PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to jeść?



Sid93
23-03-09, 16:07
Siemanko!
Ostatnio wcinam gainera i mam z tym pewien problem. Rano jak zjem porcje (przed śniadaniem), to nie mogę wcisnąć całego śniadania. Jak rano nie zjem gainera, to o wiele więcej śniadania zjem, a tak to 2-3 kanapek i mam dość.
Czy też macie taki problem? Kiedy ewentualnie mógłbym jeść tego gainera (oczywiście prócz tego jest 30 min. przed treningiem i zaraz po)? Czy ma sens wcinać go po śniadaniu? Co proponujecie?

michal_f
23-03-09, 16:15
ja gainera zawsze jadam po treningu ... tak to tylko bialko ... a ty moze najpierw zjedz sniadanie a pozniej sie napij gainera:smile:

Toomekk6
23-03-09, 16:16
Wg mnie to gainera powinno się wcinać wtedy i tylko wtedy gdy nie możemy/nie mamy jak zjeść normalnego posiłku. I tam gdzie mamy spore braki węgli ewentualnie białka;)

Sid93
23-03-09, 16:40
To po co na opakowaniu jest napisane "rano na czczo, 30 minut przed i zaraz po treningu"? Chyba nie po to, żeby drukarnia zarabiała na drukowaniu opakowań.

Walczacy z Fatem
23-03-09, 18:59
po to żebyś szybciej kupił następne opakowanie :)
Słuchaj Toomekk6 dobrze gada!

jaca666
23-03-09, 22:38
Ja gainer zawsze po treningu a po nim czekam 1.5 do 2 godzin i wtedy pierś i ryż,makaron itp....Między posiłkami nie pije bo zbyt dużo ważę ale chudzinkom polecam.
Mam kolegę i pije miedzy posiłkami gainera 4 razy!!!W tym problem że on waży 75kg a ja 100kg i nie zależy mi na masie pół na pół mięśnia z tłuszczem!!!