PDA

Zobacz pełną wersję : Wypukłosc na klacie



Crazy_King
15-03-09, 13:22
Siema. Mam problem kiedy napne miesnie na brzuchu brzuch jest taki wypukly. Kiedy go napne i tam naciskam to czuje ze to jest twarde. Wydaje mi sie to nie naturalne poniewaz ta wypuklosc jest dalej niz piersi :P Czy to normalne ?

Damian st-ce
15-03-09, 13:41
Po prostu masz małą klatkę i tak Ci się wydaje.

Marurka
15-03-09, 15:51
Może to być tłuszczak lub włókniak. Jeśli nie rośnie nie należy się przejmować.

Jednak jeśli taka zmiana zaczęłaby się powiększać lub sprawiać dolegliwości np. typu bólu należy zaraz zgłosić się do lekarza. Trzeba taki guzek usunąć doszczętnie i poddać badaniu histopatologicznemu. Wtedy bedziesz mial na 100% pewność co to jest. Pozdrawiam :)

Crazy_King
15-03-09, 16:22
Dla tych co nie rozumieja postaram sie wytlumaczyc troszke inaczej. Od piersi i jeszcze troche w dół mam normalnie, moge sobie wlozyc palec pod zebra prawie itd. Jak wciagne brzuch to widac zebra i jak dotkne w miejsce tego gdzie to mam to jest to tam tylko takie miekkie. A jak napne miesnie brzucha to strasznie twarde jest. Moze to po prostu miesnie sa ? :D Btw. zgłosze sie do lekarza zeby mi to ocenil. Rodzinny wytstarczy ?

lovelas69
15-03-09, 16:50
wydaję mi się, że niepotrzebnie panikujesz...

tentyp
16-03-09, 08:08
Hmm najlepiej zrób fote czy film jakiś nagraj to postaramy się pomóc bo w takiej sytuacji ?? nie wiem o co chodzi jakiej wielkości jest ten hmm guz czy jak to nazwać ??