PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie :)))))))



Marurka
12-03-09, 23:24
Witam!
Czy mogłby mi ktoś powiedziec czy poza dieta ktora mam moge kupic sobie jakas odzywke? Jesli tak to jaka. Nie mam sznsy jesc po 5 razy dziennie i pomyslalam ze moze moglabym pic odzywki. Z gory nardzo dziekuje za odpowiedz :)

niewula
13-03-09, 07:32
tylko uwazaj zeby ci broda nie urosla :P
ale za duzo to nam nie napisalas czy chcesz spalic przytyc czy umiesnic :D
jak spalic no to mozesz zapodac jakiegos spalacza ale moim zdaniem dieta codzienne bieganie i bedziesz widziala efekty

TedRasel
13-03-09, 07:46
A co chcesz osiągnąć nabrać masy? czy kondycje poprawić?

tom
13-03-09, 09:14
j/w
napisz wiecej o sobie

p_narozny
13-03-09, 12:06
Dodatkowe zdjecia beda nam pomocne!!!









;)

Marurka
13-03-09, 12:34
A więc tak mam 165cm wzrostu waze 46-47 kg chce przytyc. Juz wiem co powinnam jesc,bilans kaloryczny tez juz mam tylko nie bede w stanie jesc o stalych porach (pracuje na 2 zmiany na 2 etaty) Pomyslalam wiec o jakiejs odzywce. Tylko wlasnie o takiej co bym nie musiala pozniej plecow golic heheh :)) Pozdrawiam i dziekuje za odp. Jak cos jeszcze pominelam to piszcie bo nie wiem co jeszcze powinnam napisac.

p_narozny
13-03-09, 12:43
Przyjzyj sie temu: http://www.muscle-zone.pl/sklep.cgi?oper=8&referer=totu&id=621

To jest 50:50% weglowodanow:bialka - na moje slabe oko, to lepsze rozwiazanie dla kobiety, takie cos nazywa sie BULK:) i jak sobie zjesz takie cos raz na dzien, kiedy nie mozesz zjesc normalnego posilku to powinno byc dobrze.
Ale bez dietki daleko nie uradzisz, musisz sie obeznac i starac trzymac jej, na samych suplementach nie osiagniesz celu:) Rano porzadne sniadanie, jakas owsianka albo jajecznica, nie zaluj sobie:P Masz dac energie na caly dzien tym posilkiem. A na noc zas, samo bialko, jakis serek czy tunczyk.. To sie tak rozklada z posilkami od rana najwiecej weglowodanow potem stopniowo mniej i mniej az samo bialko praktycznie na noc:) Poczytaj w dziale dieta co i jak ogolnie:)

Pozdrawiam

Marurka
13-03-09, 12:48
O własnie o to miałam sie pytac :) Bo niewielki wybor odzywek tu mam :) Dzisiaj sobie zamowie. Bardzo dziekuje. A co do jedzenia to ja sobie nigdy nie zalowalam hehe po prostu jakos tak mam. Aha i jeszcze jedno. Czy musze zrezygnowac z bąbelkow? (mam na mysli coca-cola pepsi i wszystkie inne) Bo ja bez tego umre. Aha no i oczywiscie jakies słodycze chipsy i takie tam. Czy dalej moge to jesc w międzyczasie ?

p_narozny
13-03-09, 12:57
Nie nie mozesz:D To bezwartosciowe gxxno:P Po co Ci puste kalorie? Nie przytyjesz od tego jakbys chciala:) Pelnowartosciowe posilki - a nie zadne scierwa tam;)

Marurka
13-03-09, 13:06
O jaaa ale dół.... No nic spróbuje może jakoś wytrzymam. Aha i znowu mi się coś przypomniało. Tą odżywke to mam pić w takich proporcjach jak na opakowaniu? Czy mniej? :
)))

Fehu
13-03-09, 13:17
Przestań uważam ze jak od czasu do czasu wypijesz jakas pepsi czy zjesz paczke chipsów nic sie nie stanie gorsza sytuacja by była gdybyś chciała schudnąc.. chociaz wiadomo "bąbelki chipsy" sa nie zdrowe

sts
13-03-09, 13:38
O własnie o to miałam sie pytac :) Bo niewielki wybor odzywek tu mam :) Dzisiaj sobie zamowie. Bardzo dziekuje. A co do jedzenia to ja sobie nigdy nie zalowalam hehe po prostu jakos tak mam. Aha i jeszcze jedno. Czy musze zrezygnowac z bąbelkow? (mam na mysli coca-cola pepsi i wszystkie inne) Bo ja bez tego umre. Aha no i oczywiscie jakies słodycze chipsy i takie tam. Czy dalej moge to jesc w międzyczasie ?

jak wyglądasz tak jak na tej fotce to czasem zjeść możesz :p nie powinno zaszkodzić:)

p_narozny
13-03-09, 14:55
Przestań uważam ze jak od czasu do czasu wypijesz jakas pepsi czy zjesz paczke chipsów nic sie nie stanie gorsza sytuacja by była gdybyś chciała schudnąc.. chociaz wiadomo "bąbelki chipsy" sa nie zdrowe

No myslalem, ze nie musze pisac takich oczywistosci, wszystko jest dla ludzi przeciez...

Micek185
13-03-09, 14:59
jesli juz tak nie mozesz zyc bez "bąbelków"to pij coca cole zero jest dobra a jesli bedziesz trzymała sie diety i treningów to bezdiesz miała na tyle rozpędzony metabolizm ze nawet jesli raz w tyg pójdziesz i napchasz sie fastfoodami czy inną "watą"to nic ci sie nie stanie,a jesli nie mozesz przyjmowac regularnie posiłków to polecam gainery.Aha jesli chcesz przytyc i nie startujesz w zadnych zawodach to nie słuchaj tyle o tych dietach bo tobie to wszystko nie jest potrzebne nie musisz sie jej tak kurczowo trzymac:Dpozdrawiam

p_narozny
13-03-09, 15:28
'Aha jesli chcesz przytyc i nie startujesz w zadnych zawodach to nie słuchaj tyle o tych dietach bo tobie to wszystko nie jest potrzebne nie musisz sie jej tak kurczowo trzymac:Dpozdrawiam' - czyli wszystko zostanie po staremu, przeciez teraz tez sie nie trzyma diety, wez sie zastanow co Ty piszesz...

Jolly
13-03-09, 15:28
Polecam "bąbelki" czy coś w ten deseń jako nagrodę po całym tygodniu wytrwałej diety :P.

Ogólnie to polecam gainera. Jak chcesz przytyć to wiadomo, trochę tłuszczu będzie, bo bez treningu mięśnie nie urosną(a chciałbym zobaczyć ćwiczącą kobiete). Z reszta u kobiety lekki tłuszczyk jest spoko, co by trochę ciałka było.

http://www.jonco48.com/blog/nice_20girl.jpg

michal_f
13-03-09, 15:30
O jaaa ale dół.... No nic spróbuje może jakoś wytrzymam. Aha i znowu mi się coś przypomniało. Tą odżywke to mam pić w takich proporcjach jak na opakowaniu? Czy mniej? :
)))

pij wtedy kiedy nie mozesz zjesc posilku :)

Micek185
13-03-09, 15:45
P narozny- a co ma niby trzymac sie niby nie wiadomo jakiej diety zeby nabrac troche masy?przestan co ty tu masz kulturystke czy zawodniczke fitness?dziewczynna chce poprostu nabrac troche masy a nie zbudowac sylwete.Wiadomo ze nie bedzie sie wszedzie trzymała diety jakis batonik cukierek czy hamburger nie zaszkodzi jesli nie ma przesady.Nie badzmy tacy skrupulatni to ma byc przyjemnosc a nie męka.

yoshimitsu
13-03-09, 16:12
P narozny- a co ma niby trzymac sie niby nie wiadomo jakiej diety zeby nabrac troche masy?przestan co ty tu masz kulturystke czy zawodniczke fitness?dziewczynna chce poprostu nabrac troche masy a nie zbudowac sylwete.Wiadomo ze nie bedzie sie wszedzie trzymała diety jakis batonik cukierek czy hamburger nie zaszkodzi jesli nie ma przesady.Nie badzmy tacy skrupulatni to ma byc przyjemnosc a nie męka.


dokladnie jak kolega wyzej napisal ,Jolly masakra ta fotka pani chyba przesadzila z saa za duzo testosteronu ,w faceta sie zmienila heheh
pozdro

Jolly
13-03-09, 16:16
Tiaaa masakra. To taki joke jest, żeby ktoś nie pomyślał inaczej:yawn:

Fehu
13-03-09, 16:24
P narozny- a co ma niby trzymac sie niby nie wiadomo jakiej diety zeby nabrac troche masy?przestan co ty tu masz kulturystke czy zawodniczke fitness?dziewczynna chce poprostu nabrac troche masy a nie zbudowac sylwete.Wiadomo ze nie bedzie sie wszedzie trzymała diety jakis batonik cukierek czy hamburger nie zaszkodzi jesli nie ma przesady.Nie badzmy tacy skrupulatni to ma byc przyjemnosc a nie męka.

również sie zgadzam z Twoja opinią bo po prostu uważam tak samo

guildwars
13-03-09, 16:27
zeby sie panna nie zniechecila do ciwiczenia po takich fotkach hehe , to trzeba troche wbic w siebie zeby taka transformacje przejsc ,chociaz najgorsza nie jest pewno , bez takiego odwodnienia (ja lubie takie umiesinoone panie:twisted:ale bez przesady)
pozdro

007
13-03-09, 16:37
po 1 -to dieta jest :)

po 2 - siłowni nie będzie

po 3 - cel to zwiększenie wagi o 4-5kg po przez zatłuszczenie a nie rozwój muskulatury

po 4 - brak czasu na wykonanie 6 posiłków na 24h w tym celu potrzebna odżywka uzupełniająca dietę

napisałem żeby nie powstał of top na 10stron :)

teraz możecie doradzić odżywkę zastępującą posiłek w ciągu dnia

.Smile
13-03-09, 16:49
uważam, że potrzebujemy więcej zdjęć aby Ci pomóc :D

Symu
13-03-09, 17:26
dajcie już prosze sobie spokój z postami j.w.

"uważam, że potrzebujemy więcej zdjęć aby Ci pomóc :D"

slim shady
13-03-09, 17:33
diewczyno po co Ci odżywki, tylko syfy Ci wywalą sie po nich, u faceta to nie jest zbytnio szpecące ale u kobiety ...

Co ćwiczysz ? siłownia, aerobik/fitnes czy moze cos jeszcze innego ?

pan.wiesiu
13-03-09, 17:56
e... tam, nie kupuj nic takiego.
trening: maly ciezar, duzo powtorzen: przysiady, podciaganie sie, na klate tylko rozpietki i przenosy (bez wyciskania i cw. typowo na bary), sklony i jakies wioslowanko nachwytem drobnym ciazarem, triceps, biceps, lydki i brzuch - wsio.
do jedzenia to co zawsze: duzo miesa, nabialu, jajek i ryb... a zapomialbym: i duzo miesa ;)
to tyle. jedz - bedzie dobrze.

powodzenia;
wiesiek

Marurka
13-03-09, 23:10
po 1 -to dieta jest :)

po 2 - siłowni nie będzie

po 3 - cel to zwiększenie wagi o 4-5kg po przez zatłuszczenie a nie rozwój muskulatury

po 4 - brak czasu na wykonanie 6 posiłków na 24h w tym celu potrzebna odżywka uzupełniająca dietę

napisałem żeby nie powstał of top na 10stron :)

teraz możecie doradzić odżywkę zastępującą posiłek w ciągu dnia

Sama nie ujełabym tego lepiej :) Nic dodac nic ujac :) Dziekuje

fallenursus
14-03-09, 04:32
Sama nie ujełabym tego lepiej :) Nic dodac nic ujac :) Dziekuje


szklanka mleka, garsc niesolonego mixu orzechow.
ne musisz wystawiac fot tutaj jesli mod ma cos przeciwko temu.kazdy ma swoje upodobania :P Mozesz mi wyslac na mejla...:twisted:


:pray::lol:

Marurka
14-03-09, 08:22
Nie sadze aby moderator mial cos przeciwko zdjeciu raczej chodzi o niektore wypowiedzi :) Tak mi sie wydaje. Zreszta nie odbiegajmy od tematu :)

Symu
14-03-09, 10:32
Nie sadze aby moderator mial cos przeciwko zdjeciu raczej chodzi o niektore wypowiedzi :) Tak mi sie wydaje. Zreszta nie odbiegajmy od tematu :)

o to mi chodzi

p_narozny
14-03-09, 10:42
Do poprzednikow:
Czy ja gdzies pisalem o 6 posilkach dziennie i wyliczaniu diety na kalkulatorze? Mekach oraz nie tykaniu junk foodow nigdy przenigdy? Kto czyta co pisze na forum, wie jakie mam podejscie do 'smiertelnie' przestrzeganej diety... Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem... Chcialem przekazac tylko, ze przydatna dla autorki tematu bedzie zmiana nawykow zywieniowych, ze lepsze pelnowartosciowe posilki niz hamburgery, ze wazne jest sniadanie oraz by nie obzerac sie batonikami na noc! To podstawy podstaw, a nie 'meka' i inne okropienstwa zmuszajace do ogolnikowych g..no wartych wywodow..

Fehu
14-03-09, 11:38
O własnie o to miałam sie pytac :) Bo niewielki wybor odzywek tu mam :) Dzisiaj sobie zamowie. Bardzo dziekuje. A co do jedzenia to ja sobie nigdy nie zalowalam hehe po prostu jakos tak mam. Aha i jeszcze jedno. Czy musze zrezygnowac z bąbelkow? (mam na mysli coca-cola pepsi i wszystkie inne) Bo ja bez tego umre. Aha no i oczywiscie jakies słodycze chipsy i takie tam. Czy dalej moge to jesc w międzyczasie ?



Nie nie mozesz:D To bezwartosciowe gxxno:P Po co Ci puste kalorie? Nie przytyjesz od tego jakbys chciala:) Pelnowartosciowe posilki - a nie zadne scierwa tam;)

Chyba czytac ze zrozumieniem nie umiem, ale wychodzi na to że twierdzisz ze nie moze zjesc "babelków" chociaz pewna ironie mozne znalesc w Twojej wypowiedz ":D" co troche przemawia za Twoja racja


Aha jesli chcesz przytyc i nie startujesz w zadnych zawodach to nie słuchaj tyle o tych dietach bo tobie to wszystko nie jest potrzebne nie musisz sie jej tak kurczowo trzymac:Dpozdrawiam

Twoja Odpowiedź

- czyli wszystko zostanie po staremu, przeciez teraz tez sie nie trzyma diety, wez sie zastanow co Ty piszesz...

Czyli jednak jestes za scisłym trzymaniem diety przynajmniej ja to tak interpretuje..

Zeby nie było ze lece offa
Jeśli Avatar jest Twój to mi sie wydaje ze wygladasz dobrze, ale jeśli jednka chcesz przytyc to tak jak p_narozny napisał zmien nawyki żywieniowe. Pozdrawiam

p_narozny
14-03-09, 12:26
Brawo, doskonale rozpoznajesz znaczenie emotikonek w wypowiedziach...

Dla jasnosci, powtorze 3 raz jak masz z tym problem, jestem za zmiana nawykow zywieniowych, bez wzgledu na to czy ktos cwiczy czy nie, czy ktos chce masy czy rzezby - jesli jest problem z czymkolwiek to zmiana nawykow w zywieniu jest pomocna.. Co nie znaczy ze kazdy musi zrec 6 posilkow dziennie wyliczonych w kalkulatorach - zeby nie bylo niedomowien.

Moj podpis oraz dziesiatki postow na forum daja dosc jasno i klarownie do wiadomosci, iz uwazam, ze spozywanie 'milych' a niekoniecznie najzdrowszych dla orgaznimu posilkow i przekasek jest dla ludzi i nie odmawiam ich sobie jak i innym!

Ale jak gosciu, ktory nie wnosi nic nowego do tematu pisze tylko zeby olac oczywiste sprawy odnosnie poprawienia swojego menu bo 'tobie to wszystko nie jest potrzebne' - to jakos wypada zareagowac, trzymajac sie tematu postu, a nie na pale bez pomyslunku i wczytania sie w poprzednie posty, wklepac 'tak tak zgadzam sie, bo sie zgadzam...'
Tyle w temacie ode mnie.

Marurka
14-03-09, 13:33
Ale ja zrozumiałam co miałes na mysli :) I sie dostosuje do diety. Rowniez jestem za trzymaniem sie tematu postu. :) Tak wiec przypomne jeszcze raz o co miedzy innymi pytalam. Jaka odzywke moge sobie kupic jako uzupelnienie diety bo nie mam szansy jedzenia tylu posilkow dzinnie.

p_narozny
14-03-09, 13:59
Poszukaj czegos z 'bulkow' maja wiecej bialka niz gainery, jedna taka porcja dziennie, podzielona na 2 koktaile powinna pomoc.
Jak chcesz to jakies aminokwasy jak glutamina czy bcaa (to nie odzywki tylko suplementy diety), ich przykladowe dzialanie to ochrona bialek miesniowych przed rozpadem, szybsza regeneracja po wysilku fizycznym, czy obnizenie ryzyka uszkodzenia masy miesniowej - to mozesz ale nie musisz. Dobry bulk i mala zmiana posilkow i powinno byc Si, pozdrawiam:)

Marurka
14-03-09, 14:07
No ok. Tylko gdybyś mógł podać jakas nazwe bo ja kompletnie sie na tym nie znam jedyne co kiedys mialam to gain bolic 6000nczy jakos tak ale to chyba gainer jest co nie? Gdyby ktos mogl wejsc na ta stronke i zobaczyc co maja do zaoferowania i wybrac cos dla mnie bede bardzo wdzieczna bo to jedyny sklep do ktorego mam jako taki dostep. To adres stronki http://www.pumpyourbody.co.uk/ a no i jeszcze stronka dymatize ewentualnie z tamtad moglabym sobie zamowic. Dzieki :) Pozdrawiam :)

fallenursus
14-03-09, 16:40
Ale ja zrozumiałam co miałes na mysli :) I sie dostosuje do diety. Rowniez jestem za trzymaniem sie tematu postu. :) Tak wiec przypomne jeszcze raz o co miedzy innymi pytalam. Jaka odzywke moge sobie kupic jako uzupelnienie diety bo nie mam szansy jedzenia tylu posilkow dzinnie.

zes sie uparla na te odzywki no...dla pan najlepsze LEAN BODY robione prze LABRADA.
ja codziennie z rana robie tak. 500ml bialek, 250ml mleka+ok 40g bialka czekoladowego+1banan. wsio do mixera.czasami jak mam smaka do 1-2lyzeczek masla z ziemnych orzeszkow(naturalne bez dodanych cukrow) rozlewam to na 2 i mamy z panna sniadanie

Marurka
14-03-09, 18:17
Ja sie nie uparłąm na odzywki tylko na to zeby przytyc, z tego co mi wiadomo to trzeba trzymac sie diety i jesc 5-6 posiłkow na dobe a ja pracujac na dwa etaty nie mam czasu na porzadne jedzenie przez cały czas dlatego chcialam zastapic jakis posilek odzywka ktora moge wypic np w pracy. Wszystko jest tak jak napisał 007.
Dzieki za info. Pozdrawiam :)

guildwars
17-03-09, 19:17
praca na dwa etaty a gdzie zycie :cry: te czasy pogoni za pieniadzem sa straszne :( ludzie beda cala kase zarobiona w starosci na lekarzy wydawac z przepracowania
pozdro