PDA

Zobacz pełną wersję : Powikłania



amator
25-11-06, 00:53
Pewnie każdy z Was , z sylwetką niemalże szczuplutkiego chłopca zaczynąjąc swoją przygodę z siłownią wiązał z wielkimi marzeniami i wyobrażeniami jak ma to wszystko wyglądać ? Wszyscy swoim subiektywnym wzrokiem oceniają prosta sprawa dajcie mi miesiąc i osiągnę sukces..., ale tu się schody zaczynają , z upływem wypoconych godzin na siłowni nasze myślenie zmienia się w wręcz antagonistyczne do archetypicznych ideach na temat pędu osiągnięcia satysfakcjonującej muskulatury! Pierwsze dni amatorskiego użytkownika siłowni wyglądają tak : ćwiczy na czym kolwiek , aby ćwiczyć... wciąż zadaje pytanie koleżkom : ile tu jest ?... i jakie są dobre ćwiczenia na poszczgólne partie mięśni.
Gdy ten już ,, wczuje się'' w klimat panujący na siłowni, widząc małe efekty swoich wypocinowych starań sięga po różnego typu sumplementy, uważając, że sterydów nigdy nie ośmieli się wziąć z różnych fizjologicznych przyczyn. Sylwetka po de facto odzywkach poprawia się w bardzo minimalny sposób! Hmm My - czyli ,,atleci'' szukamy czegoś mocniejszego.. . Na siłowni pojawia się czarna owca w stadzie, która oznajmia nam o czymś takim jak metanabol.. większa gruba podziwia nagle osobnika po tzw. cyklach i stwierdza , że faktycznie efekt jest imponujący :) Więc szukają złotego środka na swoje
wymęczone ciała ! Złotym środkiem okazały się sterydy ! Które nie są legalnym źródłem konsumenckim, ale i tak wszyscy masowo kupują ? Dużo jest plusów zazywania ,,anabolików'' o tym wiemy wszyscy , chcąc osiągnąć wspaniałą sylwetkę, ale jakie są minusy !!... Ostatnio w szkole pokazano mi osobę, która na twarzy miała dziwne fioletowe plamy , które przy bliższym przypatrzeniu okazały się ropniejącymi pryszczami..
Tak dobrze myślicie to skutek przedawkowania sterydów :)... i Pytania : Czy byliście świadkami jakichś skutków ubocznych ? oraz jakie są skutki uboczne...