PDA

Zobacz pełną wersję : MMA- Wejherowo,Rumia,Reda, Gdynia ew. okolice



Crazy_King
16-03-09, 21:34
Siema. Jak w temacie. Znacie moze cos ciekawego ? I Czy wypuszczaja 13 latkow ? Oczywiscie zgody od rodzicow itd.

patryk1336
17-03-09, 13:53
mma 13 lat? troche chyba za mlody jestes;p z tego co slyszalem to minimalny wiek na takie walki to 18 lat ale moge sie mylic.

Płomień
17-03-09, 14:14
ja bym ci proponował zapisać sie pierw na muay thai lub ju jidsu bo te sztuki walki są podstawą MMA a puźniej możesz sie zapisać. Ale ja bym ci proponował boks:) zresztą jesteś jeszcze młody i jak w tym wieku zaczniesz trenować coś to jak będziesz miał 16 lat to będziesz wymiatał kolesi:)

Crazy_King
17-03-09, 16:39
No to zamiast MMA- Muay thai, ju jutsu (czy jakos tak) albo boks. Oczywiscie miasta jak w temacie

Boruta
17-03-09, 17:49
Niedługo ma w Wejherowie reaktywować sekcję Remigiusz Rostankowski, ostatnio pracujacy i trenujący w Danii. Ale czy przyjmie kogoś w takim wieku nie wiem. Ja poniżej 16 lat nie przyjmuję.

Crazy_King
17-03-09, 18:43
Wlasnie slyszalem o Remiku. Ale jak widac juz nie pracuje. A masz moze jakiegos znajomego z srodowiska szkol walk co ma Muay thai, ju jutsu (czy jakos tak) albo boks tu w 3 miescie ? :)

gonzo89
28-03-09, 21:31
sorki jeżeli już wszystko wiesz.....ale jeśli nie to służe pomocą;d uważam,że świetnym rozwiązaniem było by zapisanie sie do klubu Maximus w Wejherowie(kick boxing)...mysle,że wiesz jak wspaniałych zawodników wytrenował ten klub bo chyba gazety miejskie czytasz...;d

Crazy_King
28-03-09, 23:27
nie czytam miejskich gazet :P Ze wzgledu na wiek i na to ze mnie to nie interesuje jakos. Ale kick raczej nie. O samym maximusie nie slyszalem ale Fight zone pod zawody ma kicka. Ojciec pracuje w trojmiescie i obczail pare ofert. W rumi podbno w Rumskim Centrum Kultury jest Muay thai ale zapisy dopiero od czerwca. Wiecie cos moze ?

Zajc
26-05-09, 01:27
Z tego co słyszałem, kick boxing w maximusie jest na dobrym poziomie, kumpel chodzi i nie narzeka na chociażby brak doświadczenia tamtejszych trenerów. Ja czekam aż wróci remiś, chciałem zapisać sie do Gdyni do vatahy na BJJ lecz nie chce mi sie dojeżdżać o_O

PaveleK_
30-05-09, 14:52
Witam. Chciałem zapyta czy w Wejherowie są treningi MMA? Z tego co tu wyczytałem są, ale od kiedy będą się zaczynać? I czy 15 latkowie będą mogli chodzi na takie treningi?

ExIIr
06-06-09, 09:59
hmm ale dla czego chcesz zaczynać odrazu od mma? , moim zdaniem mma powinno sie trenować w wieku 18+ , powiedz mi po co Ci to w wieku 15lat? chcesz dowalić koledze czy cos? no sory jeśli trenujesz to dla siebie.. nie aby kogoś bić poza treningami;p zapisz sie na ju jitsu lub jakis inny sport idz pare razy na zawody .. potrenuj jeśli uznasz że jesteś dobrym w JJ przejdz na MMA a napewno dobrze na tym wyjdziesz...;p

PaveleK_
14-06-09, 17:57
Po prostu spodobało mi się MMA. Nie chce dowalic nikomu, ale w mojej szkole jest sporo osób które się rzucają do każdego, a w razie takiej akcji chciałbym umiec się obronic. ;] Pozatym nie chce mi się całymi dniami siedziec przed kompem, lepiej by było chodzic na MMa czy wgl na coś niz gapic się w monitor. ;]

Anaboliczny Koks
14-06-09, 18:48
mma jest od 18 lat idz na jakies KB , MT boks . MMA nie dla Ciebie.

magic_key
14-06-09, 18:50
to śmigaj!
mma wcale nie jest od 18 lat, moze jakies zawody to tak. ale pewno go przyjma do sekcji

Anaboliczny Koks
14-06-09, 21:15
No nie wiem ,ja słyszałem ,że od 18 ,ale możliwe ,że to jakiś debil pisał :). Idz na to co Ci odpowiada.

magic_key
14-06-09, 21:32
zapewne zalezy od klubu ale myśle ze mozna sie jakos dogadac z trenerem i wziasc zaswiadczenie od rodzicow czy cos, warto sprobowac bo mma to ciekawy sport :)

Anaboliczny Koks
14-06-09, 23:24
No ciekawy ciekawy ,ale ja i tak preferuje najpierw jakieś KB , MT czy coś ,a potem MMA ,ale jak kto lubi i na pewno warto jest trenować .

Boruta
19-06-09, 15:52
Anaboliczny Koks. Masz wyraźnie napisane na poprzedniej stronie od ilu lat ja przyjmuję. Poza tym masz w Polsce rozgrywane MMA także w kategoriach juniorskich.

PaveleK_
27-06-09, 12:29
MT rozumiem, że chodzi o Muai Tai czy jakoś tak? a KB czyli Kick Boxing chyba nie za bardzo mi się podoba. A z tą sekcją MMA w Wejherowie coś jest wiadome nowego? Bo podobno miało byc reaktywowane w tym roku.