PDA

Zobacz pełną wersję : Silownia -Dylemat



Zielony76
21-03-09, 14:19
Jakieś tydzien temu gralem z kumplami w nożną jak codzien.Wracajac do szatni poszlismy jak tam koksy cwicza .I wlasnie wtedy sie zaczelo .Zobaczyl mnie Trener i mowił zebym potrzet doniego a naprawde niezła szafa zniego byla.Spytał sie ile mam lat odpowiedzialem ze 15 on sie bardzo zdziwil.Kazal mi sciagnac koszulke i Zmierzyl mi obwody .Wyszlo nato ze mam 38,3 cm w Bicepsie i 118 Cm w Klacie w pasie 83 a moje waga to 81 przy wzroscie 186 cm.
Powiedzial mi ze moge duzo osignąć z taka genetyką i on mi w tym pomorze.
Ale niewiem jak mam to powiedziec Mamie i czy sie zgodzi bo Ojca niemam od 2 Lat on by pewnie zemnie dumny byl a mama sie strasznie omnie zawsze boi.
z innej pulki:
Bylem dzis i kumpla i jego maksymalne obciazenie to 50 kG podniosłem je 57 razy to dobrze ?.
Jak mam powiedziec mamie ze chce chodzic na silownie ?

Zielony76
21-03-09, 14:32
pomylilem dzialy sry .Prosze zamknac

patryk1336
21-03-09, 14:57
to ty niepicoj tylko wal na silownie chlopie kozystaj z tego daru :P ja bym sie nawet minuty niezastanawial ale to Twoj wybor czy wykozystasz swoj potencjał czy nie :)

szaleniec
21-03-09, 19:42
lol "jak ja to mam powiedzieć mamie?" a co dziewczynie dziecko zrobiłeś? "mama ide na siłownie, nara" i zamykasz drzwi co tu do mówienia? :o

przemaswks
21-03-09, 20:00
powiedz jej to co tu nam napisales na pewno sie zgodzi napisz ozniej co z tego wyszlo.