PDA

Zobacz pełną wersję : Megabol mass maker,Warto kupic?



Micek185
07-03-09, 22:41
Witam wszystkich.Zakończyłem właśnie cykl z kreatyny i zamierzam zakupić gainera.Teraz interesuje mnie kupno mass maker firmy Megabol,wiem że to dosc kontrowersyjna firma ale duzo sie mówi i ich nowym produkcie,i tu moje pytanie.Czy ktoś już go stosował i mógł by coś o nim powiedziec?Czy warto go kupic czy wciskają kit w tych reklamach?Z góry dzięki za odpowiedź.

ciaastek91
07-03-09, 22:47
opinii na jego temat malo, opinia o megabolu jest jaka jest, dlatego ludzie sie boja kupowac. jezeli masz ochote to testuj, a jak nie to bierz cos sprawdzonego.

mały huba
07-03-09, 22:57
Mass maker jeden z lepszych gainerów jeśli chodzi o skład. Złożone węgle, nie jakiś maltodekstryny czy inny syf. Z megabola ten produkt mogę spokojnie polecić, podobnie jak isoplex ;)

Prezydent_1c
08-03-09, 00:42
Ja jestem tego zdania że nie warto w to inwestować ... Może i skład na etykiecie fajny ale co w środku jest nie wiadomo... Mało osób z firmy Megabol jest zadowolonych ale ... próbuj jak masz ochote :)

mały huba
08-03-09, 00:47
Teoretycznie masz rację. Ale z drugiej strony teraz każda firma robi wałki, tylko nie wszystkie jeszcze wpadły.
Ostatnio chociażby wyszło ,że w matrix z syntraxa dowala pszenicy do środka
,że Mutant mass to prawie same cukry proste i ledwo ok.10% vextargo ...

pimols
08-03-09, 11:27
no ta nowowsc megabola prezetuje sie dobrze jak nie wpadna to dobra odzywka z tego wychodzi bo wegle zlozone

LeBron23LBJ
08-03-09, 11:48
no wlasnie sklad dobry, bierz i testuj, i oczywiscie czekamy na opinie po jakims czasie

Micek185
08-03-09, 15:30
Oto mi własnie chodzi ze wszedzie są tylko opinie firm zajmujacych sie dystrybucją lub sprzedazą tego gainera ale nikt jeszce tego nie próbował i nie ma obiektywnych opinii na ten temat,co byści polecali w stylu gainera?Może jakis srodek który można stosowac gdy nie ma sie możliwosci regularnego przyjmowania normalnych posiłków?(tylko nie sterydy bo do tego nawet nie podchodze)Dzieki za wczesniejsze odpowiedzi

pimols
08-03-09, 16:03
no gainer jest do uzuplnienia diety kumplu;p

Micek185
08-03-09, 16:09
hehe no wiem ze jest do uzupełnienia diety ale chodzi mi o to czy znacie jakis inny dobry odpowiednik mass makera lub innego gainera bo zamierzam coś sobie kupic ale nie bardzo mam rozeznanie w gainerach,z góry dzięki za odpowiedzi.

Symu
08-03-09, 16:09
z gainerów jedynie up your mass i mass maker nadaja sie na zastapienie posilku. Reszta to cukier i białko. UYM raczej za drogi.

Mass maker teraz wychodzi po obniżce 37,5 zl/ kg taniej raczej w tej klasie nic nie znajdziesz. Trochę to białko z tk. wieprzowej mnie zastanawia bo trochę tu megabol przekombinował no ale gainerek ładnie się prezentuje. Jak smak nie wiem.

Micek185
08-03-09, 19:10
dzieki za odp o to mi własie chodziło.Cena tutaj nie gra roli wole kupic dobrego gainera niz wydac ta kase w sob na balecie.bo to nie o to chodzi.Co do gainerkow najlepsze?Bo nigdy nie brałem jescze.Bo słyszałem ze mozna robic z mlekiem dodawac jakies bakalia i wtedy jest to niezła bomba witaminowa

mrozikhg
09-03-09, 21:58
podlacze sie pod temat aby nei zakladac nowego. a co powiecie o Solid Mass. no juz po cenie widac ze nei jest to jakis gainer z gornej polki ale jak jest dieta na DOBRY+ to moze mozna by takie cos rzucic. co o tym sadzicie?