PDA

Zobacz pełną wersję : 80% na brzuch.



balcerinho
05-03-09, 19:08
witam, tak jak w temacie. 80 procent czasu poświęciłem samemu brzuchowi, oczywiscie dieta i ograniczanie sie. waga po prawej - 95kg, waga po lewej - 77kg. poświęciłem ~7 miesięcy.

wiem ze w internecie jest tego dużo ale, z własnych doświadczeń, czy macie pomysł na efektywne ćwiczenia dolnych partii mięśni brzucha? nie mam do dyspozycji siłowni, wiec jestem zmuszony ćwiczyc w domu. czekam na porady. pozdrawiam

http://img214.imageshack.us/img214/4738/porwnanie.jpg

Indiana
05-03-09, 19:16
Ładnie ładnie ... SOG

Abram15
05-03-09, 19:16
Znam ludzi ze po takiej redukcji zostaje im skoraa na brzuchu a ty ani sladu jak to ? Bardzo ciekawy jestem czy cos stosowales

lovelas69
05-03-09, 19:20
no właśnie nie została mu skóra bo nic nie brał :) a Ci co biorą niech się martwią:P

Pakierek
05-03-09, 19:27
ile ty masz wzrostu bo cos mi to zdjecie po prawej nie wyglada na 95 kg?
No sorry ale mi sie wydaje ze to dwie inne osoby i jeszcze z tą wagą przesadziłes
PS troche sie pospieszylem z tym Sogiem

...ale moze jestem ślepy ...nie wnikam

Sidorek93
05-03-09, 19:40
Po prawej na pewno nie ma 95 może 85kg

toxic
05-03-09, 19:48
szacun jeśli to Ty. Jak robisz porównanie to pokazuj fote z twarzą.. i w tym samym kolorze bo wyglada na ścieme jak sa różne. Pozdro/.

dzbanekzwd
05-03-09, 19:52
jak na 7msc to bardzo ładnie sog

mrozikhg
05-03-09, 20:04
dla uwiarygodnienia moze zrobisz zdjecie jakiegos charakterystycznego punktu na ciele ktory jest widoczny na zdjeciu z przed 7 miechow albo jak ktos wspomnial zdjecie z twarza. choc z drugiej strony widac kilka pieprzykow w tym samym miejscu

balcerinho
05-03-09, 20:30
ok na początek zdjęcie w ramach uwiarygodnienia (w sumie macie racje mogłem od razu wrzucić zdjęcie z twarzą, ale uśmiech troche jak LOL :-) ). zdjęcie po prawej zrobione 27 maja 2008 roku, zdjęcie po lewej 28 stycznia 2009 tak jak dwa pozostałe.

http://img12.imageshack.us/img12/7223/porownanie1.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/5422/porownanie2.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/8595/porownanie3.jpg

wiem, że nie wygląda ale taka waga naprawde była. no na tym zdjęciu moze ~93. (lekarze mówią ze mam ciężki ukł. szkieletowy, a Ci co sie orientują wiedzą, że z tym nic nie da sie zrobić). moje BMI wynosiło 28, teraz mam 22 więc pole na ćwiczenia mam idealne. nie jestem jakimś dwutygodniowym kulturystą który ma zamiar was wkręcać, studiuje wychowanie fizyczne i naprawde chciałbym żebyście pomogli mi w ćwiczeniach, a nie kwestionowali to o czym was informuje..

w roli sprostowania: nie brałem żadnych odżywek, wszystko na naturalnej diecie. biegam codziennie prócz niedzieli, brzuch ćwicze 6 razy w tygodniu z czego jeden dzień przeznaczam na luźne rozciąganie. oczywiscie codziennie inne ćwiczenia. jedyne co stosuje to pas 'wyszczuplający' :-)

pozdrawiam

EDIT: na zdjęciu troche dziwne miny bo troche zaspany jestem :-P rano robione były. moim zdaniem rano lepiej 'widać' brzuch niż po ćwiczeniach, kiedy mięśnie są 'napuchnięte'.
EDIT 2: ludzie, poza tym spojrzcie na 'tło', ta sama suszarka na ubrania i panele ścienne, hahaha.. ;-P

Pakierek
05-03-09, 20:54
spoko;]

Arkcham
05-03-09, 21:48
Nieźle.
Łap soga

Duall.Wu
06-03-09, 07:07
chlopaki - kolega na fotkach nie jest zaspany tak poprostu, tylko ma zwała a wiec "zaspanie" wywolane ciagiem amfetaminowym, takze ten brzuch na codzien taki nie jest... zdjecie wykonane po conajmniej 48h calkowitym odwodnieniu..
daj sobie spokój z feta czlowieku, bo to niszczy jak malo co!

2gie zdjecie - ewidentnie zwał ;)

dzbanekzwd
06-03-09, 07:10
niszczy ale jakby nie było najlepsze na odchudzanie :)

balcerinho
06-03-09, 08:50
hahaha, bez komentarza.. :-D nie wiem czy napisaleś to do żartu czy naprawde ale z żartem sytuacyjnym u Ciebie wporządku.

przeglądałem fora i myślałem, że to forum jest w miare na wysokim poziomie ale Twoja wypowiedź chłopie ścieła mnie z nóg. trudno poradze sobie sam. pozdrawiam

Duall.Wu
06-03-09, 09:08
juz jak widac od jakiegos czasu - radzisz sobie sam.. ;)

faktycznie musisz poszukac takiego forum, gdzie nie znajdziesz ani jednego zorientowanego, tu niestety sie taki trafil.. ;)

piszesz ze zdjecia najlepiej wykonywac rano.. dlaczego te zdjecia wykonane sa w nocy/ bardzo wczesnie rano? bezsennosc? Baran!

najlepszy moze dlatego ze na efekt trzeba czekac 2,3 i wiecej dni.. z tym ze feta przestaje dzialac, lapie Cie glod, odsypiasz, nawadniasz organizm i wracasz w ciagu tych samych 24-48h do tego co prezentowales przed "najlepszym sposobem" ;)

balcerinho
06-03-09, 09:19
no radze sobie sam ale sa ludzie którzy 'maja wiecej' co widac w tym dziale i myslalem ze mi pomogą w ćwiczeniach a nie z moim 'amfetaminowym problemem'..

wogole nie wiem dlaczego kontynuujesz temat 'fety' :-D napisalem wyżej, że TO ŚMIESZNE. ja już nie wiem nawet co napisać chłopie, daj spokój.
bystry jesteś ale przykro mi nie trafiłeś z diagnozą :-) poza tym zbieraj fakty, jestem studentem wf, jak myslisz ile pociągnałbym tam na fecie biorąc pod uwage fakt, że codziennie mam inne ćw fizyczne? (gimnastyka, pływanie, bieganie, sporty zespołowe...) poza tym nawet nie wiem czy bym miał na to siły bo nie wiem jak ta 'feta' działa BO NIGDY JEJ NIE BRAŁEM.

EDIT: zdjęcie po prawej owszem wykonywane wieczorem co widać w tle prawda (ciemno itp.) ale jak mozesz stwierdzić ze zdjęcie po lewej jest wykonane w nocy/bardzo wcześnie rano skoro jest ono czarno białe.. ?

Duall.Wu
06-03-09, 09:27
nie wiem ile bys pociagnal, ale nie rob z nas debili, sam jestem studentem i wiem jak to jest z obecnosciami ;)

jestem pewny na 100% ze zdjecia sa po conajmnie 48h ciagu.. do tego bezmyslnym ciagu, w ktorym nie probowales na sile pic jesc spac.. ;)


jesli tak nie jest, to radze Ci przestac trenowac, bo musisz miec naprawde spierdolony na maxa program zeby tak wygladac nie stosujac amtefaminy.. no i druga sprawa.. ten twoj brzuch wcale nie jest taki rewelacyjny, owszem w porownaniu do zdjecia nazwijmy je - "kiedys" jest bardzo dobrze i oby tak dalej, ale jeszcze troche pracy moim zdaniem przed toba, mimo wszystko zycze ci wytrwalosci w uczciwym trenowaniu, koniec dyskusji.. ole

jest tutaj bardzo wielu ludzi ktorzy maja wiecej, masz troche wybujale ego ;) (sorki za bledy)

balcerinho
06-03-09, 09:34
no z obecnościami to inna sprawa jest. ;-) hehe.

no ok szkoda ze tak myślisz ale trudno.

no jak pisałem wcześniej nie mam żadnego 'programu'. zmieniłem swój system odżywiania (nie zminimalizowałem go do zera tylko jadam zupełnie inne rzeczy) a wygląda to tak tragicznie bo kiedyś wyglądałem inaczej niż teraz. dlatego wydaje sie to 'drastyczne'. problemów nie mam żadnych ze zdrowiem. nie uważam go za rewelacyjny bo to dopiero pół roku, poza tym gdybym go uważał za super to nie napisałbym tutaj.. ;-)

więc w dalszym ciągu czekam na jakieś ciekawe i efektywne ćw z waszej strony (sprawdzone ćw).

a Twoje fotki Duall.Wu można tu gdzieś znaleźć?
pozdrawiam.

edit: wiem, że mają więcej. przecież to napisałem ;-) a moje ego wcale nie jest wybujałe.. spokojnie ;-)

Russel
06-03-09, 09:34
masakra zacznij jesc!

balcerinho
06-03-09, 09:40
a gdybym przeszedł na odpowiednią diete na mase + siłownia to dałoby się z tego coś zrobić?

Duall.Wu
06-03-09, 09:55
nie mozna i nigdy nie znajdziesz, to nie jest cel mojej obecnosci na forum tutaj.. w przeciwienstwie np do Ciebie ;) pzdr

pewnie, ale musialbys byc cierpliwy.. co w ogolnym rozrachunku jest 500% lepsze od koksow ;) pzdr

slim shady
06-03-09, 17:06
skonczcie temat fety bo dostanicie po oscie,

zacznij robic mase, i ćwicz brzuch ze dwa razy w tygodniu, bo to jest miesien jak kazdy inny i potrzebuje czasu na regeneracje, ułóż sobie ćwiczenia na kazda czesc brzucha, jak przymasujesz mozesz zrobic a6w, mozesz robic jeszcze 8 minute abs (youtube)