PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jesteś zadowolony(a) z działu HydePark?? Ankieta!



Fehu
10-03-09, 15:46
Witam Wszystkich. Mam dla Was ankietę która ma na celu ukierunkować dalszy rozwój tego działu. Ankieta pomoże mi również prowadzić ten dział tak, żebyście go chętnie odwiedzali i byli z niego zadowoleni.. Bo to Wy tworzycie ten dział...
Wszystkim biorącym udział Dziękuje..
Oczywiście uzasadnienia wypowiedzi mile widziane ale nie obowiązkowe, sugestie również mile widziane:)
pozdrawiam LAIK

Micek185
10-03-09, 16:18
Nie do końca jestem zadowolony z tego ze ludziom sie daje tutaj sogi za takie pierdoly jak branie udziału jakis głosowaniach odwiedzinach stron itp.itd.Jak dla mnie sog powinien byc wyznacznikiem tego ile ktos wie na temat diety treningu czy innych rzeczy związanch z tym sportem a nie za to ze ktos walnął głupi tekst,ale to tylko moja uwaga nie wszyscy pewnie sie zgodzą:D

Fehu
10-03-09, 16:24
Nie do końca jestem zadowolony z tego ze ludziom sie daje tutaj sogi za takie pierdoly jak branie udziału jakis głosowaniach odwiedzinach stron itp.itd.Jak dla mnie sog powinien byc wyznacznikiem tego ile ktos wie na temat diety treningu czy innych rzeczy związanch z tym sportem a nie za to ze ktos walnął głupi tekst,ale to tylko moja uwaga nie wszyscy pewnie sie zgodzą:D

Po części się zgadzam jednak uważam, że Sog-i czasem nakręcają temat, ale uważam tez ze SOG to nie tylko nagroda za pomoc, ale również za wartościowa odpowiedz która jednak dla kazdego działu oznacza co innego...
ale dzieki za odpowiedz w ankiecie

Punisher
10-03-09, 20:09
Mnie się podoba ten dział od kiedy jesteś tu modem. Widać, że sie starasz i pokazujesz, że zasługujesz. Widać rozwój działu.


Żartowałem.


(nie)

dzbanekzwd
10-03-09, 20:11
jestem zadowolony jak najbardziej pożyteczne jest takie wszysko o niczym heh

slim shady
10-03-09, 20:17
jestem na tak, chociaz zawsze mozna cos poprawic ;)

YoDa
10-03-09, 20:22
fajny jest hydepark bo ludzie łamią sereotpy
do tego przyjemne z pożytecznym nie?
na luzie i po żartach ale można się troche stąd dowiedzieć o wielu rzeczach :whistle:

Fehu
13-03-09, 16:19
Nie jestem przekonany czy było by zainteresowanie, ale jak cosik to smiało zakładaj taki temacik

Symu
13-03-09, 16:23
Dinozaur świetny pomysł :) zawsze to każdy am jakieś ciekawe pomysły na spedzenie wakacji.

Fehu
13-03-09, 16:26
Widzę ze zainteresowanie się pojawia xD jeśli ktoś ma jeszcze jakies propozycje to PISAC

slim shady
13-03-09, 17:17
moge dac kontakty do apartamentów w Chorwacji w pięknym przy morzu miasteczku

Fehu
14-03-09, 14:10
dobra Panowie myślę, że temat pojawi się wkrótce przecież nie długo święta, później majowy weekend..

YoDa
14-03-09, 17:00
Dział turystyczny? JA JESTEM ZA!!! Jak chodzicie w góry to tym bardziej!