PDA

Zobacz pełną wersję : Wyciąg z Marbo



Smug
19-03-09, 19:23
Witam Kulturystów!


Interesuje mnie wyciąg Marbo z tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item578578795_marbo_semi_pro_wyciag_stopy_siedzisk o_uchwyt.html

Chciałbym także zamówić kilka drążków. Moje pytanie brzmi, czy byłaby możliwość upustu dla napalonego studenta oraz jak mogłaby wyglądać dostawa? Ponieważ wyciąg miałby być dostarczony do miejscowości Łopuszno, tj. jakieś 60-70km od Starachowic, 30 od Kielc w Stronę Jędrzejowa, Krakowa.

Dzięki z góry za jakąkolwiek odpowiedz i informację.

Smug
19-03-09, 20:29
a co sądzą o nim inni? Sprawdzi się na domowej siłowni?

marbo-sport_pl
20-03-09, 08:35
Bardzo dobry wyciąg, jeszcze tylko blokadę ud do niego w cenie 39 zł i będziesz miał wszystko :)
Odezwij się na PW, zaproponuje dobrą cenę :)

Duras10
21-03-09, 22:09
Mam zamiar zakupić ten wyciąg + uchwyty MH-C003, MH-C002, blokada do ud, aby dołączyć do wyciągu i prasa do nóg do ławki serii Home [profil 35x35] MH-A002 i tu jest pytanie ile wyniesie przesyłka, o ile wyniesie ("Kup więcej akcesoriów do wyciągu, NIC nie zapłacisz za przesyłkę?) i czy zamawiając na allegro otrzymam rabat 7%.

marbo-sport_pl
22-03-09, 13:16
Witam!
Wszystkie dodatki które chcesz zamowic nie wplyna na cene przesyłki.
Do wyciągu SEMI-PRO musisz domówić Prasę do nóg SEMI-PRO MS-A002, która kosztuje 99 zł - ma mocniejszy pręt na obciązenie, grubsze i wygodniejsze gąbki oraz dopasowana jest profilem do tej linii.
Blokada do ud SEMI-PRO kosztuje 39 zł i ma symbol MS-A003.
Rabat udzielany jest na zamówienia w sklepie oraz mailowe, teleofniczne i faxem.
Najlepiej to prześlij do mnie Prywatną Wiadomość z listą sprzętu który Cię interesuje, wycenie Ci go, zaproponuje rabat i wtedy się zdecydujesz :)