PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoze mi ktos z ulozeniem treningu na mase?



czarnymati
11-03-09, 12:22
Witam, mam 21 lat, 170 wzrostu i niestety 60 kg wagi. Cwiczylem kiedys systematycznie mialem sporoa przerwe ale zaczalem cwiczyc ponownie. Posiadam laweczke regulowana, sztange dluga, sztange lamana, modlitewnik, hantle i okolo 80 kg obciazenia. Kiedys moj rekord to 80 kg na klatke teraz jak podniose z 65-70 to bede szczesliwy. Macie moze jakis ciekawy plan dla mnie? bylbym bardzo wdzieczny.

patryk1336
11-03-09, 13:09
czemu odrazu na latwizne myslisz ze ktos Ci bedzie plan ukladal? wystarczy troche pomyslec i rozpisac sobie ten plan klatka wyciskania plecy wiosłowania ciągi nogi przysiady biceps uginania triceps wyciskanie wąsko barki wyciskanie z klatki z zza karku ;] i se ułuz pamietaj tylko 1 partia duza i mala na 1 treningu np klatka triceps bary nogi plecy biceps lub inaczej jak Ci pasoje

ps przy Twojej wadze to wazniejsza bedzie dieta niz sam trening ;] dieta z +500-1000calori do przodu pozdroo

czarnymati
11-03-09, 13:32
A co z dieta?jak mam zwiekszyc calorie, jakis gainerek? a co do planu to chodzi mi o serie i ilosci powtorzen, jak najlepiej, np jakbym cwiczyl na klatke to 4 serie 6,8,10,12 powtorzen czy inaczej?

michal_f
11-03-09, 17:32
A co z dieta?jak mam zwiekszyc calorie, jakis gainerek? a co do planu to chodzi mi o serie i ilosci powtorzen, jak najlepiej, np jakbym cwiczyl na klatke to 4 serie 6,8,10,12 powtorzen czy inaczej?

kalorie zwiekszaj jedzac gainerek to tylko uzupelnienie diety ;)
dobry trening jest Hardworka ;)

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14506