PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Kreatyna.



Od¿ywek
24-11-06, 20:00
Siema.

Mam prośbe napiszcie mi dokładnie po chłopsku na co dokładnie jest Kreatynka bo za jakies 2-3 tyg przechodze na cykl kreatynowy. Z gory dzieki. Pozdro :cool:

damiano
24-11-06, 20:14
ale biezesz pierwszy raz??? kreatyna zwieksza sile i przyspiesza przyrost masy miesniowej.Muskulatura robi wrazenie pelniejszej,poniewaz woda gromadzi sie komorkach miesni.jet wiele osob ktore powiedza Ci zebys bral faze nasyceniowa a nastepnie podtrzymaniowa.lub poprostu 10g dziennie.ale to juz niech inni sie wypowiedza jak brali i jakie mieli rezultaty.ja sam bralem faze nasyceniowa i bylem zadowolony.

Od¿ywek
24-11-06, 20:21
ja biore pierwszy raz bo jak narazie to biore bialko. Kreatyna dopiero za jakies 2-3 tyg , no to juz wiem na co ona jest a bardziej powinni ja brac ludzie chudzi czy grubi. Przytyje od tego bo mi raczej nie zalezy zeby przytyc bo mase to ja mam nie najgorsza ale trener mi powiedzial ze to bede bral za jakis czas. mi zalezy zeby miec po naszemu mowic chce przyjebac sobie troche zeby wygladac ladnie i szeroko :grin: to kreatynka w tym pomorze? THX pozdro :wink:

damiano
24-11-06, 20:23
po naszemu mowic chce przyjebac sobie troche zeby wygladac ladnie i szeroko to kreatynka w tym pomoże?
pomoze dobry trening i bedzie dobze.rozbuduje miesnie

Od¿ywek
24-11-06, 20:32
ok. Dzięki.

Kakashi
25-11-06, 11:32
nie bierz fazy nasycenia!! OD POCZATKU DO KONCA bierz po 10g dziennie rozłozone na dwie porcje:D pierwsza od razu po przebudzeniu a druga bezposrednio po treningu:D i pij hektolitry wody :D

tomek.
25-11-06, 12:51
bierz smiało

przekonasz sie wreszcie najgorszego
że kreatyna to namocniejszy legalny środek a działa tak słabo :!:

jonasz7
25-11-06, 13:38
Na siłe nie znam nic lepszego. Jest to chyba najbardziej znany produkt. Ja brałem z fazą nasycenia i było git.Ale 10gr. od pierwszego dnia dokońca też będzie dobrze (tak myśle), na mase to NIC NIE DAJE przynajmniej na mój organizm, choć słyszałem że niektórym masa poszła przerazająco :mrgreen: no mi nie stety nie :cry: ALE POLECAM warto spróbować

Od¿ywek
25-11-06, 16:29
Ok dzieki. wlasnie za jakies 2-3 tyg zaczynam :wink:

Jose
28-11-06, 20:12
przekonasz sie wreszcie najgorszego
że kreatyna to namocniejszy legalny środek a działa tak słabo nie załamuj chłopaka juz na samym poczatku :lol:


przy dobrej diecie, treningu i regeneracji bedziesz na bank bardzo zadowolony ze wzrostu masy miesniowej i co za tym idzie sily :)

tomek.
29-11-06, 15:20
widocznie ja byłem bardzo załamany jak to pisałem :razz:

Od¿ywek
30-11-06, 22:07
heh zobaczymy jakie beda skutki albo ebde zadowolony albo i nie. thx :wink:

u.waw.pl
01-12-06, 16:50
nie bierz fazy nasycenia!!

Dlaczego odrzucasz fazę nasycenia ?

Od¿ywek
01-12-06, 17:50
mam jeszcze jedno pytanie napsize tu zeby nie zasmiecac forum. Wiec

Bede bral kreatyne i cos na rzezbe chce tylko co?? co najlepiehj brac na rzezbe zeby moglo byc polaczone z kreatyna?? z gory dzieki :cool:

u.waw.pl
01-12-06, 20:09
Pisząc kreatyna masz na myśli monohydrat ? Jeśli tak, to nie jest to idealny suplement na rzeźbę. Polecam Cubed i BCAA.

Czaja
01-12-06, 21:08
mam jeszcze jedno pytanie napsize tu zeby nie zasmiecac forum. Wiec

Bede bral kreatyne i cos na rzezbe chce tylko co?? co najlepiehj brac na rzezbe zeby moglo byc polaczone z kreatyna?? z gory dzieki :cool:

Wg. mnie kreatynę bierze się raczej podczas cyklu na masę lub na siłę. Samo stosowanie kreatyny to natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Przy pierwszym cyklu kreatynowym możesz uzyskać od 4 do 6 kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Można to osiągnąć tylko poprzez prawidłową suplementację kreatyny.

Od¿ywek
01-12-06, 21:59
ja wiem ze kreatyna jest na sile/mase ale ja chce miec sile biorac kreatyne + chce brac tez cos na rzezbe nie powiedzialem ze kreatyna jest na rzezbe bo to wiem :wink: i wogule ostatnio mi sie przytylo wiec jak bede bral kratyne to raczej schudne czy jeszcze bardziej przytyje?? i co na ta rzezbe mozna brac z kreatyna zeby mozna to bylo polaczyc?? a i majac na mysli czy po kreatynie schudne czy raczej przytyje to niemam na mysli wagi bo wazyc moge duzo oby nie bylo tego po mnie widac. czyli ze jak bede bral kreatyne to bede chudszy z wygladu czy pokryje mnie jeszcze wieksza masa i ebde wygladal grubiej?? Pozdro :cool:

Jose
02-12-06, 18:31
jesli chcesz robic redukcje to nie bierz mono bo nie ma to wiekszego sensu, tak jak napisal u.waw.pl mozesz wziac jablczan i do tego aminokwasy BCAA w celu zabezpieczenia miesni przed spaleniem...

ale niedawno mowiles ze jednak bedziesz trenowal na mase a na lato redukcja wiec czemu nagle taka zmiana zdania znow?

Od¿ywek
02-12-06, 18:36
zmiana taka bo ja niewiem czy po cyklu kreatynowy przytyje jeszcze bardziej czy ebde wygladal chudziej bo mam zamiar wygladc chudziej i tak juz schudlem troche na bialku ok 3 kg ale to za malo jak moim zdaniem. wiec chce albo schudnac albo nawet nie chudnac tylko trzymac ta wage co mam obym tylko nie przytyl i tu wlasnie mam problem bo niewiem czy przytyje czy nie?? pozdro :sad: bo narazie to jeszcze 3 tyg treningu na mase i dopiero ta kreatynka a z nia odrazu rzezba jak da rade tak wogule;p i dlatego wlasnie niewiem bo jak mam przytyc to moze wezme co innego a nie kreatyne.

Jose
02-12-06, 18:39
no to nie bierz kretki, napewno nie mono

Od¿ywek
02-12-06, 18:40
sprostowalem troche to wyzej,pomylilo mi sie troche wczesniej;p

DarthChaos
02-12-06, 19:22
Ja mam takie pytanie dot. kreatyny- czy to prawda, ze przyjmowanie wiekszej ilosci plynow polepsza jej dzialanie?

Czaja
02-12-06, 19:29
Dobrze słyszałeś. Są sposoby żeby podrasować działanie kreatyny.

Można to osiągnąć przez:

-stosowanie kreatyny razem z cukrem dekstrozą, aby zwiększyć wydzielanie insuliny, która "wtłacza" kreatynę do komórek mięśniowych
-picie dużych ilości wody
-zmniejszenie spożycia tłuszczy, gdyż tłuszcz w pożywieniu utrudnia wchłanianie kreatyny
-przyjmowanie odpowiedniej dawki magnezu i lecytyny, które są podstawowym źródłem organicznego fosforu
-spożywanie kreatyny na "pusty" żołądek;
-dostarczenie do organizmu takich pierwiastków jak: chrom, cynk , wanad ponieważ ich niedobór wpływa niekorzystnie na magazynowanie kreatyny przez komórki mięśniowe;
-prawidłowe dostarczanie antyoksydantów oraz kompleksu witamin z grupy B.

Od¿ywek
03-12-06, 14:39
nikt mi jeszcze nie odpowiedzial po prostu na moje pytanie czy jak bede bral kreatyne to pokryje mnie jeszcze wieksza masa i bede wygladal grubiej czy chudziej??

tomek.
03-12-06, 14:51
'grubiej'

napewno zadowolony bedziesz z dodatkowego cm w łapie i kilku kg wiecej na sztandze

Od¿ywek
03-12-06, 14:59
no jak bede mial wiecej w lapie i kilka kg wiecej na sztandze bede zadowolony ale jak do tego bede wygladal grubo to juz nie bede zadowolony i dlatego wlasnie niewiem czy brac czy nie brac kreatyny bo jak bym nie bral to bym zrobil sobie rzezbe moze wtedy napewno bym grubiej nie wygladal. pozdro :wink:

tomek.
03-12-06, 15:02
jak rzeźba
zima idzie trzeba sie masować


podrzeżbic to sie na lato możesz teraz nie ma sensu

Od¿ywek
03-12-06, 15:06
No teraz jade na mase caly czas i biore białko. i gdzies za 2-3 tyg kreatyne mam brac,trener tak powiedzial a ja sie zastanawiam bo mam lekka nadwage wiec jak moja nadwaga zamiast sie zmniejszyc ma sie zwiekszac to bym niechcial zabardzo ale zrobie jak mi trener mowi i zobaczymy czyli bede bral ta kreatyne i na wiosne/lato rzezbe zrobie.

Jose
03-12-06, 15:30
sluszna decyzja

Od¿ywek
03-12-06, 17:43
no sluszna sluszna i tak zrobie. Tylko sie obawiam ze przytyje;/ ale to juz zobaczymy mam nadzieje ze nie.

[ Dodano: 04-12-2006, 21:19 ]
Siema;p Gadalem dzis z trenerem na temat tej kretki i bede bral ester (niewiem czy dobrze napsialem :razz: ) i trening mi rozpisze nowy. ale narazie jeszcze do swiat ten trening na mase i na lato rzeba bedzie. dzieki za wszytski odp. pozdro :smile:

Jose
04-12-06, 21:48
nie bierz estru na sam poczatek, samo mono Ci wystarczy a i tak bedziesz zadowolony...

Od¿ywek
05-12-06, 18:25
ale po mono przytyje (chyba) a tak wogule to czemu esteru na poczatek nie i ester to tak dokladniej to na co dziala najbardziej bo ja to nie ogarniety w niektorych odzywkach jestem :razz: pozdro

Jose
05-12-06, 19:10
tak samo po estrze przytyjesz, bez roznicy jaka forme kreatyny bedziesz stosowal jesli odpowiednio ja wykorzystasz to przytyjesz poniewaz wzrosnie Ci masa miesniowa...

tyle ze po mono mozesz jeszcze odczuc to ze minimalnie nabierzesz wody, ale naprawde minimalnie nie jest to taka retencja wody jak po mecie ;] a skoro postanowiles ze dalej sie masujesz to wzialbym na 1 cykl mono ;)

Od¿ywek
05-12-06, 19:23
ok to mono wezme,pewnie.dzieki :wink: