PDA

Zobacz pełną wersję : Spalanie Masy Tłuszczowej



arboozik
21-03-09, 22:24
hej. Chciałbym Się dowiedziec jaki trening dobrać aby mase tłuszczową szybko wmiare zredukować w mase mięśniową i jakie odżywki zacząć brać ?
lat 17
waga 80
wzrost 182

wukio
21-03-09, 22:35
Nie zamienisz tłuszczu w mięśnie, chyba że jesteś Żydem z Nazaretu ;) Możesz co najwyżej spalić tłuszcz- do tego najlepsze będą ćwiczenia aerobowe- bieganie, pływanie, jazda na rowerze, skakanka itd Sama siłownia nie pomoże Ci spalić tłuszczu. Do tego musisz zabrać się za jakąś dietę z ujemnym bilansem i będzie szło ;)

arboozik
21-03-09, 22:36
o dobra no tyle to i ja wiem ale chc też przybrać tkanki mięśniowej ?

wukio
21-03-09, 22:38
Więc musisz ćwiczyć. Ale jak to mówią, nie wszystko naraz, najpierw spal fat potem masuj, jak zrobisz odwrotnie to nabierzesz jeszcze więcej tłuszczu i mięśni tak czy tak nie będzie widać.

Rafauu
21-03-09, 22:40
tkanka tluszczowa , masa miesniowa a nie odwrotnie :yawn:o co piszesz chyba jest poprawne ale czyta sie jakbys byl totalnym zieloniakiem co siedzial cale zycie przed kompem


@topic
nie nastwiaj sie na szybko, bo jest to niemozliwe

zacznij na sucho od zredukowania tluszczu a potem rob mase miesniowa.

zreszta 80kg przy 182 cm to chyba nie jestes jakims wpierzem ? ;p powinienes normalnie wygladac ; <

szaleniec
21-03-09, 22:41
chyba tkanki tłuszczowej a nie masy :D

wukio
21-03-09, 22:48
tkanka tluszczowa , masa miesniowa a nie odwrotnie :yawn:


chyba tkanki tłuszczowej a nie masy :D


Istnieje zarówno tkanka tłuszczowa jak i tkanka mięśniowa ;) Tak samo jak masa mięśni i masa tłuszczu. Takie teksty nie dość, że nic nie wnoszą to jeszcze Was ośmieszają ;)

szaleniec
21-03-09, 23:01
co mnie niby ośmiesza? nie ma takiego czegoś jak "masa tłuszczowa" jest tkanka tłuszczowa i dobrze napisałem. Sam sie ośmieszasz

wukio
21-03-09, 23:02
Polemika z nieświadomym dzieckiem mi uwłacza ;)

arboozik
21-03-09, 23:16
no nie jestem wieprzem xDD ale zdało by sie spalić troche z brzucha po zimie ;D no więc co najlepsze jest na spalenie masy i szybszy przyrost mięśni ;>

wukio
21-03-09, 23:18
To co pisałem. Jeżeli natomiast tłuszczu jest na prawdę niewiele to możesz ćwiczyć normalnie na masę i do tego w dni nietreningowe dołożyć aeroby.

Rafauu
21-03-09, 23:20
Istnieje zarówno tkanka tłuszczowa jak i tkanka mięśniowa ;) Tak samo jak masa mięśni i masa tłuszczu. Takie teksty nie dość, że nic nie wnoszą to jeszcze Was ośmieszają ;)

przeczytaj moj post caly atwoj i zobacz ktory tu nic nie wnosi. ty sie osmieszyles bo sie czepiasz glupoty.

wukio
21-03-09, 23:23
przeczytaj moj post caly atwoj i zobacz ktory tu nic nie wnosi. ty sie osmieszyles bo sie czepiasz glupoty.


Ja się czepiam?xD Gościu, wyśmiewasz kogoś, kto użył całkowicie poprawnej nazwy filozofując i wysuwając jakieś swoje herezje. Twoje wypowiedzi nic nie wniosły do tego tematu, poza zamieszaniem i wprowadzeniem w błąd. Tylko o to chodzi. Koniec dyskusji z mojej strony.

szaleniec
21-03-09, 23:24
jakbym się uparł to mógłbyś być moim synem więc te "dzieci" zachowaj dla kolegów

wukio
21-03-09, 23:27
W takim razie gratuluje inteligencji i wiedzy w wieku osoby mogącej być moim ojcem ;)

szaleniec
21-03-09, 23:35
dzięki wielkie. Wracając do tematu tak jak podpowiadaj arus najpierw trening na mase a potem rzeźba.

Rafauu
22-03-09, 09:50
umiesz czytac ?:D przeciez napisalem ze to poprawne idioto, tylko sprostowalem bo dziwnie sie to czyta, na ogol wszyscy uzywaja tego odwrotnie(masa miesniowa tkanka tluszczowa). czy to jest herezja? odpowiedz sobie sam.


pomysl, zanim zaczniesz obrzucac ludzi blotem. koniec dyskusi z mojej strony

wukio
22-03-09, 12:47
przeciez napisalem ze to poprawne idioto,


Proszę o ostrzeżenie tego Pana.

Ziomek90
22-03-09, 16:47
Proponuję żebyś biegał codziennie jakąś godzinkę dziennie, do tego nie zaszkodzą a6w, jeżeli chodzi o brzuch;P no i oczywiście dieta,dieta,dieta.... a jeżeli masz dostęp do basenu, to pływaj, jazda na rowerze, czy rolkach )co kto woli) też jest przydatna:)

Walczacy z Fatem
22-03-09, 19:16
Ziomek90 po co od początku ma biegać godzinę Nie lepiej zaczynać od 30minut i dopiero potem co jakiś czas zwiększać o 5 min czas i takim sposobem np. co 2 tygodnie dodać 5min (zależy od kondycji ) Tak pobiega po godzinie i się zniechęci a po za tym organizm się szybko przyzwyczai i będzie spalał mniej tłuszczu (więc lepiej biegać najpierw 30min i zaskakiwać organizm?)

slim shady
22-03-09, 20:01
Masz mało fatu więc aeroby 3-4 razy w tygodniu wstarczą, polecam bieganie zacznij od 20 minut i zwiekszaj co jakis czas długość biegania, nie przekraczaj 1 h biegania, dodaj do tego trening ogolnorozwojowy na siłowni i diete z ujemnym bilansem kcl i to cała filozofia.

ps. Zachowujcie się jak na kulturalnych ludzi przystało, a nie dzieciaków co sie dorwały do kompa przed chwilą