PDA

Zobacz pełną wersję : jakie suple?



broziak
05-03-09, 17:56
witam! mam prawie 18 lat. wczesniej cwiczyłem na sucho na siłowni jakies 6 miesiecy. zrobiłem przerwe. teraz lece na ogólnorozwojówce, po niej planuje sobie rzucic jakies suple. tak do 150 zeta. w tej chwili waże 74 kg przy wzroscie 186 cm. chciałbym osiągnąć około 90 kg. zalezy mi tylko i wyłącznie na samej masie miesniowej. nie mam żadnej diety. wiem ze jest ona najwazniejsza, ale nie mam warunków do jej realizacji.i nie piszcie o niej bo wiem jaka jest wazna. dlatego polećcie mi jakies suple tak, zebym do wakacji miał planowaną wage. pozdrawiam.

dzbanekzwd
05-03-09, 18:02
ciezko jest tak szybko zdobyc 15 kilo czyściochy ale 10 myśle dasz rade. Kup gainera. poćwicz jeszcze jakieś z 2-3 miechy i weź krete mono (i do niej też gainer oczywiśce).

michal_f
05-03-09, 18:02
bez diety to raczej nie zdobedziesz zaplanowanej wagi... proponuje gainery/bialka ale tylko w celu uzupelnienia diety bo bez diety to kg nie bedzie !!

dzbanekzwd
05-03-09, 18:05
nie straszcie tak tymi dietami... ja caly czas cisne bez diety jem to co mam... jak masuje kupuje białko albo bulka i idzie masa. jak redukuje to poprostu jem mniej i bialko na antykata. i jest dobrze.

p.s. tylko nie pocisnijcie mnie za tego posta :) podobnie jak autor tematu mam problem z dietą nie mam tyle czasu żeby często jeść więc jem dużo a mało razy.

michal_f
05-03-09, 18:07
ale jak on ma zamiar zrobic 16 kg do wakacji bez diety to raczej bedzie ciezko...

Rickey
05-03-09, 18:14
Wg mnie bedzie ci ciężko zdobyć 16kg czystej masy do wakacji. no chyba, że do następnych:D
Jeśli chcesz masować, no to dieta+gainer+mono i powinno być, ale i tak zawsze ci się coś tam tego tłuszczyku odłoży:)
Pozdro!!

broziak
05-03-09, 18:14
no dobra.. przesadziłem troche ze tak szybko chce... moze byc troche mniej. byleby osiągnąc jakies przyzwoite efekty do wakacji. i podajcie jakies konkretne suple. teraz moge przeznaczyc jakies 130-150 na cykl. potem to sie pomysli.

michal_f
05-03-09, 18:15
gainer Mutant Mass polecam :smile:

LeBron23LBJ
05-03-09, 19:00
za 150 mozesz miec bodajze 4800 g mass xxl, ale lepiej troche dolozyc i miec wiecej mutant mass