PDA

Zobacz pełn± wersję : łopatki i bark



kubaCK
17-03-09, 12:51
cwicze 7 miesiecy od kad siegam pamiecia zawsze mialem wystajce lopatki i lipnie to wyglada, zeby stanac prosto i zeby sie schowaly musze zrobic ruch do tylu rekami taki okrezny i wtedy stoje prosto... druga sprawa prawy bark opada mi i jest pochylony do przodu ... nie wiem co z tym zrobic. w internecie nic ciekawego nie znalazlem... prosze o rady...

Sidorek93
17-03-09, 13:32
Mam podobny problem, ale powoli zanika.A mam pytanko czy twoim priorytetem jest wyciskanie na ławeczce płaskiej?

Wookie
17-03-09, 13:34
Też tak mam ćwiczę barki i jako¶ zanika za jaki¶ czas też ci zejdzie

Pozdro

PS: za to trzeba się wzi±¶ć jak jest się młodym mama kiedy¶ brała mnie na takie ćwiczenia korekcyjne, ale mi się nie chciało
teraz żałuję

kubaCK
17-03-09, 16:18
Mam podobny problem, ale powoli zanika.A mam pytanko czy twoim priorytetem jest wyciskanie na ławeczce płaskiej?
nie moim priorytetem nie jest wyciskanie na laweczce plaskiej Bog wie jakich ciezarow poprostu chcem dobrze wygladac... widze poprawe jesli chodzi o lopatki ale nadal stercza... kolega z ktorym cwicze tez tak mial i stwierdzil ze samoo zniknie chcialem sie tylko upewnic...

Micek185
17-03-09, 16:51
Zniknie samo jak nabierzesz masy,ale na to poczekasz jeszcze troche,sam nie zauwazysz kiedy problem zniknie:D