PDA

Zobacz pełną wersję : Jak poprawić brzuch ?



amator
24-11-06, 15:13
Jak poprawić brzuch

adrys
24-11-06, 15:27
Aeorobiczna 6 weidera, chyba najlepsze ćwiczenia na mięsnie brzucha, bardzo poleceam chodż nie udało mi sie do konca dotrwać

amator
24-11-06, 16:15
Adrys Dzięki :) ćwiczę brzuch od 5 miesięcy, i nie miałem długo zakwasów zrobiłem ostatni punkt zaproponowanej przez CIebie 6-tki i udało się znów poczułem wymarzony zakwas

Odżywek
24-11-06, 16:36
A6w proponuje :cool: pozdro

adrys
24-11-06, 16:44
Adrys Dzięki :) ćwiczę brzuch od 5 miesięcy, i nie miałem długo zakwasów zrobiłem ostatni punkt zaproponowanej przez CIebie 6-tki i udało się znów poczułem wymarzony zakwas

nie ma za co, ale nie zapominaj też o innych ważnych partiach;)

amator
25-11-06, 23:49
a pytanie :) ? czy ćwicząc już ostatni poziom a6w przez te 40 dni da lepszy efekt ?
bo mój brzuch daje sobie z tym radę - czuję zakwasy :)
POzdrawiam i proszę o odpowiedź

otarod
26-11-06, 00:06
Aeorobiczna 6 weidera, chyba najlepsze ćwiczenia na mięsnie brzucha, bardzo poleceam chodż nie udało mi sie do konca dotrwać

nie chce być niemiły ale wystarczy przekopać zwykłą łopatą kawalek ogródka i gwarantuje CI że poczujesz zakwasy bo wtedy pracują mięsnie które nie pracują podczas treningu na siłowni. Wniosek z tego że wykonując prawidłowo nowe ćwiczenie zawsze czuć zakwasy. Uważam że a6w nie rozwija proporcjonalnie mięsni dolnych i górnych brzucha. Jest to dobre ćwiczenie gdy chcesz WYRZEÂ?BIĆ przed wszystkim mieśnie górne. Na zdjeciach widze że przydałoby Ci sie nabrać masy mięsniowej a do tego jak wszyscy wiedzą potrzebna jest siłowa praca a nie ćwiczenie jakim jest a6w bo wówczas ćwiczysz dobre pół godziny i wiem to na swoim przykładzie. Jeżeli bedziesz ćwiczyl a6w to sam sie przekonasz a wtedy bedziesz już jakiś czas do tyłu.