PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo Wesoły Trening Polecam



dimidt
10-03-09, 22:34
Witam,
troche cwicze nie mowie ze jestem jakims pro ale tutaj trening ktory ja sam stosuje od kilku tygodni i moge go polecic bo efekty sa mimo ze mialem dluga przerwe przez kontuzje to ten trening daje rade moze komus sie przyda :)

To tak cwiczymy 3 dni pod rzad pozniej 2 dni odpoczynku i znowu 3 dni cwiczace 2 dni odpoczynku. To optymalny okres na regeneracje wszystkich miesni wiec chyba dobrze (przynajmiej dla mnie)

Cwiczenia z progresem tj 1 seria 12 powtorzen 55% ciezaru, 2 seria 10 powtorzen z 65% ciezaru , 3 seria 8 powtorzen 75% i 4 seria jak najwiecej 80 % ciezaru.


1 dzien
Klata Tric

- wyciskanie sztangi na plaskiej 4x
-wyciskanie hantli na plaskiej 4x
-wyciskanie sztangi skos glowa w gore 4x
-rozpietki na skosie glowa w gore 4x

-Francuz lezac 4x
-wyciskanie hantla z zaglowy 4x
-prostowanie ramienia w opadzie 4x
-***do maksymalnego napompowania pompki na poreczach 4x maks

2 dzien
Plecy bic

-MC 4x
-wioslowanie sztanga 4x
-wioslowanie hantlem w opadzie 4x

-hantle lezac na lawce skos glowa w gore 4x
-lamana stojac 4x
-modlitewnik 4x

3 dzien
Nogi barki

-przysiady 4x
-wspiecia na palce 4x maks
-wykroki 4x

-wyciskanie hantli 4x
-wiciskanie sztangi z za glowy 4x
-podciaganie sztangi pod brode 4x
-unoszenie ramion z hantlami przed siebie 4x


W dni ktore czujemy sie jeszcze na silach po treningu warto dolozyc sobie kilka seri szrugsow czy kilka cwiczen na przedramie. I oczywiscie nie zapominac o rozgrzewce o ktorej ja zapominalem i z tad kontuzja lokcia ktora naprawde boli.

Mam nadzieje ze komus sie to przyda pozdrawiam i przyrostow życzę!!

hardworkOUT
10-03-09, 22:39
ciagi w przeddzien siadow - naprawde super polaczenie

prowadzace do kontuzji


"moge go polecic bo efekty sa mimo ze mialem dluga przerwe przez kontuzje"

:)

dimidt
10-03-09, 22:44
ciagi w przeddzien siadow - naprawde super polaczenie

prowadzace do kontuzji


"moge go polecic bo efekty sa mimo ze mialem dluga przerwe przez kontuzje"

:)

Wiem ze to bardzo obciaza plecy ale to nie jest trening na dlugie miesiace.

A z efektami chodzilo mi o to ze mialem dluga przerwe a po niej zaczolem z tym treningiem i szybki powrot do formy jest o to dokladnie mi chodzilo.

hardworkOUT
10-03-09, 22:54
pamiec miesniowa - to co odpowiada za twoj powrot

dzbanekzwd
11-03-09, 07:25
i największa lipa ze 2 razy w tygodniu wychodzi... bo 2 dni to za krótki na niektóre mięśnie czas na zregenerowanie

Pakierek
11-03-09, 10:19
pamiec miesniowa - to co odpowiada za twoj powrot

dokładnie tak

dimidt
11-03-09, 11:24
i największa lipa ze 2 razy w tygodniu wychodzi... bo 2 dni to za krótki na niektóre mięśnie czas na zregenerowanie

jak bys nie zuwazyl to miedzy partiami masz 4 dni przerwy a nie 2 w masz odpoczynku ale miedzy klata a klata 4 :|

Konrad1236
11-03-09, 17:02
Ale ogólnie to czy dobry rozkład treningu i czy można go stosować ale w 3 dni w tygodniu (pon, śr i pią)? Bo akurat szukam jakiegoś dobrego planu xD

Pakierek
11-03-09, 17:23
nie ... beznadziejny
... moze w podwieszonych poszukaj

michal_f
11-03-09, 17:24
Ale ogólnie to czy dobry rozkład treningu i czy można go stosować ale w 3 dni w tygodniu (pon, śr i pią)? Bo akurat szukam jakiegoś dobrego planu xD

jak masz staz mniejszy juz 6 miechow to bierz plan Hardworka - bardzo dobry jest ;)

dimidt
11-03-09, 21:27
nie ... beznadziejny
... moze w podwieszonych poszukaj

zal....
beznadziejny heh :) dobrze wchodzi i nie gadaj jak nie robiles bo to jest chore jak przetestujesz to daj znac ...

Konrad1236
11-03-09, 21:48
Zauważyłem, że na tym forum każdy tylko krytykuje, beznadziejny, z dupy itd.
Nikt nie może pochwalić ani w ogóle tylko jeden kierunek fbw. Fakt może i najlepszy, ale dużo osób robi treningi na własną rękę i źle wcale nie wyglądają. Nie robiliście? Dlaczego krytykujecie? Taka moja sugestia. Może i jestem zielony, ale wiecie, u mnie na silce nikt nie wie co to fbw, każdy sam sobie układa plany i każdy dobrze wygląda, a co w tym złego, że mają inny plan?

007
11-03-09, 22:24
Zauważyłem, że na tym forum każdy tylko krytykuje, beznadziejny, z dupy itd.
Nikt nie może pochwalić ani w ogóle tylko jeden kierunek fbw. Fakt może i najlepszy, ale dużo osób robi treningi na własną rękę i źle wcale nie wyglądają. Nie robiliście? Dlaczego krytykujecie? Taka moja sugestia. Może i jestem zielony, ale wiecie, u mnie na silce nikt nie wie co to fbw, każdy sam sobie układa plany i każdy dobrze wygląda, a co w tym złego, że mają inny plan?

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14680

może spróbuj tego ,sam ocenisz czy będzie dla ciebie odpowiedni bo w profilu echo :)

dimidt
11-03-09, 22:43
Zauważyłem, że na tym forum każdy tylko krytykuje, beznadziejny, z dupy itd.
Nikt nie może pochwalić ani w ogóle tylko jeden kierunek fbw. Fakt może i najlepszy, ale dużo osób robi treningi na własną rękę i źle wcale nie wyglądają. Nie robiliście? Dlaczego krytykujecie? Taka moja sugestia. Może i jestem zielony, ale wiecie, u mnie na silce nikt nie wie co to fbw, każdy sam sobie układa plany i każdy dobrze wygląda, a co w tym złego, że mają inny plan?

Heh dokladnie jestem na tym forum od dawna i moze nie pisze wiele ani nie wchodze tutaj codziennie ale jak wejde i poczytam co tutaj sie dzieje to naprawde odechciewa mi sie cokolwiek tutaj pisac :P

ludzie pomyslcie forum jest po to zeby wymieniac opinie , pomagac sobie i zeby kazdy mogl tutaj znalesc cos dla siebie a nie po to zeby pokazac jakim jest sie "koksem" jakie ma sie doswiadczenie i jakim to sie jest super ziomkiem :|
pamietam ze jak 1 raz tutaj wszedlem to bylo calkiem inaczej ludzie sobie pomagali a nie wysmiewali jeden drugiego.
pozdro i mam nadzieje ze przynajmiej 1 osoba na forum to przemysli i zrozumie o co chodzi

Pakierek
12-03-09, 10:55
zal....
beznadziejny heh :) dobrze wchodzi i nie gadaj jak nie robiles bo to jest chore jak przetestujesz to daj znac ...
ktos tam chciał porady... pytał sie czy dobry jest ten plan itd to mu odpowiedziałem(pomogłem) ... jak nie chce to niech nie slucha... No faktycznie go nie przetestowałem masz racje ... i nie zamierzam bo widze ze jest beznadziejny i nie mam sobie zamiaru marnowac kilku tygodni/miesiecy treningów zeby go sprawdzac.

dimidt
12-03-09, 15:33
nie no tak ty to jestes strasznie doswiadczony w cwiczeniach jak masz takie super plany treningowe to czemu masz takie cienkie osiagi ?? :| w informacjach o sobie nie swiecisz i ja tez moze nie ale przynajmiej nikogo nie krytykuje :) wiec moze sie zastanow bo od pomagania to sa tutaj lepsi od ciebie stażem i umiejetnosciami :) pozdro

Pakierek
12-03-09, 18:50
nie no tak ty to jestes strasznie doswiadczony w cwiczeniach jak masz takie super plany treningowe to czemu masz takie cienkie osiagi ?? :| w informacjach o sobie nie swiecisz i ja tez moze nie ale przynajmiej nikogo nie krytykuje :) wiec moze sie zastanow bo od pomagania to sa tutaj lepsi od ciebie stażem i umiejetnosciami :) pozdro
ty napisz może list do "przyjaciółki" jak masz jakis problem a nie wyżalaj mi sie tu ... jak chcesz to ci moge podac adres

dimidt
12-03-09, 19:48
ty napisz może list do "przyjaciółki" jak masz jakis problem a nie wyżalaj mi sie tu ... jak chcesz to ci moge podac adres

hehe no ty pewnie tam piszesz te swoje super rady jak masz adres ale dzieki ja tam nie gustuje w takich pismach ale jak chcesz to pisz dalej :) ale oszczedz uwag ktore tam wypisujesz tutaj na forum :) pozdro i pocwicz a nie piszesz tylko na forum

hardworkOUT
12-03-09, 20:23
jak cos to macie pw kolejne posty nie na temat leca w kosz plus warn dla autora