PDA

Zobacz pełną wersję : porada choroba pytanko



MhL
21-03-09, 19:23
wiek: 23
waga: 95 (obecnie)
staz: 5 roczek zaczne w maju
wczesniejszsze cykle: 4(nie chce mi sie rozpisywac :) ten jest najmocniejszy i 1 z winstrolem)

Mam problem, otoz lece na cyklu
1 - 4 tyg metanabol 30mg (ED)
1 - 8 tyg testosteron propionicum 100mg (EOD)
6 - 10 tyg winstrol (stanazol) tabletki 30mg (ED)

Jestem w 5 tyg (koncowka), i dopadlo mnie angina ropna (juz 2 raz, mam powiekszone migdalki i sklonnosc do gardlowych powiklan). Dzis wstalem z nocy z ropa w gardle.
Biore antybiotyk ospamox (antybiotyk z grupy penicylin)

Pytanko: podtrzymywac stezenie propa bijac 50mg ? czy odstawic. Treningi zawiesilem do srody, w glowie mi sie kreci. Dzis przespalem caly dzien.

Czekam na porady i wypowiedzi.

fallenursus
21-03-09, 19:35
wal propa, odluz silke na pare dni bo nie wyzdrowiejesz

andrul
21-03-09, 20:24
J/W bij propa normalnie tylko po antybiotyku zrób kilka dni przerwy przed ładowaniem wina , narazie nie trenuj , najwyzej w 6 tyg podnies propa do 150 eod i podciagnij tydzień lub dwa dłuzej , bierz wit b complex zeby wspomódz watrobe

MhL
22-03-09, 13:35
Dzieki, utwierdziliscie mnie w fakcie.

W sumieta choroba to ma i swoje plusy, dzis razo wstalem o 2 kg lzejszy. Caly czas sie poce i dzis rano w lustrze wygladalo jak po lekkiej redukcji :) woda z metki wyszla. Jakosc miesnia sie nie pogorszyla na to nie nazekam.

Boje sie tego podniesienia propa do 150 bo i tak mam wysokie libido. A z efektow 100 jestem zadowolony. Moze 125 na 3 tyg, zobacze.

fallenursus
23-03-09, 01:19
Dzieki, utwierdziliscie mnie w fakcie.

W sumieta choroba to ma i swoje plusy, dzis razo wstalem o 2 kg lzejszy. Caly czas sie poce i dzis rano w lustrze wygladalo jak po lekkiej redukcji :) woda z metki wyszla. Jakosc miesnia sie nie pogorszyla na to nie nazekam.

Boje sie tego podniesienia propa do 150 bo i tak mam wysokie libido. A z efektow 100 jestem zadowolony. Moze 125 na 3 tyg, zobacze.

jesli jestes zadowolony z efektow to na muj rozum na cholere podwyzszac dawki...ja tez czekam az zalicze operaacje u dentysty we wtorek i sakoncze antybiotyki, bo ''witaminki'' na mnie czekaja:)

tomaszewiak
23-03-09, 11:55
ja bym jechal dalej daj troche luzu od silki albo cos lekkiego i jedziesz dalej

lg team
23-03-09, 12:59
propa nie musisz jechac e2d, mozesz dac pon / sr / pt w dawce 50mg, pozniej podkrecisz najwyzej dawke,

orale odstaw, jedynie daj metke 5-10mg z rana,