PDA

Zobacz pełną wersję : [DO spr]Dieta na redukcję



GRUCHA_PL
09-03-09, 22:20
Mam 184cm, 90kg, 18 lat. Chcę to zredukować. Używam do tego rowerek stacjonarny, ławeczkę, i skakankę a jak się ociepli to rower i bieganie. Co do ćwiczenia wiem na razie wystarczająco.
Co powiecie o takiej diecie? (proszę o doradzenie co zmienić a co dodać lub wyrzucić) :
Po przebudzeniu: 3 szkl wody;
1. Śniadanie w domu przed 7.00: Płatki(bez cukru); 250 ml mleka;
2. śniadanie zjem w szkole przed 12.00: Kanapki: Chleb razowy(2 kromki), cieniutko posmarowany margaryną, szynka indycza, jakiś jogurt turbo zdrowy(co polecicie?/ czym go ewentualnie zastąpić?)
3.Deser w szkole przed 14.00 (nie wytrzymam do obiadu): owoc (POMOCY: jem w szkole więc nie ma mowy o zabawie z obieraniem „grejpfruta”)
4. Obiad 16.00: mięso(pierś indyka lub kurczaka albo tuńczyk; ryż brązowy(lub zamiennie kasza gryczana lub makaron); trochę surówki („buraczki” lub „dynia”, albo surówka z kapusty)
5. Kolacja: 4 białka jaj, 100g twarogu chudego i kromka (lub dwie) pieczywa razowego
6. Coś dodać na noc? Woda, herbata ziołowa?

007
09-03-09, 22:43
Mam 184cm, 90kg, 18 lat. Chcę to zredukować. Używam do tego rowerek stacjonarny, ławeczkę, i skakankę a jak się ociepli to rower i bieganie. Co do ćwiczenia wiem na razie wystarczająco.
Co powiecie o takiej diecie? (proszę o doradzenie co zmienić a co dodać lub wyrzucić) :
Po przebudzeniu: 3 szkl wody;------ przez cały dzień 2-3 L
1. Śniadanie w domu przed 7.00: Płatki(bez cukru); 250 ml mleka; -- zamiast mleka daj jaja,płatki owsiane na wodzie i dodaj do nich siemia lnianego,rodzynki

5 godzin przerwy to trochę za długo

2. śniadanie zjem w szkole przed 12.00: Kanapki: Chleb razowy(2 kromki),
cieniutko posmarowany margaryną, szynka indycza, jakiś jogurt turbo zdrowy(co polecicie?/ czym go ewentualnie zastąpić?) --- serek wiejski



3.Deser w szkole przed 14.00 (nie wytrzymam do obiadu): owoc (POMOCY: jem w szkole więc nie ma mowy o zabawie z obieraniem „grejpfruta”) --- sałatka warzywna z mięsem



4. Obiad 16.00: mięso(pierś indyka lub kurczaka albo tuńczyk; ryż brązowy(lub zamiennie kasza gryczana lub makaron); trochę surówki („buraczki” lub „dynia”, albo surówka z kapusty)


5. Kolacja: 4 białka jaj, 100g twarogu chudego i kromka (lub dwie) pieczywa razowego ---- jaja+warxzywa


6. Coś dodać na noc? Woda, herbata ziołowa?-------- twaróg z posiłku nr5 +oliwa z oliwek

pozostaje zrobić obliczenia

GRUCHA_PL
10-03-09, 20:31
zamiast mleka daj jaja,płatki owsiane na wodzie i dodaj do nich siemia lnianego,rodzynki
czy Ty aby nie pomyliłeś rzeźby z redukcją?!
O ile czytam te forum o tyle rodzynki i jaja z rana to nie bardzo pod redukcje i posiłek o 14.00 sałatka warzywna?
Odpisz czy to ja się mylę ;)

007
10-03-09, 22:55
[czy Ty aby nie pomyliłeś rzeźby z redukcją?!]

nie pomyliłem,na rzeźbę poleciłbym ci skd a tak masz spokojne przejście pod low carb

[O ile czytam te forum o tyle rodzynki i jaja z rana to nie bardzo pod redukcje]

co proponujesz w zamian ?




[posiłek o 14.00 sałatka warzywna?]----- z mięsem


[Odpisz czy to ja się mylę ;)]

może ja się myle ale piszę ci to co wiem :)

Rynju
11-03-09, 23:22
Mam 184cm, 90kg, 18 lat. Chcę to zredukować. Używam do tego rowerek stacjonarny, ławeczkę, i skakankę a jak się ociepli to rower i bieganie. Co do ćwiczenia wiem na razie wystarczająco.
Co powiecie o takiej diecie? (proszę o doradzenie co zmienić a co dodać lub wyrzucić) :
Po przebudzeniu: 3 szkl wody - lepiej jakby to byla zielona herbata;
1. Śniadanie w domu przed 7.00: Płatki(bez cukru); 250 ml mleka - mleko 0% platki maja byc zwykle i dodane do tego otreby badz wogole same otreby, do tego tez ze 4 bialka z jaj;
2. śniadanie zjem w szkole przed 12.00: Kanapki: Chleb razowy(2 kromki), cieniutko posmarowany margaryną, szynka indycza, jakiś jogurt turbo zdrowy(co polecicie?/ czym go ewentualnie zastąpić?) - nie jogurty tylko wypij kefir
3.Deser w szkole przed 14.00 (nie wytrzymam do obiadu): owoc (POMOCY: jem w szkole więc nie ma mowy o zabawie z obieraniem „grejpfruta”) - przynies sobie wiec obranego grejfruta i pokrojonego gotowego do zjedzenia
4. Obiad 16.00: mięso(pierś indyka lub kurczaka albo tuńczyk; ryż brązowy(lub zamiennie kasza gryczana lub makaron); trochę surówki („buraczki” lub „dynia”, albo surówka z kapusty)
5. Kolacja: 4 białka jaj, 100g twarogu chudego i kromka (lub dwie) pieczywa razowego
6. Coś dodać na noc? Woda, herbata ziołowa? - herbata zielona


Wszystko bedzie gralo, najwazniejsze to siebei obserwuj

GRUCHA_PL
12-03-09, 22:08
Dziękuję bardzo. O postępach będę pisał jeszcze... Rynju ale się ośmieszyłem z grejpfrutem- nie pomyślałem żeby sobie w domu obrać...