PDA

Zobacz pełną wersję : teleskopowka:D



magic_key
18-03-09, 20:31
siema mam trochę głupie pytanie, otóż nigdy nie dostałem teleskopówką...czy jak się dostanie w rękę /nogę to ta część ciała drętwieje? łatwo tym można unieszkodliwić przeciwnika? rzecz jasna nie chodzi o mnie, ja się nie bije (prócz sw) ale np. o mojego tate, który już jest starszy a na walce się nie zna, więc przydałaby mu się taka rzecz, że paroma ciosami taką pałką by unieszkodliwił przeciwnika ?? Niestety ostatnio go napadli i teraz się troche boi, a za niedługo ma imieniny więc może sprawić mu taki prezent?

3ndriu
18-03-09, 20:46
Nawet lekkie uderzenie pałką strasznie boli, ostatni "segment" jest ze sprężyny a na końcu taka jakby kulka. Nie jest to zabawka można tym narobić strasznych uszkodzeń. Biorąc pod uwagę że Twój tato jest starszy niech lepiej z tym nie chodzi, jeszcze mu przeciwnik ją wyrwie i go skatuje... (nie życzę tego) Lepszy dla starszej osoby jest gaz pieprzowy, skutecznie "zniechęca" przeciwnika.

magic_key
18-03-09, 20:50
tzn nie jest taki stary ze niesprawny itd :P kiedys trenował piłke nozna i inne wiec jako tako wydolny organizm ma i siłe też :P może nie wyciska dużo ale taką siłę no wewnętrzna/ogólna :] no właśnie myślałem że wyrwie, no ale chyba trudno takie coś złapać jak ktoś tym machnie nie? no i myśle żeby raczej tata po głowie nie bił... chociaż kto go tam zna <hahaha> nie no właśnie o gazie też troche myślałem ale jakos mi nie podchodzi żeby tata nosił jakąś puszke :)

3ndriu
18-03-09, 20:56
Jeśli będzie zdecydowany to ok. Ale jak się będzie wahał to "młodzieniaszek" łapie i mu ją wyrwie.

Mały spray z gazem mieści się w kieszeni, wiem bo moja mama nosi przy sobie w torebce, raz już miała akcje z tym, menel ją zaczepił gadała z nim gadała aż w końcu wyciągnęła z torebki gaz i dała mu po oczach, padł na ziemię jak przecinak.

slim shady
18-03-09, 21:01
pałka dobra rzecz, chyba widziałem nawet ze sznurkiem ze zakłada sie na reke i nie mozna wyrwac, ale sprawa jest o tyle przerypana, ze jest to zakazana bron, i nawet jak uzyje w obronie własnej to moze miec problemy, ale chyba wystarczy ze bedzie z gumowa koncowka i bedzie juz legalne :P

gaz spoko rozwiazanie, paralizator nie wiem czy jest zakazany,

magic_key
18-03-09, 21:14
paralizatora raczej sie boje mu kupic ;/ (m.in. przez to jak ci hiszpanie czy inne **** zabiły tym Polaka) pomysle jeszcze o tym gazie:)
kurde zakazana :/ ? to kiepsko :/no ale lepiej isc do sądu niż być połamanym czy coś w tym stylu. ok dzięki za opinię, jeśli ktoś coś chce dodać to będe wdzięczny :)

skajłoker
18-03-09, 23:06
kolego kup mu gaz ale nie pieprzowy tylko paralizujący świetna sprawa albo pałke teleskopową pod prądem gośc dostaje wnoge i lezy

Prezydent_1c
18-03-09, 23:18
Kup mu pistolet-najskuteczniejszy nawet moze być legalny śrutowy bo wygląda jak oryginał (kto widział może potwierdzić)
Pałką napewno sobie nie poradzi jakby go ktoś kto ma troche pojęcia napadł bo w zwarciu tylko by mu przeszkadało że to trzymać musi :)
Paralizator też fajna sprawa, chyba że jesteś świr to kup mu zajebisty kastecik albo nóż :)

skajłoker
18-03-09, 23:21
e tam to są imieniny to kup mu taki fajny zestaw:D bo widziałem w lewiatanie ostatnio taki pistolet wypełniony wodką i 2 granaty tez wypełnione wodką i do tego licencja na broń hehe będzie z jajem hehe

guildwars
20-03-09, 02:41
ochrone niech se wynajmie :yawn:

magic_key
20-03-09, 12:59
moze nie kazdy ma tak wesolo w miescie jak ty
aha sory zapomnialem ze z ciebie gansta

guildwars
20-03-09, 13:33
jaka gansta ? a co ty w new york mieszkasz czy w slamsach w barzyli ? jak sie boi to niech se ochrone wynajmie a nie jakies palki czy cos agresia zwalczana agresja to sie nie skaczy nigdy wrecz przeciwnie doprowadzi do wojny ,albo moze niech nie chodzi przez niebespieczne ulice bez powodu zadko ludzie zaczepiaja (a tak apropo to juz jest pobicie ,napad moze niech zglosi na policje) teraz to juz moze miec pretensje do siebie ze cale zycie nic nie robil ,trzeba bylo ciwiczyc !

guildwars
20-03-09, 13:47
a co do tych palek to wiesz ze taka palka mozna zabic czlowieka ? (i to juz bedzie z uzyciem broni) albo sytuacja w ktorej on wyjmie palke a te oprychy zobacza i wyjma bejzbole albo cos gorszego skaczy sie tragedia , moze lepiej kup mu miecz rycerski bedzie z nim chodzil przypietym do pasa i odstraszal :yawn: (polskie prawo jest troche hujowe ,znam przypadki w ktorych gosc sie bronil a zostal skazany :/)

skajłoker
20-03-09, 16:32
może twój starszy zasłużył ??znam takich starszych konfidentów może sobie przesrał u chłopaków czymś i dostał wypłate:D

yoshimitsu
20-03-09, 16:58
hehe dobre

TedRasel
20-03-09, 17:15
http://www.goods.pl/product/description/1385/Laska_Cold_Steel_African_Walking_Stick.html zobacz to a troche technik z samoobrony co do laski znajdziesz mu w necie

magic_key
20-03-09, 17:45
gangsta to mi chodzilo o to ze w ktoryms 'powaznym' temacie napisales cos o gangsterskim stylu co mnie rozsmieszylo nieziemsko:D
po prostu w moim miescie niekiedy kreca sie jakies menele czy cos w tym stylu ja pierdole nie wiem czy wy jacys tempi co niektorzy jestescie czy co, zaraz gadacie o konfidencie. nie zdarzylo sie wam ze jakis stary najebaniec was zaczepi?
ty skajłoker nie przesadzaj
nie chodzi mi o jakies bandy czy cos bo sam bym to załatwił, chodzi o zwyklych smieci ktorzy niekiedy zapragna kogos obrabowac jak idzie po nocy. prosze o zamkniecie tematu bo niektorzy tu naprawde pierdolą a w dupie byli i gówno widzieli. myślicie ze tylko konfidentów zaczepiaja ? gdzie wy zyjecie ludzie. naprawde nie wiem co to za forum jak czytam niektore tematy (np. walki uliczne) nie mowie o wszystkich userach rzecz jasna bo jest tu duzo 'normalnych'
a palki na necie nie bede kupowal raczej

sl4by
20-03-09, 18:48
Pistolet na śrut nie jest złym pomysłem, wystarczy że wyciągnie i już napastnik może mieć mokro w porach...Ale gaz tez nie głupi pomysł, na pewno tańszy...Ale to już by musiał tata zdecydować.

Fehu
20-03-09, 19:25
Wiecie Panowie nie oszukujmy się nie żyjemy w Państwie miłości, sam parę razy spie*dalałem

patryk1336
20-03-09, 21:18
nie no ale pałke teleskopową mozesz smialo kupic sam takową posiadam ale mysle ze lepiej zainwestowac w taką cała malutka niz spręzynowke bo naprawde mozna duzo szkud wyrządzic nią sam sobie przypiepszylem nią jako test w noge to myslalem ze sie zesram z bulu:D wiec jest naprawde dobre cos ale szukaj gumowych calych a nie spręzynowek chyba ze niebedzie to sprezynowa tez moze byc to jest do obrony wlasnej mozna nosic przy sobie o i jak ktos wyzej napisal gaz piepszowy tez mu kup i wiekszac potencjalnych debili zwątpi jak gazem dostanie a na poprawe teleskopowa xD pozdrooo

ps: jakie te ludzie to juz są pierdolniete starszych ludzi napadac i bic popierdolona polityka:(

magic_key
21-03-09, 08:31
no niekiedy sie zdarza, ale o gumowej nawet nie mysle bo wg. mnie slabe sa, sam taka dostalem kilka razy to dostalem tylko wiekszej adrealiny :f a ruszac noga nie moglem tylko przez sekunde-dwie

Marcinek
21-03-09, 10:53
pałka teleskopowa jak najbardziej.. widziałem z bliskiej odleglosci ją w akcji.. przez przypadek kolega dostał w lokiec.. momentami spuchniete ostro zbite. a chlopak ktory oberwal pare razy, ostre pregi mial na plecach.. grozna mina, szybkie ruchy i po sprawie :) polecam teleskopowke. btw co do gazu to moze lepszy byłby zelowy, wiesz wiatr czy inny czynnik i moze to zadzialac na posiadacza owego artykulu pzdr.

reasumujac palka jak najbardziej OK!

skajłoker
21-03-09, 12:26
ale to zainwestuj w drogą bo moja sie czasem nie rozkłada hehe a kumpel chciał kiedys swoją rozłozyc i mu wyleciało wszystko ze srodka no i wtedy jest kłopot hehe niech sie starszy na krav mage zapisze taki kursik mu pomoze bronic si eprzed meliną

Biernaczek
21-03-09, 15:40
Co do pałek :] teleskopowych oczywiście :]
Jak już zamierzasz zainwestować w taką pałe to dwa razy zastanów się.
Miałem przyjemność ćwiczyć z paroma instruktorami wykorzystując tonfę i zwykłą pałe teleskopową. Czasami zdarza się tak,że twoja broń(pałka) robi się dla twojego wroga szybko przyjazna i wtedy można bardzoo łatwo oberwać swoją pałką. :)
magic_key gumowe słabe?? Jeżeli dobrze przywalisz to uwierz że na dupę byś przez tydzień nie usiadł.

Marcinek
21-03-09, 20:14
ew istnieje tez cos takiego jak klej polimerowy w palkach xD to dopiero przystaje ;]

Biernaczek
22-03-09, 10:05
Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli kolega zapisze ojca na jakiś kurs samoobrony i kupi mu gaz.

guildwars
22-03-09, 10:24
ale to zainwestuj w drogą bo moja sie czasem nie rozkłada hehe a kumpel chciał kiedys swoją rozłozyc i mu wyleciało wszystko ze srodka no i wtedy jest kłopot hehe niech sie starszy na krav mage zapisze taki kursik mu pomoze bronic si eprzed meliną

to bylo dobre (niech sie starszy na krav mage zapisze taki kursik mu pomoze bronic si eprzed meliną) kursik ?co ty sie za duzo naczytales bajek? takie zeczy sie latami ciwiczy zeby instynkt nabrac ,po kursie to mozesz papier do ochrony miec albo nauczyc sie obrony przez zulem ledwo trzymajacym sie na nogach i za bardzo nic wiecej (kursy to marketing kasa raczej w kilka treningow sie zabardzo nic nie nauczysz hehe):/ taka prawda ,a kilku przeciwnikow na ulicy to juz nie zarty i nawet jak by byl dobry to nie jest latwo (chyba ze oprychom psycha pujdzie i uciekna ale jak trafi na siwirow to ciezko ) do tego jescze takie oprychy jak sa w grupie to jeden drugiemu chce zaimponowac i sie zalancza sadysta , gaz jest do dupy wiaterek w jego strone i sam sie zalatwi jak juz tam wczesniej ktos pisal
pozdro

guildwars
22-03-09, 10:38
gangsta to mi chodzilo o to ze w ktoryms 'powaznym' temacie napisales cos o gangsterskim stylu co mnie rozsmieszylo nieziemsko:D
po prostu w moim miescie niekiedy kreca sie jakies menele czy cos w tym stylu ja pierdole nie wiem czy wy jacys tempi co niektorzy jestescie czy co, zaraz gadacie o konfidencie. nie zdarzylo sie wam ze jakis stary najebaniec was zaczepi?
ty skajłoker nie przesadzaj
nie chodzi mi o jakies bandy czy cos bo sam bym to załatwił, chodzi o zwyklych smieci ktorzy niekiedy zapragna kogos obrabowac jak idzie po nocy. prosze o zamkniecie tematu bo niektorzy tu naprawde pierdolą a w dupie byli i gówno widzieli. myślicie ze tylko konfidentów zaczepiaja ? gdzie wy zyjecie ludzie. naprawde nie wiem co to za forum jak czytam niektore tematy (np. walki uliczne) nie mowie o wszystkich userach rzecz jasna bo jest tu duzo 'normalnych'
a palki na necie nie bede kupowal raczej


sory ominolem ten twoj post :errf: jesili ci chodzi o zuli to wystarczy popchnac takiego to sie ledwo na nogach trzyma najebane niedorzywione hif itd lepiej nie ruszac jescze chorubska sie nabawi ,kiedys slyszlaem o przypadku ktos uderzyl takiego zula przeciol reke i zultaczke dostal HBS straszne , na takich to szkoda palki bo mozna zabic niechcacy ,moze ten zelowy gaz i ucieczka (niech ojciec pociwiczy sprinty) a jesili chodzi ci o w dupie byli i guwno widzieli to sie z toba nie zgodze ja sie wychowalem w najwiekszych miastach polski w centrum i to w czasach gdzie nie bylo kamer ani policji jak dzis troszke straszniej bylo ,w wojsku tez sie napatrzylem na patologie
pzdr
pozdro ziom

skajłoker
22-03-09, 14:59
takie kursiki trwają do roku czasu więć ćwicząc rok przykładając sie do treningów mozna się sporo nauczyć

tom
22-03-09, 18:24
pałka to rzecz bardzo dobra ale w odpowiednich rękach, bo inaczej przeciwnik zabierze ci ją i jeszcze ci spusci z nej łomot...

Biernaczek
22-03-09, 18:31
pałka to rzecz bardzo dobra ale w odpowiednich rękach, bo inaczej przeciwnik zabierze ci ją i jeszcze ci spusci z nej łomot...

tego samego zdania jestem - pisałem o tym wcześniej.