PDA

Zobacz pełną wersję : przedramie ????



BoloYeung
15-03-09, 10:44
inni twierdzą ze przedramie trzeba ćwiczyć jeszcze inni ze nie poniewarz samo się ćwiczy przy innych ćwiczeniach i jest to zbyt mało wazna grupa miesni by poświecac im czas a ja niuestety posłuchałem tych innych i w tym momencie mam 40 cm w bicepsie a przedramie tak chude ze az głupio wygląda .
Jeśli mozecie wyraźcie wasze opinie na ten temat i napiszcie pare dobrych ćwiczen na przedramie z góry dzięki

Micek185
15-03-09, 10:58
no tak kazdy ma podzielone zdanie.ja robie tak ze pewien okres je cwicze a potem przerwa.i mi to wystarcza.dobrym sposobem jest podczas cwiczen mocne zaciskanie dłoni poprawia to chwyt.cwiczenia znajdziesz u innego uzytkownika tez o nie pytał nie dawno

michal_f
15-03-09, 11:13
ja cwicze przedramie raz w tygodniu ... uginanie nadgarstkow nachwytem w superseri z podchwytem daje fajnie ale nadal mam troche chude w porownaniu do bicepsa:smile:

Micek185
15-03-09, 11:26
tęż kiedys robiłem taką superserięz cwiczen na przedramie to wiem ze armwrestlerzy robia takie cwiczenie ze dwóch gosci bierze paswk albo linke oplątują ją wokół nadgarstków lub dłoni i kazy przeciąga ja do siebie daje to naprawde pozytywne rezultaty,albo jeszcze jedno kładzie sie rękę na ławce bierze gryf od hantli i tylko z jednej strony zakłada sie talerze i kręci sie nadgarstkiem od lewej do prawej.Najbardziej dziwnym cwiczeniem jest z punktu widzenia cwiczacego coś takiego:

bierze sie sztangę z obciążeniem z tyłu za plecami i wstaje,nadgarstki tak ze poduszki dłoni są z tyłu i wtedy unosi sie nadgarstki do góry ruch jest naprawde niewielki ale daje naprawde duzego kopa sam próbowałem i mysle ze to rewelka,nie wiem czy ktos zrozumiał jak to wytłumaczyłem ale jak bedą pytania to odpowiem dokładniej:)

kulfon
15-03-09, 12:55
Przedramienia biorą udział w prawie każdym ćwiczeniu jeśli nie będziesz i ćwiczył to np. przy MC nie będziesz mógł zrobić na 100% bo będziesz miał silę ogólnie podnieś ciężar ale będziesz musiał skończyć wcześniej gdyż nie będziesz go wstanie utrzymać w ten sposób nie rozwiniesz pleców do max.

3ndriu
15-03-09, 14:55
http://www.youtube.com/watch?v=wbW_-UrnuFg&feature=channel_page