpuść pu erh. Monohydrat w ujęciu antykatabolicznym wypada blado. Polecam BCAA i glutaminę, do tego TSE Olimp'u. Pamiętaj o wysokobiałkowej diecie, do uzupełnienia może być jakieś białko, np. Ostrowia.

Obcy
28-11-06, 20:52
Dzięki za mądrą rade :smile: ale sęk w tym ,że moje fundusze są dość ograniczone :P dlatego tak kombinuje ;]

u.waw.pl
28-11-06, 21:48
No to BCAA i TSE Olimpu. Wyjdzie niedrogo.

Obcy
29-11-06, 22:16
Thx. Pomysle nad tym
PoZdR