PDA

Zobacz pełną wersję : Biodra ?:)



pauza666
06-03-09, 18:20
Witam wszystkich,
Otóż na początku chciałem zapowiedzieć że jestem tu nowy, a to forum wybrałem gdyż mysle iż obcujący z nim ludzie znaja sie na rzeczy

A wiec do rzeczy.
Chciałbym zgubić to zbędne sadełko z bioder, tylko nie wiem jak sie do tego zabrać, otóż nigdy kulturystą nie byłem ani pewnie nie będe, jednak lubie dbać o swoją kondycje swoją droga jest całkiem dobra, gdyż moją pasją jest bieganie, rower, góry itd ogólnie dużo ruchu. Odkąd pamiętam miałem owe 'biodra' zresztą moje rodzeństwo również ( nie wiem cecha dziedziczna ?:lol:)
tylko że ono sobie z nią poradziło, no więc mnie rownież pasuje cos z tym zrobić tylko nie wiem jak sie do tego zabrać, nadmienie ze robie brzuszki itd niestety za dużo to nie daje ( jeśli wogóle). Mam 179 cm wzr i wage 82 kg moze mam jakąś tam nadwagę ale jest to być może przyczyną tego ze jestem typem, któremu nie poszło we wzrost tylko wszerz :) bo brzucha nie mam prawie wcale, jest płaski, i nie wiem czy to ma znaczenie ale mam 21 lat

Ps: Nie jestem za bardzo w temacie, także licze na zrozumienie :)

Jolly
06-03-09, 19:03
Aeroby+ Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. To i tylko to. Ewentualnie zakupić jakiś spalacz, chociaż jak nie masz tragedii to lepiej się nie truć ;)

//Jolly

hans1237
06-03-09, 19:09
eche dokładnie to, i trenig brzucha+skrety tułowia i dieta!!!!!bo tłuszcz wynika z diety niestety i równiez zniknie jesli dieta bedzie odpowiednia

yoshimitsu
07-03-09, 10:00
plywanie bieganie skakanie :smile: ogulnie aero powyrzej 15 min dziennie + dieta ,odsysanie :twisted:zart . ogulnie musisz robic regularnie aero ,same robienie brzuszkow nic nie da ,niektorzy mysla ze jak beda brzuch robic to spala tluszcz na brzuchu hehe to jest bardzo bledne ,tluszcz sie spala rowno w calym ciele
pozdro

Jolly
07-03-09, 10:22
Równo, ale można przyśpieszyć poprzez miejscowe rozgrzanie mięśni.

luo
07-03-09, 14:19
dieta+aeroby+jakis termogenik by niezaszkodzil. Mozesz sprobowac szostke weidera co prawda dosc ciezko ja skonczyc ale efekty naprawde bedzie widac. Na boczki glownie skretosklony