PDA

Zobacz pełną wersję : stojaki marbo z asekuracją czy bez :)



tojaaa
16-03-09, 12:29
Witam Kolegów

Proszę Was o opinie stojaków a mianowicie zdecydowałem się prawie na zestaw MARBO SEMI-PRO | ZESTAW 10 | ŁAWKA REG. + STOJAKI (stojaki MS-S001)

Sprawa wygląda tak że wpadły mi też w oko stojaki MARBO SEMI-PRO | STOJAKI WOLNOSTOJACE Z ASEKURACJA (MS-S005)

mam pytanie do osób które miały do czynienia ze STOJAKAMI Z ASEKURACJĄ(model MS-S005) jak wygląda to w praktyce czy warto dołożyć te parę złotych.

Ćwicze w domu więc często nie mam mnie kto asekurować (ustawiam tak trening żeby miał mi kto pomóc w ostatnich powtórzeniach np.ćwicząc klatkę) ale wolał bym być troszkę bardziej nie zależny oczywiście stojaki nie pomogą (nie ulżą) mi w ostatnich 2-3 powtórzeniach ale na pewno będę mógł troszkę bardziej odważnie ćwiczyć (jeśli jestem sam zawsze zostawiam zapas żebym dał rade założyć gryf na stojaki a tak (z asekuracją ) troszkę wydłużę serie)

Bardzo proszę o odniesienie się do mojej wyżej umieszczonej wypowiedzi i ewentualnie wyprowadzenie mnie z błędu :)

Mam też małe obawy co do tych stojaków (ale nie wiem czy słuszne wnioskuje tylko po foto)
chodzi mi o stabilność tych stojaków
też widzę na foto że te stojaki są POCHYLONE no i moje pytanie wygląda tak czy np. przy ćwiczeniu na klatkę (uchwyty wyżej są bliżej głowy a te niżej się oddalają) poje pytanie wygląda tak jeśli zdejme (ćwicząc klatke) gryf z uchwytów górnych( ręce wyprostowane w łokciach) i opuszczę gryf do klatki to czy te uchwyty na dole nie będą mi zawadzać (pamiętajcie że stojaki nie są w pionie tylko pochylone)

proszę o Wasze opinie które stojaki marbo wybrać ( tradycyjne MS-S001 czy WOLNOSTOJACE Z ASEKURACJA model MS-S005) chodzi mi oczywiście o to które mi dadzą większy konfort podczas treningu POZDRAWIAM

CENTAUR4334
16-03-09, 18:50
Podczepiam się do pytania wyżej. Mam ten sam dylemat. :sick: