PDA

Zobacz pełną wersję : Węglowodany - słodki napój zastępczy



Maryan
09-03-09, 01:29
Witam
Mam lekki problem z węglami dotychczas brałem gainera czekoladowego z mlekiem i był spoko teraz kupiłem po prostu carbo z vitalmaxa i jeśli chciałbym zastąpić całkowicie posiłek tym carbo połączonym z białkiem koktajl wychodzi strasznie słodki czy to wina tego że nie powinno się tak zastępować posiłków że za dużo carbo w koktajlu ? postanowiłem więc do każdego posiłku pić np 20g carbo z wodą wychodzi z tego wówczas taki orzeźwiający np cytrynowy napój który popijam do kanapek zamiast takiej słodkiej mikstury. Taka mikstura była by dla mnie super zastępstwem.. bach i już po posiłku szczególnie że muszę go wtrącić w drodze z pracy do domu:( a i jeszcze jedno czy mogę taki napój z carbo zrobić np rano i wypić po południu bo wiem że jeśli chodzi o białka itd zalecenia są żeby wypić do 5 min po przygotowaniu :) czy takie 20g carbo z woda może sobie stać kilka godzin bez utraty właściwości. Jak to jest z tym carbo czy wszystkie są takie słodkie ? czy tyko to vitalmaxa....

dzbanekzwd
09-03-09, 06:45
a z jakim smakiem białka mieszasz te carbo że takie słodkie wychodzi ?

Maryan
09-03-09, 07:00
waniliowe białko olimpa i pomarańczowe carbo vitalmaxa wiem ze nie za ciekawe połączenie ale te świry z hurtowni pomylili mi smaki na zamówieniu i teraz jak to przyszło mi paczką do Angolii musze sie z tym męczyć jako napój pije sie fajnie ale z domieszką białka masakra.

dzbanekzwd
09-03-09, 07:02
to pij oddzielnie i po kłopocie. bo domyślam sie jakie to może być w smaku heh.

Maryan
09-03-09, 21:58
a co z ta przydatnością do spozycia po przyrzadzeniu ?

dzbanekzwd
10-03-09, 08:16
jak wypijesz w odstępie 30 minut napewno sie nic nie stanie... ja jak se do roboty białko robie to wrzucam do lodówki i stoi tam 5-6 godzin i nic sie nie dzieje z nim. możesz i pić jedno po drugim przecierz nic sie nie stanie ... tylko białko wal w wodą.

Maryan
11-03-09, 07:49
mnie nie chodzi o białko tylko o carbo białko to wiem że powinno sie albo w lodówce albo od razu ale carbo...

dzbanekzwd
11-03-09, 13:20
carbo też może poczekać ... aby sie nie nagrzało i nie za długo.