PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch rosnie miesnie stoja.



Bartasek
19-03-09, 12:41
Panowie temat jest prosty. Dieta jest ale powoli zaczely sie schody odnosnie przekroczenia pewnego progu. Osiagnalem 80kg wagi i zwiekszylem wegle , bialko i zaczal rosnac brzuch a miesnie zaczely flaczec i przestaly rosnac. W czym tkwi problem?

pan.wiesiu
19-03-09, 13:29
Panowie temat jest prosty. Dieta jest ale powoli zaczely sie schody odnosnie przekroczenia pewnego progu. Osiagnalem 80kg wagi i zwiekszylem wegle , bialko i zaczal rosnac brzuch a miesnie zaczely flaczec i przestaly rosnac. W czym tkwi problem?

w tym, ze masz zla diete i zly trening... brzuch moze ci rosnac (u niektorych to calkiem normalne przy masowce), ale jezelli miesnie ci "flaczeja" tzn, ze na 100% cos jest nie tak jak powinno. wrzuc ten trening i diete, pokombinujemy. i nie zapomnij danych o sobie.
pozdrawiam;
wiesiek

Trother
19-03-09, 13:34
nie wiem jaki masz trening i dietę ale podejżewam że trening nie jest dość intensywny w diecie za dużo węgli i dlatego tyjesz. Dobry trening pobudza procesy anaboliczne dzięki którym wątroba przetwarza białko i węgle na aminokwasy transportując je do mięśni ale jeżeli trening nie jest dość skuteczny to nie ma anabolizmu a węgle zamieniane w tłuszcz są magazynowane

adonis18
19-03-09, 13:39
flaczeją bo masz za mały ciężar dobrany, albo w ogóle zły trening.
rób dłuższe rozgrzewki (żeby się spocić) i po treningu siłowym rób jeszcze pół godziny aerobów. a do tego obetnij troche węgle
elo

Rafauu
19-03-09, 14:36
kiedy robles przerwe sobie ? : >

Bartasek
19-03-09, 15:28
@pan.wiesiu
"w tym, ze masz zla diete i zly trening... brzuch moze ci rosnac (u niektorych to calkiem normalne przy masowce), ale jezelli miesnie ci "flaczeja" tzn, ze na 100% cos jest nie tak jak powinno. wrzuc ten trening i diete, pokombinujemy. i nie zapomnij danych o sobie.
pozdrawiam;
wiesiek"

Wiec dieta:

30g WPC + platki + mleko
kefir(miedzy posilek taki dla zabicia glodu podczas zajec)
chleb ciemny + poledwica + warzywo/owoc (posilek w szkole)
100g ryzu + 100-125g piersi z kurczaka
(W DT trening po nim 10-15minut gainer)
50g-100g ryzu + 100g piersi z kurczaka/ryby
50-100g ryzu+ 100g piersi/ryba
porcja WPC/4jajka/100g twarofu (przed snem)

trening 4 dniowy split w planach na kolejny cykl HSS100.

Poniedziałek
Plecy
Tyl ud MC na sztywnych

Podciaganie na drazku 4s x max
Wioslowanie maszyna – wyciag poziomy- 4s 50kg x 12
S1 Wioslowanie sztanga 4s x 12-10-10-8
S2 Podciaganie hantla 4s x 12-10-10-12
Brzuch

Wtorek
Barki
Wyciskanei na barki Vinca girondy 12-10-10-8
Wznosy wylewajace 15-12-10-15
Wznosy w opadzie tulowia 15-12-10-15
Podciaganie sztangi 12-10-8-6
Lydki

Sroda
wolne

Czwartek ramiona
1.S1Pompki na kociach wasko 4s max
1.S2Francuz sztanga 12-10-10-8
2.S1 Uginanie ramion ze sztanga 12-10-10-8
2.S2 Uginanie ramienia w oparciu o kolana 12-10-10-8
3.Wyciskanie hantla za glowa
4.Uginanie ramion na modlitewniku/mlotkowe
5. Pompki odwrotne
6.Pociaganie na drazku wasko podchwyt
brzuch

Piatek klata
Przod ud /siady/suwnica

1.Pompki na poreczach lokcie szeroko 4s max
2.Wyciskanei sztangi plasko 4s 12-10-8-6
3.S1Wyciskanie hantli skos 3s gleboko
3.S2 Rozpietki
4.Wycisakni polowiczne hantli 3s
5.Kaptury


Info o mnie:
1.WIEK: 20
2.WAGA: 86
3.WZROST: 180

@Trother
"nie wiem jaki masz trening i dietę ale podejżewam że trening nie jest dość intensywny w diecie za dużo węgli i dlatego tyjesz. Dobry trening pobudza procesy anaboliczne dzięki którym wątroba przetwarza białko i węgle na aminokwasy transportując je do mięśni ale jeżeli trening nie jest dość skuteczny to nie ma anabolizmu a węgle zamieniane w tłuszcz są magazynowane"

Chodzi o to ze ja nie moge przekroczyc progu wagi a chce dalej masowac. Brzuch rosnie, miesnie stoja w miejscu i sa miekkie, flaczeja.

@adonis18
"flaczeją bo masz za mały ciężar dobrany, albo w ogóle zły trening.
rób dłuższe rozgrzewki (żeby się spocić) i po treningu siłowym rób jeszcze pół godziny aerobów. a do tego obetnij troche węgle
elo"

Moze problem tkwi w ciezarze i ilosci powtorzen bo zawsze trzymam wysoko w okolicacj 10-12. Aeorby narazie zbedne kiedy planuje masowke. Jestem ekto wiec zeby przytyc jest problem, zeby w ogole sie budowac jest problem. Najgorzej idzie klata za to plecy same z siebie rosna ladnie.

@Rafauu
"kiedy robles przerwe sobie ? : >"

Regularnie po kazdym cyklu 2-3miesiecznym okolo 7 dni regeneracji.

Rafauu
19-03-09, 15:41
no to masz swoja odpowiedz zrob sobie 2 tygodnie przerwy i zobaczysz ze wszystko ruszy

Bartasek
19-03-09, 15:50
Ale kolego pisalem Ci iz robie sobie regularnie przerwy. Obecnie jestem na 2 tyg cwiczen po przerwie regeneracyjnej.

Rafauu
19-03-09, 19:27
7 dni regeneracji
za malo, rozciagaj sie pomiedzy seriami do tego ; )

wukio
19-03-09, 20:15
Na jakiś czas zrezygnuj z gainera w ogóle, a jajka przerzuć z wieczora na rano (np z tym kefirem możesz zjeść na twardo). Nie wiem czy od początku trenujesz splitem, jeżeli tak, to nie czekaj na skończenie tego cyklu tylko przerzuć się na jakieś fbw, może organizm nie jest pobudzany już systemem dzielonym. Do tego zwiększ ciężar, a zmniejsz liczbę powtórzeń. Postaraj się też stosować przemiennie progres/regres i na stałym, może to znowu rozbudzi mięśnie ;)

Bartasek
19-03-09, 20:30
Poczekam na wypowiedzi innych.

Bartasek
19-03-09, 20:39
NIe widzialem ostatniej wypowiedzi. Wiec zamienia jajka z WPC i zobacze jakie zmiany beda. Co do treningow robilem roznie FBW HST HSS100 w roznych modyfikacjach. Odnosnie gainera musze go pic bo nie mam innej mozliwosci uzupelnienie brakow w org po treningu. Zanim dotre z islki do domu to blisko godzina a to za dlugo zeby nie uzupelnic brakow potreningowych.

wukio
19-03-09, 20:42
To zjedz jabłko albo banana, w gainerze jest sporo za dużo węgli jak na osobę podatną na nabieranie tłuszczyku.