PDA

Zobacz pełną wersję : MOJE chantelki!!! co powiecie?



jonasz7
26-11-06, 11:03
Witam wszystkich jestem ciekaw co powiecie o moich chantelkach i nakładzie na sztange prod. DOM
Wszystko jest wylewane z cementu
Pzdr.

Kakashi
26-11-06, 11:44
a ile Cie to wsyzło? z cementu nie odłamuje sie nic?:> wygladaja super:D

jonasz7
26-11-06, 12:06
GROSZOWe sprawy no troszeczke się odłamuje bo to cement ale przez dwa lata nie żucając nimi da się spokojnie ćwiczyć :idea:
A cenowo to jest tak mam 12 chantelek od2kg do 10,5kg. nakładu koło 160kg. i ciągle więcej :mrgreen: a za cement zapłaciłem do tej pory jakieś 40zł.
A zbrojenie mam ze złomu (własnego)

Kakashi
26-11-06, 12:30
bardzo fajne i tanie:D szkoda ze sam nie mam zbrojenia...i wszystko kupuje w sklepie...i to juz nie sa groszowe sprawy:[

damiano
26-11-06, 13:52
wlasnie ze sklepu to nie sa groszowe sprawy.ale ja osttnio zalatwilem sobie obciazeniez z zelazne z pociagow :smile: ale ciakawe rozwiazanie jak nie bede mial kg tez musze sprobowac

jonasz7
26-11-06, 14:12
Gorąco polecam

marcinczwa
26-11-06, 15:41
jedyny minus takich hantli jest ich wielkosc ;/

Kakashi
26-11-06, 15:42
no drugim jest to ze sie krusza i po jakims czasie nie wiadomo jaki to ciezar tak na prawde:P

jonasz7
26-11-06, 15:57
Co do wielkości to się nie do końca się zgodze, fakt są trochę większe a niżeli orginalne ale nie są to jakieś klocki. To zależt ile się wżuci zbrojenia.

A ztym kruszeniem to też wcale tak nie jest, ja je maluje taką fajną farbe i nie kruszą się tak specjalnie max. (ale bez malowania to całkowita lipa :!: ) różnica to jakieś 100gr. (przy kruszeniu)

marcinczwa
26-11-06, 16:03
z tego co wiem sa one co najmniej 2 razy większe od metalowych wiec to jest problem przy hantlach ale pomysł dobry

cwicz i rosnij

Steryd17
28-11-06, 12:19
Takie rozwiązanie jest idealne dla kogoś kto nie ma siana na ociążenia, też wyprubuje ten sposób.

jonasz7
29-11-06, 17:20
No ja takim sprzętem ćwicze od 8mies. i jest bardzo dobrze a za własną siłke zapłaciłem GROSZE więc jeżeli ktoś właśnie nie ma kasy a chce poćwiczyć to POLECAM
pzdr.

Sajan
29-11-06, 18:16
Na poczatku tez zaczynalem takimi i pomalowałem je farba moze byc byle jaka ale sie nie kruszyły. Pozdro

Jose
29-11-06, 22:19
dobrze sobie radzisz :)

powodzenia

daniels51
03-12-06, 21:06
spoko pomysł ja tez mialem wylany ciężar tylko ze zalany juz nie moglem sciagac z gryfa, tylko trzeba uwazac zeby cement sie nie ropadł na poczatku
:grin: :wink:

Robal
04-12-06, 17:14
nom ja też mam własnej produkcji, nie malowane z cementu i dobrze się trzymają... nic się nie kruszy, wystarczy dobry dobór cementu, wody i piasku i bedzie dobrze. Całkiem ładni eci wyszły. Ps. czy aby gryfik sztangielki nie ma zbyt małej średnicy?

jonasz7
06-12-06, 13:14
Szczeże mówiąc nie wiem jaka jest średnica ale nc mnie nie boli podczas treningów no i jest dobry chwyt, ale ogólnie jest git.
pzdr.

Sadownik
07-12-06, 08:37
to ja znalazłem proste rozwiazanie problemu ich wielkości

potrzeba tylko akumlatory
wyciągnąć ołów pokruszyc i w czasie robienia ciężarów zmieszać ze soba
a jak wiadomo ołów jest cieżki wiec i ciężary mniejsze wyjdą

aruss1991
07-12-06, 12:48
całkiem fajne Ci to wyszło, a ja tez część cięzarów mam robionych przez siebie:)

Mosiek
13-12-06, 23:09
Nie widze powodu do zadowolenia z takich cięzarów :mad: nie wiem czym ty sie chwalisz :neutral:

Sadownik
14-12-06, 08:58
Nie widze powodu do zadowolenia z takich cięzarów :mad: nie wiem czym ty sie chwalisz :neutral:

może nie każdego stać na oryginalne ciężary

a ty może masz oryginalne i ćwiczysz żeby żrobić wrażenie na kimść że nieby wielki kulturysta z ciebie
a on może robić to z pasja

Robal
14-12-06, 18:32
Nie widze powodu do zadowolenia z takich cięzarów :mad: nie wiem czym ty sie chwalisz :neutral:


może nie każdego stać na oryginalne ciężary

no dokładnie... moze napiszesz coś więcej Mosiek? Jakieś konkretne argumenty?

Janara
14-12-06, 18:51
zostawcie chlopaka moze ma kompleksy ze wogole nie ma silki i jest poprostu zazdrosny. Jezeli chodzi o ciezarki to zajebiste, przypomina sie garaz i piwnica Zajebisy pomysl

pozdro

Kakashi
14-12-06, 19:52
Mosiek, zobaczcie sobie reszte postów moska...na 5 postów w 5 cos krytukuje...musi miec jakies kompleksy...jak obstawiam 170cm i 40kg...i brak dostepu do siłki bo mam mu nie pozwala bo sobie mozna tam krzywde zrobic...:D pozdro:D

Luki_25
14-12-06, 20:22
Jak dla mnie swietny pomysl i wykonanie, a tez dzieki tej pracy jaka musiales w to wlozyc, widac Twoje zaangazowanie w tym sporcie :wink: pozdrawiam

Pieroog
15-12-06, 01:37
Mój kolega miał kiedyś takie. Fajna sprawa, i ta satysfakcja, że się zrobiło samemu :)

jonasz7
15-12-06, 13:15
ta satysfakcja, że się zrobiło samemu

Dokładnie!!!!
Wiele rzeczy już mi się nie przydaje ale nie mogę ich sprzedać (choć są kupcy) ze względu na mój wysiłek i pracę jaką w to zrobiłem.
KOCHAM NA TYM ĆWICZYĆ I TEN SPORT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mosiek
16-12-06, 10:58
Nie jest ze mnie wielki kulturysta , ale nie wiem po co sie chwalic ciezarkami betenowymi , jak je masz to zatrzymaj to dla siebie , kogo to interesuje ze ty cwiczysz betenowymi ciezarami , chcesz pokazac ze sie zaangazowałes w ten sport, jak by było tak naprawde to nie powinienes sie chwalic czyms co nie jest jakies znakomite i juz !
Ja tez nie cwicze na profesjonalnej siłowni ale sprzet mam i nie widze powodu do tego zeby sie chwalic , wkoncu robie to dla siebie a nie dla pokazu , chyba ze ty cwiczyc po cos innego np: po to zeby ktos powiedzial ze zajebiscie wyglądasz albo po to zeby wlasnie wstawic tu swoje Fotki ! :lol:

jonasz7
16-12-06, 11:06
Nie wydaje mi się a bym się chwalił, byłem ciekaw co powiedzą inni na temat mojego sprzętu, a twoja opinia wisi mi.


chyba ze ty cwiczyc po cos innego np: po to zeby ktos powiedzial ze zajebiscie wyglądasz

To są twoje słowa i powiem tobie tylko tyle że każdy sądzi po sobie czyż tak nie jest Mosiek, a może się myle KULTURYSTO..........hehe.

mooha
16-12-06, 12:35
MOSIEK :mrgreen: nick oddaje dokładnie osobowość, ciężarki naprawde spoko. Musisz mi zdradzić przepis :wink:

jonasz7
16-12-06, 13:18
Przepis:
1kg. mąki, kostka drożdzy, mleko,woda............ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cement i piach prop.1:1
pzdr.

kociolcyk
31-12-06, 19:55
hmm hantle spoko
sam takie robie bo miałem wytopic z ołowiu (miałem 3 akumulatro to mi sprzedali na złom :cry: )tak więc zabieram sie za betonowe :grin:
i co do tego mam pytanie:
czy w miejsce zakładanie talerzy na gryf zastosowałes jakąs tulejke??
no bo jak masz gryf gwintowany to jak bedziesz zakładał i zakładał...
to sie chyba ta dziura powiekszy :wink:

jonasz7
02-01-07, 16:44
Sorry że tak puźno ci pisze ale jakoś mi to uciekło :neutral:
W środku jest rórka metalowa o troszeczkę większej średnicy niż gryf. Bez tej rurki to była by lipa i to straszna!!
pzdr.