PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pewnie prostych pytan



taca
08-03-09, 13:17
Witam mam kilka pytan ktore co dla niektórych moga wydac sie banalne ale puki co nie znam na nie odp. a wikec:
-jesli mam troche zaniedbany brzuch(gruby ale bez przesady i niewytrenowany branie master massa wplynie na jego powiekszenie?czy jesli przy kazdym treningu wprowadzilem brzuch jego rozmiar nie powiekszy sie???
-oraz problem kiedys nie mialem problemow z podciaganiem sie na drazku w ostatnich 2 latach przybralem na masie(nie trenowalem) w tym momencie sprawia mi to cholerna trudnosc-co zrobic???
-trening nog na kazdym treningu a gra w siatke???(treningi w siate 2 x tydzien)
-trenujac FBW 5X5 http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13623
moge trenowac co 2 dni np poniedzialek sroda piatek niedziela wtorek czwartek sob...i tak dalej czy 3 treningi na tydzien sa lepsze???

Z góry dzieki za odpowiedzi ,za pomoc lataja sogi.......POOZDRAWIAM

Jolly
08-03-09, 13:23
-jesli mam troche zaniedbany brzuch(gruby ale bez przesady i niewytrenowany branie master massa wplynie na jego powiekszenie?czy jesli przy kazdym treningu wprowadzilem brzuch jego rozmiar nie powiekszy sie???
Generalnie nie powinno, o ile zadbasz o siebie. A z tym brzuchem to co? Oponka, czy po prostu wypukły?. PS: MM nie jest specjalnie dobrym suplem.


-oraz problem kiedys nie mialem problemow z podciaganiem sie na drazku w ostatnich 2 latach przybralem na masie(nie trenowalem) w tym momencie sprawia mi to cholerna trudnosc-co zrobic???
Siąść na atlas i robić symulacje podciągów, tyle że z mniejszym obciążeniem.


-trening nog na kazdym treningu a gra w siatke???(treningi w siate 2 x tydzien)
Co ile dni ten trening?

Na ostatnie niech HardworkOUT odpowie, ale nie widzę komplikacji, jeśli jedna grupa nie jest ćwiczona dzień po dniu.

grochos
08-03-09, 13:32
co do tego brzucha jesli to tluszcz to radzil bym dodac troche aerobow (sam mialem podobny problem, zmiana treningu na trening na rzezbe plus aeroby zniknol:) ) jesli poprostu wypukly to przykatuj go troszke i tez bedzie ok.

drazek: jesli nic nie robiles to sila w miesniach spadla a masa wzrosla, to oczywiste ze masz trudnosci:) jesli bardzo zalezy Ci na tym podicaganiu to gub mase (nie bierz gainera) i trenuj plecki. Tak jak kolega powiedzial atlas z odciazeniem kilku kilo.

gra w siatke? co to znaczy? czy idziesz na hale i poprostu ladujesz z kolegami czy sa to treningi siatkarskie... bo jak treningi siatkarskie to nozki na silce woogle mozesz odpuscic, trener zadba o te wasze nozki na bank:)

i ponownie odnosze sie do tego co kolega powiedzial... jesli mozesz to doloz sobie troche pieniedzy i kup mutanta wg. mnie najlepszy.

taca
08-03-09, 15:44
Dzieki panowie jest tylko taki problem ze nie cwicze na silce nie mam takiej mozliwosci posiadam lawke skos poziom hantle sztangi oraz drazek moge jakos ten atlasik zatapic?A na nastepny cykl zakupie mutanta ale teraz dokoncze master massa a co do treningów to w pon i srody mam takie polprofesjonalne ze takj powiem jest trener ale za bardzo nog nie cwiczymy

Jolly
08-03-09, 15:47
Jak nie ćwiczy to jak najbardziej możesz na siłce.

Wracając do podciągów, to ewentualnie ktoś może pomagać przez jakiś czas.

//Jolly

grochos
08-03-09, 19:59
ewentualnie kolo drazka postaw krzeslo z oparciem i gorna czesc stopy opieraj na oparciu i lekko podpieraj sie nogami przy podciaganiu, taki maly fortel ale naprawde pomaga przy wiekszej ilosci powtorzen.