PDA

Zobacz pełną wersję : 4 miechy biceps:)



kubad13
17-03-09, 15:19
no więc wiek:13 staż 4 miechy:D łapa około 40 (niestety sporo tluszczu)
wycisk najwięcej 80 ale w tym tygodniu mam zamiar pobic rekord do 85 :)
oceniać tylko nie za surowo;p ale urosła mi sporo (widać rozstępy)

mlody1144
17-03-09, 15:33
klapa ;/ nic tu nie ma sam fat ;/

Tr4ns
17-03-09, 15:35
poza duza iloscia tluszczu i niezbyt estetycznie wygladajacymi rozstepami to nic nie widze na tym zdjeciu. jak dla mnie za wczesnie sie za to zabrales.

kubad13
17-03-09, 15:35
spodziewałam sie takich odp:), dodam później foto całosci , ale lepsza od łapy nie jest:)

mlody1144
17-03-09, 15:40
aha i nie pisz przy focie bicepsa to ile wyciskasz na klate bo to nie ma znaczenia przy bicepsie ;) podaj jeszcze swoja mase ;)

froddeq
17-03-09, 15:41
pograj w piłke. na siłownie masz jeszcze czas :) szpecisz łapke mistrzu :whistle:

kubad13
17-03-09, 15:42
waga 75 , co do grania w piłkę to nie gram bo nie bardzo lubie ale chodze na boks tajski

froddeq
17-03-09, 15:48
no to super jak trenujesz trenuj trenuj narazie zostaw siłownie musisz isie do konca rozwinac za pare lat bedziesz wymiatał dodasz do tego siłownie i bedziesz miał ksywe rzeznik :) ale to jest moje skromne zdanie moze inni ci pomoga pozdro i powodzenia

p_narozny
17-03-09, 15:48
Tez radze zostawic silownie w wziasc sie za jakies sporty biegane/rower, masz czas jeszcze chlopaku:)

kubad13
17-03-09, 15:49
jak bym nie chodził na siłownie to bym sie po blokach błąkał i nudził:) nie ma takiej opcji ze przestane na siłke chodzić :)

Biernaczek
17-03-09, 15:55
Za mocno trenujesz, rozstępy masz okropne, bikol nie ładny, czekaj parę lat a będziesz żałował a pamiętaj,że rozstępy całkowicie nie zanikają.
Zastanów się nad lżejszym treningiem.

Biernaczek
17-03-09, 16:03
Szczerze ? nie chciał bym mieć takiego bicepsa.
Z siłowni nie musisz rezygnować, proponuję przestawić się na lżejszy trening i nie katować się kilogramami bo na to jeszcze czas.
Okropne te rozstępy! A pamiętaj,że one nie zanikają całkowicie.
75kg podejrzewam,że większość tłuszczu?
Poka foto.

kubad13
17-03-09, 16:06
zrobie wieczorem koło 20:)

Marcinek
17-03-09, 16:16
ale baleron :) daruj sobie chłopiec silke idz pokopac worek pzdr.

Sosna91
17-03-09, 16:22
jakby to był czysty mięsien to szacun,. ale jakbym miał mieć takie rozstępy w tym wieku to przestał bym ćwiczyc.

kubad13
17-03-09, 16:23
jeszcze bardziej mnie motywujcie do tego zebym chodził:) i grzeczniej proszę!!!:D

guildwars
17-03-09, 16:25
Tez radze zostawic silownie w wziasc sie za jakies sporty biegane/rower, masz czas jeszcze chlopaku:)

a nie mozna biegac i jezdzic a roweze ciwiczac silownie ? a z tym czasem to wiesz czsami mozesz isc samochod cie potraci i po czasie , ciwicz chlopaku tylko z glowa i male ciezary wyrabiaj se technike ,technika technika i jescze raz technika w twoim wieku ,a z wiekiem sie wyciagniesz jak bedziesz ciwiczyl regularnie ,polecam sporty walk np zapasy a silka jako dodatek

Abram15
17-03-09, 16:26
Ma Ogromne roztępy bo stracił dużo tkanki tłuszczowej ,i zaczoł miesinie rzezbic.
Ile masz wzrostu ?/waga?

JEst to niemozliwe miec 40 cm w bicu w tym wieku .Chyba ze jestes zalany fatem(Pokarz foto Klaty )

kubad13
17-03-09, 16:26
napisalem ze chodze na boks tajski:) wzrost 165 waga 75 foto calosci na wieczór

guildwars
17-03-09, 16:27
ale baleron :) daruj sobie chłopiec silke idz pokopac worek pzdr.

zeby kopac w worek to trzeba techniki nie zaczyna sie od worka :/ , a tak apropo to co mu da kopanie w worek ???

Jolly
17-03-09, 16:30
Przy 165\75 może mieć 40 w bicu, zwłaszcza ze masa fatu(Jak to ujął marcinek...baleron :D). Fakt nie wygląda na 40, ale może tyle być. Ogólnie najpierw bym zrzucił trochę tłuszczu. Rozstępy widać świeże ;/. Wrzuć foty torsu.

//Jolly

guildwars
17-03-09, 16:30
napisalem ze chodze na boks tajski:) wzrost 165 waga 75 foto calosci na wieczór

nie doczytalem tego sry , to jak chodzisz na tajski to pieknie do tego silka jako dodatek i za pare latek bedzie dobrze zobaczysz
pozdro lepiej ciwiczyc niz sie obijac i chlac pod klatkami z oprychami

kubad13
17-03-09, 16:30
po co worek jak mozna na treningu po ryju sie pokopać??:D

Biernaczek
17-03-09, 16:31
Kolego wyżej.
Jak to co mu da, zawsze to jakiś ruch i można się dobrze przy tym spocić.
Marcinek pisząc pokopać w worek nie tylko same kopanie miał na myśli :]

guildwars
17-03-09, 16:33
po co worek jak mozna na treningu po ryju sie pokopać??:D


jak na treningui po ryju sie kopac ?? gdzie ty chodzisz na ten tajski i jak dlugo podaj nazwe klubu , treningi w twoim wieku powinny inaczej wygladac a nie jakies kopanie po ryju

guildwars
17-03-09, 16:34
Kolego wyżej.
Jak to co mu da, zawsze to jakiś ruch i można się dobrze przy tym spocić.
Marcinek pisząc pokopać w worek nie tylko same kopanie miał na myśli :]

wiecej sie spocisz na skakance , na worku to sie sile uderzen robi :/ pozatym najpier trzeba technike zanim zrobisz sile kopniec

kubad13
17-03-09, 16:35
hehe mam na mysli sparing:) chodze z miesiąc coraz bardziej mnie to wkreca:d

guildwars
17-03-09, 16:37
hehe mam na mysli sparing:) chodze z miesiąc coraz bardziej mnie to wkreca:d


po miesiacu w twoim wieku robia sparingi w stujce LOL zmien sekcje !!

Jolly
17-03-09, 16:39
kubad13: Za naukę się weź, jak się nudzisz :D

kubad13
17-03-09, 16:39
treningi zaczęły się od wrzesnia a ja dołączyłem uczy mój wujek :)
Jolly-tak do końca to mnie jeszcze nie po*ebało

Jolly
17-03-09, 16:46
Ja w twoim wieku siedziałem i się uczyłem...

guildwars
17-03-09, 16:48
treningi zaczęły się od wrzesnia a ja dołączyłem uczy mój wujek :)
Jolly-tak do końca to mnie jeszcze nie po*ebało

wujek nie ma pojecia chyba o prowadzeniu treningow ,naprawde ! nie po kilku treningach sparingi co to ma ci dac (zniechecic zkontuzjowac ??) najpierw sie naucz techniki kilku kopniec uderzen blokow potem kabinacje tarcze worek a za jakis czas (0,5-1 roku) lekkie treningowe sparingi w ochraniaczach , zreszta znowu sie zdenerwowalem i spamuje :/ juz tu nic ni episze bo to nie temat o sztukach walk
pozdro

kubad13
17-03-09, 16:49
jak sam napisałeś -Ty, a ja wole iść na siłownie , lub na tajski po sparingować
klub jest w jakimś tam związku a sparingi w ochraniaczach, na pierwszych 2 treningach pokazał mi wszystko i wytłumaczył :)a te sparingi są właśnie treningowe troche za bardzo to wyolbrzymiłem...

guildwars
17-03-09, 16:54
na pierwszych 2 treningach pokazał mi wszystko i wytłumaczył :)

bez KOMENTARZA ! fajny trener ,moim zdaniem sparingi treningowe sie robi jak juz masz jakis tam podstawowy poziom techniki a po 2 treningach to raczej ich nie masz

patryk1336
17-03-09, 16:57
jakies glupie gadanie macie a jak ma czego kolwiek sie uczyc jak nie na sparinach a ze krotko chodzi i juz sparingi no to co z tego kiedys trzeba zacząc toz jestem tego pewien ze sparingi są na jakies 30% sily wątpie zeby gdzie kolwiek był taki klub zeby sie lali na 100% bo nawet ja w takim nietrenuje xD i jeszcze jedno powiedzial ze sparingi są w ochraniaczach więc o co ta afera? ze trener zly itp :) pozdrooo (tak na marginesie jak ja wam zazdroszcze ze takie sekcjie macie w miescie ) ja niemam takich tylko boks kick boxing judo aikido krav maga xD i to chyba na tyle:d

pozdro

kubad13
17-03-09, 16:58
ku*rwa sam teraz nie wiem po co ja ten temat rozpocząłem zamknąć go i usunąć!

Fehu
17-03-09, 16:59
Chce takiego trenera który w 2 treningi wytłumaczy mi wszystko xD daj mi namiar Xd czekam na foty całosci, lec do dermatologa póki masz swieze rozstepy

kubad13
17-03-09, 17:01
wszystko miałem na mysli kroki postawe garde pozycje kapniecia proste sierpy łokcie itd.;p

guildwars
17-03-09, 17:04
jakies glupie gadanie macie a jak ma czego kolwiek sie uczyc jak nie na sparinach a ze krotko chodzi i juz sparingi no to co z tego kiedys trzeba zacząc toz jestem tego pewien ze sparingi są na jakies 30% sily wątpie zeby gdzie kolwiek był taki klub zeby sie lali na 100% bo nawet ja w takim nietrenuje xD i jeszcze jedno powiedzial ze sparingi są w ochraniaczach więc o co ta afera? ze trener zly itp :) pozdrooo (tak na marginesie jak ja wam zazdroszcze ze takie sekcjie macie w miescie ) ja niemam takich tylko boks kick boxing judo aikido krav maga xD i to chyba na tyle:d

pozdro

panie nie chodzi mi oto ale sparingi bez techniki jak to wyglada? wiatraki i kopniecia jak w pilke ? itd (sparing to sparing na 100% to morzesz powalczyc na zawodach) pozatym nie musisz mnie pouczac bo ja mam juz ponad 20 lat starzu w sztukach walk wiec troszke wiem jak to wszystko wyglada ,a jak masz trenera debila to juz nie moja wina bo jak mozna po 2 treningach wszystko wytlumaczyc i dzieciaka dac na sparingi :/ ,widac ze nie macie kapletnie pojecia o sposobie nauczania sztuk walk wiec koncze temat !!!

kubad13
17-03-09, 17:06
czy słowo ,,Debil'' było skierowane do osoby mojego wujka?

guildwars
17-03-09, 17:09
czy słowo ,,Debil'' było skierowane do osoby mojego wujka?

raczej tak , moze go ktos kiedys za mocno kopnol w glowe ze teraz tak uczy innych

kubad13
17-03-09, 17:12
o chuj ci kurwa chodzi? nie podoba ci sie cos nie odpowiadaj na moje tematy a pozatym pisalem zeby go zamknac i usunac;/

guildwars
17-03-09, 17:13
o chuj ci kurwa chodzi? nie podoba ci sie cos nie odpowiadaj na moje tematy a pozatym pisalem zeby go zamknac i usunac;/

mi o nic nie chodzi ,tylko o twoje zdrowie ,ok juz nic nie pisze sory chlopaku

kubad13
17-03-09, 17:14
a co ty moja mama jestes ?(o czymś nie wiem ;p)

Fehu
17-03-09, 17:15
Tylko niestety to nie jest koncert życzeń.. Temat zostanie zamknięty jak moderator tego działu o tym zdecyduje... Od siebie proszę o spokój... kubad13 nie przeklinaj tak!

guildwars
17-03-09, 17:19
a co ty moja mama jestes ?(o czymś nie wiem ;p)

no nie dajesz mi skaczyc :/
mam pewno nie wie co ty tam robisz i sie nie zna na tym ,mysli pewno ze tak jest dobze , po co ci sparingi na poczatku nauczania ? trzeba organizm troszke zachartowac wzmocnic poznac kabinacje bloki i poznac w sensie nie ze raz zobaczysz tylko zeby ci to w glowie zostalo instynktownie ,zreszta co ja ci tu pisze :/ wujek wie lepiej
podro chlopaku i nie pisz juz jak chcesz zamknac temat

magic_key
17-03-09, 17:21
na sparingu sie najlepiej uczy //tak chciałem tylko dodać ^^

guildwars
17-03-09, 17:34
ale nie w okresie poczatkowego nauczania dzieci !!!! sparing przyniesie porzytek czlowiekowi ktory zna podstawy technik poruszania blokow zeby potem to wszystko wyrobic w ruchu dystans itd ( co masz na mysli czego ten chlopak ma sie nauczyc w tych sparingach po paru treningach ???? )

guildwars
17-03-09, 17:42
Wy też jestescie dobrzy luje.. Jak pisze, ze po dwoch treningach mial juz sparing to nie znaczy, ze sparował sie z najlepszymi i na pełnych obrotach. Faktycznie moze mial za mało treningow typowo pod nauke techniki, ale moze trzeci trening był z góry zaplanowany przez trenera na walki (moze jakies przygotowania do zawodów), a wiadomo, ze trener nie ma dla kazde jednej osoby niewiadomo ile czasu, jak załózmy jest ich 25. Moze po prostu musial robic to co wszyscy, poza tym widać, ze chlopak sie tym jara i chwali, a tak naprawde zapewne kaleczył te walki (bez obrazy). Nie ekscytucie sie tak. I jak zobacze jeszcze jedna "wiązanke" to zbanuje nie bede sie pieprzył. Pzdro

wiesz zamiast sparingow mogl mu dac jakies ciwiczenia z boku tak sie to robi z poczatkujacymi na grupie nawet 50 osobowej ,a nie dziecioka na sparingi dawac ,wy chyba nie macie zielonego pojecia o nauczaniu muay thay to nie bjj gdzie mozesz na 1 treningu sie pokulac , ja nie moge wytrzymac jak widze takie kometarze sparingi na iles % itd z kad on ma wiedziec jaka ma sile na 30 % po paru treningach, przeciez to nie ma czucia jescze takiego ,eeee wylaczam kapa bo nigdy nie skacze pisac jak widze takie cos
pozdro i bez urazy (jestem bardzo nerwowym czlowiekim )

Płomień
17-03-09, 18:06
jak ja zaczynałem trenować to przez miesiąc mnie trener uczył wyprowadzać ciosty i poruszać się po ringu, powtarzał mi żebym się przykładał bo jak się teraz nauczę to tak będę umiał przez całe życie, więc moim zdaniem za wcześnie cię dał trener na sparing

szaleniec
17-03-09, 18:19
daj spokój sobie z ostrym treningiem narazie.. biegaj 3 razy w tygodniu, rób brzuszki, pompki.

lovelas69
17-03-09, 18:50
powiem tak: obleśnie wygląda ten biceps... nic specjalnego

pimols
17-03-09, 19:14
od baleronu to sie odpierwiastkujcie bo mi np smakuje!-,-
co do sparow u nas zanim nie bedziesz umial skrecac ciala lewy prawy lowkicki nie opanujesz pozycji,kondycji to o sparingach to mozesz sobie pomarzyć;p
ale no jak tam macie tak macie;p

luo
17-03-09, 19:24
"powiem tak: obleśnie wygląda ten biceps... nic specjalnego"
Zgadzam sie, mniej treningu silowego wiecej aerobow.
Co do sparingow, 3 trening to troche szybko jak na spary.. no ale moze trener chcial tylko zobaczyc jak to wyjdzie. Zreszta niebede sie rozpisywac na ten temat bo to nie jest ten dzial.
guildwars dobrze mowi
pozdro

Jolly
17-03-09, 19:34
jak sam napisałeś -Ty, a ja wole iść na siłownie , lub na tajski po sparingować
klub jest w jakimś tam związku a sparingi w ochraniaczach, na pierwszych 2 treningach pokazał mi wszystko i wytłumaczył :)a te sparingi są właśnie treningowe troche za bardzo to wyolbrzymiłem...
No tak, trzeba się dobrze przygotować do roboty na budowie za 1,000zł\mc :lol:
Naprawę polecam wziąć się za naukę, nauczyłbyś się ortografii, kultury i netykiety, same korzyści.

Hmm, a wujek robi w kamieniołomach i podnosi 140 na klate?

lovelas69
17-03-09, 19:39
hehehe taaa wujek TycuKoks15 taki dobry kamieniołom był :)
ponoć już na jakieś zawody jeździ dla oldbojów- takie słuchy po kamieniołomach chodzą :)

kubad13
17-03-09, 19:48
kurrrdeee napisałem PW do Moda zeby zamknąl teraz patrze a tu juz 6 stron , no kurde zamknij ten temat ktos wreszcie

guildwars
17-03-09, 19:57
No tak, trzeba się dobrze przygotować do roboty na budowie za 1,000zł\mc :lol:
Naprawę polecam wziąć się za naukę, nauczyłbyś się ortografii, kultury i netykiety, same korzyści.

Hmm, a wujek robi w kamieniołomach i podnosi 140 na klate?

na budowie to zarabiaja wiecej zalezy jakie stanowisko ale zwyklak to okolo 2500-3000 zl nie przesadzajmy z tym 1000 zl (W marcu przeciętne miesięczne wynagrodzenie w budownictwie wyniosło 3155 zł, wykwalifikowany kierownik budowy zarabia w Polsce około 13-14 tysięcy złotych ) z tego co mi wiadomo to teraz i nawet wiecej ,mam kilku znajomych kturzy pracuja na budowie
pozdro

Jolly
17-03-09, 20:03
guildwars: wiem wiem, to taka ironia była. Budownictwo to obecnie jedna z lepszych fuch, chociaż powoli kończy się `boom`.

guildwars
17-03-09, 20:04
ja wiem rozumiem ,tak jak mowisz ,kryzys gospodarczy
pozdro

kubad13
17-03-09, 20:13
zrobilem foto ale bateria mi padła i mam tylko 1 ,wstawic czy nie mam po co?

Fehu
17-03-09, 20:14
wstaw.....

lovelas69
17-03-09, 20:16
musisz się liczyć z tym, że może być niemiłe zderzenie z rzeczywistością :) ale wstaw

guildwars
17-03-09, 20:17
wstawiaj i sie nie lam chlopie ,w kacu ludzie maja ci tu pomodz
pozdro

kubad13
17-03-09, 20:18
... jak mowilem(pisałem) nie lepsza od bica;p ale klate bardziej pilnuje

lovelas69
17-03-09, 20:19
sorry stary ale porażka, życzę powodzenia w dalszym dążeniu do wymarzonej sylwetki...

Fehu
17-03-09, 20:19
Biegaj

Jolly
17-03-09, 20:22
No trochę fatu jest, ale tragedii nie ma. Pewnie masz też Ginekomastie lub Lipomastie(w niewielkim stopniu). Sugeruję zrzucić najpierw fat. Dieta+Aeroby\HIIT(W przypadku dobrej wydolności).

luo
17-03-09, 20:24
Jak wyzej
Aeroby aeroby aeroby... i jeszcze raz aeroby. No ale robisz jak bedziesz chcial

kubad13
17-03-09, 20:25
ma ktos jakas diete WYPRÓBOWANĄ na redukcje?

szaleniec
17-03-09, 20:28
masz bardzo dobrą masę wiele chłopaków ma z tym problem. Dlatego tak jak mówie ćwiczenia typu brzuszki, pompki, dużo biegaj. Zrzucisz pare KG potem siłka :) wszystko na spokojnie i będzie dobrze. I nie przejmuj się komentarzami mi też tak kiedyś pisali.

Jolly
17-03-09, 20:28
Ja mam: Mniej jedz, Białka 1-1,2g\kg, Węgle 4-5g\kg. Bilans ujemny lub równy zapotrzebowaniu(w drugim przypadku sam będzie się robił ujemny poprzez treningi). Unikaj przekąsek(chipsy, batony, coca cola), nie objadaj się na noc(jak już to białkowy posiłek). Najważniejsza sprawa to samodyscyplina. Bez niej możesz zapomnieć o sportowej sylwetce.

Szaleniec: Tłuszcz to nie masa, niestety.

lovelas69
17-03-09, 20:29
może to abstrakcja ale dam filmik też tutaj...
http://www.youtube.com/watch?v=CTjJcYS93ww&feature=related
będziesz mieć motywację do ćwiczeń :) bo jak się chce to wszystko można... prawie wszystko

szaleniec
17-03-09, 20:30
Chodziło mi głównie o to że nie będzie musiał się martwić o teksty typu "kościotrup" ;]

lovelas69
17-03-09, 20:32
Chodziło mi głównie o to że nie będzie musiał się martwić o teksty typu "kościotrup" ;]
tymi nie... ale będzie musiał się martwić "starymi cygankami" jak to było w poprzednim temacie...

jaca666
17-03-09, 20:33
Ja ani bica ani klatki nie widzę!!!
Albo się zacznij rzeźbić od razu albo masuj i potem rzeźba bo na razie nic nie widać!!!

guildwars
17-03-09, 20:34
może to abstrakcja ale dam filmik też tutaj...
http://www.youtube.com/watch?v=CTjJcYS93ww&feature=related
będziesz mieć motywację do ćwiczeń :) bo jak się chce to wszystko można... prawie wszystko


ostro ,na poczatku myslalem ze fotomatarz masakra

Jolly
17-03-09, 20:37
Albo to:
http://www.youtube.com/watch?v=RtAUkNyMrhQ
I teraz rodzą się 2 pytania:
- Jak rodzice mogą tak krzywdzić dziecko?
- Jak można doprowadzić się do takiego stanu?

Ogólnie to są wspaniałe, amerykańskie fast foody.

kubad13
17-03-09, 20:41
prawde mowiąc bardziej zalezy mi na sile niz na budowie , bo mam jej sporo ;p

Jolly
17-03-09, 20:42
Masz sporo fatu ;)

szaleniec
17-03-09, 20:42
dobra nie porównujcie chłopaka do ludzi z tego filmiku.. :/ miłe to dla niego na pewno nie jest.

kubad13
17-03-09, 20:42
hehe prawde mowiąc jebie mnie to :D

Jolly
17-03-09, 20:46
Nikogo nie porównuje do ludzi z filmiku, tylko przytaczam problem amerykańskiej społeczności. Jak użytkownik kubad13 poczuł się urażony to przepraszam.

Biernaczek
17-03-09, 21:29
Nie wiem po co te dyskusje, piszę się w prost.
Kolego masz 40cm tłuszczu i to nie jest fajne tylko straszne.
I się kończy temat nie wiem po co dalej te dyskusje.

kubad13
17-03-09, 21:30
po raz kolejny prosze o zamkniecie..;/