PDA

Zobacz pełną wersję : odchudzanie na siłowni - proszę o poradę



bugio
08-03-09, 22:40
Witam.
Założyłem ten temat ponieważ potrzebuję porady na temat redukcji wagi na siłowni. Moje parametry to: wiek 22 lata, 187cm wzrostu, 93 kg wagi. Mam zamiar schudnąć ale kompletnie się nie znam na zestawach ćwiczeń. Myślałem też o użyciu jakiegos suplementu ulatwiajacego redukcję masy tłuszczowej. Nigdy nie chodziłem regularnie na siłownię dłużej niż 2 miesiace. Proszę o jakieś ogólne porady, rozpiskę ćwiczeń i ewentualnie propozycję suplementu.

wukio
08-03-09, 23:02
Na siłownie jak najbardziej możesz chodzić, ale do jako takiej redukcji tłuszczu to raczej nie pomoże samo. Musisz wykonywać treningu tlenowe- biegać, pływać, jeździć na rowerze itp. Co do suplementu to nie znam się na spalaczach, ale możesz czegoś poszukać w dziale Odżywki i suplementy.

luo
08-03-09, 23:20
Jak wyzej, do spalenia tkanki tluszczowej potrzebny jest ujemny bilans kaloryczny(musisz dostarczac mniej kalori niz potrzebujesz), sporo aerobow (rowerek/plywanie/bieganie itp) sauna tez kozystnie wplywa. Zwieksz liczbe poslikow tak zebys jadl mniej wiecej co 3 godziny. Termogenik tez niezaszkodzi zawsze przyspieszy przemiane materii, Areobiczna 6 Weidera powoduje naprawde widoczne efekty ale jest dosc ciezka do ukonczenia. Zielona herbata bywa rozniez pomocna. Cwiczenia silowe oczywiscie tez pomoga przy redukcji tkanki tluszczowej
powodzenia