PDA

Zobacz pełną wersję : szukam pomocy



ombook
13-03-09, 22:15
Witam mam 24 lata, 182cm, 69.9kg, w tym 19,1% tluszczu. Cwicze juz ze 2 lata i wlasnie zakupilem nitrobolon energizer i syntraxa matrix 5.0. Chcialbym przytyc tak do ok. 85kg. Diete wlasnie wprowadziem tylko mam problemy z braniem tych suplementow. Prosil bym o napisanie kiedy co mam brac i czy wogole te suplementy sa dobre dla mnie. Tez bym prosil o napisanie mi co najlepiej wziasc po tym. Z gory dzieki

fallenursus
14-03-09, 04:34
Witam mam 24 lata, 182cm, 69.9kg, w tym 19,1% tluszczu. Cwicze juz ze 2 lata i wlasnie zakupilem nitrobolon energizer i syntraxa matrix 5.0. Chcialbym przytyc tak do ok. 85kg. Diete wlasnie wprowadziem tylko mam problemy z braniem tych suplementow. Prosil bym o napisanie kiedy co mam brac i czy wogole te suplementy sa dobre dla mnie. Tez bym prosil o napisanie mi co najlepiej wziasc po tym. Z gory dzieki

nitro -przed silka, bialko zaraz po treningu, potem 45-60min po silce pelny posilek. po 18stej nie jedz wegla..

ombook
14-03-09, 08:07
Dzieki a jak mam brac w dni nie treningowe. Na podelku nitrosa i na odrzywce pisze zeby na czczo 30 min przed pierwszym posilkiem, tylko zeby nitrosa nie mieszac z odrzywka bialkowa. Czy ja mam zrezygnowac z odrzwki rano, czy 30 min po nitrosie?

dzbanekzwd
14-03-09, 08:31
30 40 minut po nitrosie. a jaki staż tak poza tym ?

ombook
14-03-09, 09:32
30 40 minut po nitrosie. a jaki staż tak poza tym ?

dzieki jestem nowicjuszem i nie bardzo rozumiem co znaczy sta:) jesli mogl byc rozwinac

dzbanekzwd
14-03-09, 09:39
staż - okres przez który ćwiczysz... czyli np jak zaczełeś ćwiczyć rok temu to masz rok stażu heh:smile:
z zerowym starzem daruj sobie nitrobolka. ułóż diete a efekty będą świetne. na początku zawsze idzie bardzo ładnie masa siła rzeźba bez żadnych supli. nitro najlepiej brać jak już efekty są prawie nie widoczne. poćwicz z 6 msc i kup monohydrat. nie ma sensu wywalać teraz pieniędzy w błoto.

a sory dopiero zobaczylem że masz diete. jak są braki to białko/gainer jak najbardziej mozesz szamać.

fallenursus
14-03-09, 18:03
nie bierz nitro w dni co nie cwiczysz, starczy ci na dluzej :) nawet jesli ma to kreatyne(nieznam produktu) to nie czeba brac jak nie cwiczysz.kreatyna powinna byc brana w dni cwiczen tylko,kiedy zostaje spalana przez trening. a tego matrixa mozesz sobie przed spaniem wypic lub na sniadanie czy tak kiedys.to nie ma wiekszego znaczenia.

ombook
14-03-09, 23:23
To w koncu brac nitrosa tylko przed silka i tyle bo po to juz matrix. matrix biore 3x dziennie i wiem ze na dlugo nie starczy. kopowac kolejny pozniej czy cos innego. prosze o rady z gory dzieki

fallenursus
14-03-09, 23:47
To w koncu brac nitrosa tylko przed silka i tyle bo po to juz matrix. matrix biore 3x dziennie i wiem ze na dlugo nie starczy. kopowac kolejny pozniej czy cos innego. prosze o rady z gory dzieki


pocholere matrixa 3x dziennie...naucz sie jesc :) ntro bierz tylko przed silownia