PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki - czy warto??



g_cooler
23-11-06, 21:17
No właśnie - czy warto... Ćwicze od ponad pół roku i nie używam żadnych odżywek. Nie używam a i tak wyniki "idą" cały czas w górę. Wiem wiem - największe stagnacje jeszcze przede mną, w koncu to dopiero pół roku. Ale jakoś ćwicze i nie odczuwam potrzeby brania jakiś wspomagaczy. Od razu zaznaczem, że nie jestem z tych, którzy stawiają znak równości między odżywkami i sterydami (wiem, że to dwie BARDZO różne bajki). Więc analizująć moją dotychczasową pracę, uważam, że bez odżywek też sie da wiele osiągnąć. No bo czy warto dawać te kilkadziesiąt (a zwykle więcej) złotych co miesiąć tylko po to żeby mieć ten centymeter więcej w łapie i podnisić 5 kilo więcej?? Myśle, że solidny trening i odpowiednia dieta dostosana do naszego organizmu wystarczy. Co o tym sądzicie? Ma ktoś podobne spostrzerzenia? (na bank nie :mrgreen: ) Pozdro dla wszystkich pakujących :wink: !

Odżywek
23-11-06, 21:35
Masz racje ze na bank nie :grin: przynajmniej ja sie niezgadzam. Jak biezesz odżywki to nie jest to 5 kilo wiecej i niejest to 1 cm wiecej. A gdy np potrzeba komus masy to nawet najlepszym treningiem jej nie zdobedzie i lepiej w takiej sytuacji wydac pieniadze na odzywki te pare a nawet jak napisales kilkanascie zlotych.Pewnie ze mozna zdobyc mase bez odzywek ale wiecej sie wtedy wyda na Kurczaczki i inne takie niz na odzywki :cool:
bez odzywek sa efekty nikt nie mowi ze nie z odzywkami to troche inna bajka jest.

.....:::POZDRO:::.... :smile:

Kakashi
23-11-06, 22:39
g_cooler, a to jakie sa te twoje wyniki?:> i jak długo cwiczysz?:>

u.waw.pl
23-11-06, 23:55
Jeśli idzie w górę i jesteś zadowolony z wyników, to nie masz po co brać odżywek. Poczekaj aż przyjdzie stagnacja, wtedy bardziej przyda się dodatkowy bodziec. :)

krzychuool
24-11-06, 15:40
no ja też miałem takie zdanie (jak miałem przećwiczone tyle co ty) ale denerwowało mnie to jak koledzy którzy krócej ćwiczyli mieli takie osiągniecie ja ja, dlatego zdecydowałem się na pierwsze suple :!: Ty pewnie też zmienisz zdanie z upływem czasu :razz:

Świstak
26-11-06, 14:44
Więc analizująć moją dotychczasową pracę, uważam, że bez odżywek też sie da wiele osiągnąć.

To zależy ile uważa się za "wiele".Jeżeli ćwiczysz np. po to by poprawić troche swój wygląd i i jestes zadowolony z dotychczasowych efektów to dobrze ale jeżeli ktoś traktuje sprawe bardziej poważnie to odżywki stają się niemal niezbędne.