PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko



bizon28
20-03-09, 11:00
Kumpel mi powiedział, że lepszy daje efekt robienie 4 serii jednego ćwiczenia i dopiero przechodzenie do drugiego. Czyli robię 4 serię wyciskania sztangi na płasko (z przerwami), a później 4 serię na modlitewniku i znowu 4 serię klaty (np rozpiętki) itd.
Jak dotąd tak nie ćwiczyłem, bo słyszałem że łatwo sobie popalić mięśnie. więc jak to z tym jest ?? ma to jakieś znaczenie??

Jolly
20-03-09, 11:07
Ćwiczysz jedną partię i przechodzisz do drugiej. W przerwie między ćwiczeniami(ćwiczeniami, nie seriami) możesz zrobić dłuższą przerwę 2-3minuty. Ćwiczysz w kolejności: Nogi, Klata, Plecy, Barki, Biceps, Triceps.

kastorius
22-03-09, 08:17
Wszystko zależy od intensywnosci treningu, wedlug mnie latwiej popalic miescie jak mlucisz np. klatke 4 różne cwiczenia x 4 serie pod rzad, Bo w momencie gdy zmieniasz parie co serie dajesz mieśnią odpocząć - i potem jak masz wrócić do ćwiczeń klatki czesto nie zrobisz tego na 100% szczegolnie przy ostatnim ćwiczeniu. Lepsze efekty powinienes osiagnac stosują ćwiczenia pod rząd ale i wykonujac jej porawnie z logicznym dla Ciebie obciazeniem nie powineienes popalic miesni. Ew. możesz zrobić serie łączone ale na począku lepiej sie za to nie brać.

bizon28
22-03-09, 11:19
dzięki za odpowiedź, właśnie o to mi chodziło