PDA

Zobacz pełną wersję : Olimp thermo speed extreme + hmb



dyrty
05-03-09, 21:18
Witam , mam pytanko mam zamiar kupić takie odżywki , ważę teraz około 84 kg ostatnio ostro masowałem nie powiem są efekty ale za bardzo jestem zlany nigdy nie miałem zamiaru się odchudzać bo lubię bardziej mieć masywną sylwetkę , ale pomyślałem że można spróbować trochę zarysować te mięśnie może coś z tego wyjdzie co do diety to już sobie dam rade wiem co i jak tak jak trening ale co byście poradzili do spalania tłuszczu i czy te moje sugerowane odżywki zdadzą egzamin i tak żebym nie stracił swoich mięśni bo słyszałem że to jest częścią redukcji że masa mięśniowa też się spala . pozdro

Rickey
05-03-09, 23:09
Uważam, że to połączenie powinno dać rade. TSE, łagodny spalacz dobry na początek. HMB jako antykatabolik (w tej roli się lepiej spisuje, niż jako spalacz:D)
Pozdro!!

dyrty
06-03-09, 11:55
może być np: ACTIVLAB L-CARNITYNE jest dosyć tani i by mi dla tego pasowało ostatnio slyszalem że podczas redukcji warto jest brać kreatyne oczywiście nie w ilościach jak na cyklu ale że od 2 - 5 g dziennnie czy to prawda i co by ona dawała w takiej sytuacji ??