PDA

Zobacz pełną wersję : Rezygnacja z Moderatora



VegetaSSJ3
05-03-09, 16:10
Witam proszę o zdjęcie mi rangi Moderator bo niestety nie mam czasu już aby wypowiadać, pomagać na tym forum ze względu na to że jestem Administratorem na innym forum sportowym dziękuje całej ekipie za mile spędzony czas pozdrawiam.

przemek_yo
05-03-09, 16:18
to pey zostaje sam w "zdrowiu"

coz, pozdro :)

Fehu
05-03-09, 17:45
Również dzięki:)

Bruce
05-03-09, 18:50
dzięki za pomoc.jaką mi udzielileś.Pozdro.

Pakierek
05-03-09, 18:58
podejrzewam ze gdyby sam nie złożył rezygnacji to admini itak by sie nie zorientowali ze juz nie urzeduje na forum od dłuzszego czasu ... sorry ale taka prawda ... takich tu "mamy" moderatorów ... chociaz kilku jest naprawde dobrych m.in. hardworkOUT, Punisher, voldemort, slim shady ... to moim zdaniem najlepsi moderatorzy.
pzdr

Pakierek
05-03-09, 19:37
bez urazy ale po prostu chodzi mi o to ze forum o takiej renomie (... wydaje mi sie ze dobrej) ... no powinno zwracac uwage na takie rzeczy

Pakierek
05-03-09, 19:44
chociaz kilku jest naprawde dobrych m.in. hardworkOUT, Punisher, voldemort, slim shady ... to moim zdaniem najlepsi moderatorzy.
pzdr
chociaż jest jeszcze kilku innych dobrych modów... ale tych chciałem wyróżnić
pzdr
PS sorki ze 3 post z rzedu ale nie da sie edytowac tych postów powyzej

Fehu
05-03-09, 20:37
Nie ma to jak spam a zarazem offtop...
Przepraszam a co nie miał prawa zajmować pozycji na innym forum? To chyba nawet Ty sie kiedys chwaliłes ze byłes adminem czy modem na jakims forum, albo to z wymienianiem najlepszych modów tez nie miało sensu a juz napewno w tym temacie...
pzdr

Pakierek
05-03-09, 20:49
Nie ma to jak spam a zarazem offtop...
Przepraszam a co nie miał prawa zajmować pozycji na innym forum? To chyba nawet Ty sie kiedys chwaliłes ze byłes adminem czy modem na jakims forum, albo to z wymienianiem najlepszych modów tez nie miało sensu a juz napewno w tym temacie...
pzdr
po pierwsze przeczytaj uwaznie moj tekst a pozniej na mnie wyskakuj... dla tych troche wolniej myslacych przetłumacze jeszcze raz o co chodzi ... napisałem iz: "takich tu mamy moderatorów" czyli jest to odwołanie do pierwszej czesci mojej wypowiedzi mianowicie iz wiekszosc moderatorow juz wogule tu nie urzeduje na tym forum ale modami ciagle są chociaz w tym roku ich nie było na forum ani razu np rafalkomando czu hugo
po drugie nie mow mi co ma sens a co nie, pozwol ze sam to ocenie, moim zdaniem trzeba w jakichs sposob wyroznic niektorych modów ktorzy wkladają w to forum bardzo duzo, bez ktorych to forum bylo by "cienkie". Jeśli inni nie umieją ich docenic to ja przynajmniej w taki sposob moge ich nadmienic.
pzdr

marcinczwa
05-03-09, 21:12
jezeli tak uważasz to ok
to twoje zdanie
nie znasz sytuacji a wypowiadasz się bez sensu
doskonale wiemy, kto ile dni jest nieaktywny/nic nie pisze
zresztą co się będę tłumaczył

Pakierek
05-03-09, 23:21
o widze ze juz kolejne kroki podjete ... moze nie konieczne trafne ale idzie w dobrym kierunku.

PS pewnie ze nie musisz sie mi tłumaczyc ja tego nie wymagam, po prostu chce pomoc troche... osobiscie uwazam ze ty (marcinczwa) i tomek odwaliliscie kawał dobrej roboty z tym forum ... ale nie mozna spocząc na laurach i trzeba pilnowac zeby to forum było najlepsze, dlatego trzeba sprawdzac modów i takich ktorzy sa niepotrzebni ktorzy nawet nie zagladaja na forum trzeba wykreslic i dac nowych ale takie osoby ktore są doswiadczone w tym sporcie chetne do pomocy i osoby ktore maja czas na to by sie podjac jakiejs funkcji.
pzdr

magic_key
06-03-09, 06:58
wg mnie to nie ma znaczenia czy modem jest ktos super doswiadczony czy nie, mod powinien tylko utrzymywac porzadek, a pomagac mozna bez tytulu moderatora

Prezydent_1c
06-03-09, 12:39
Gościu wez się nie mądrz bo jesteś od niedawna na forum :)-Pakierek

adonis18
06-03-09, 12:47
thx VEGO i powodzenia z nowym forum

marcinczwa
06-03-09, 12:57
wg mnie to nie ma znaczenia czy modem jest ktos super doswiadczony czy nie, mod powinien tylko utrzymywac porzadek, a pomagac mozna bez tytulu moderatora

i tutaj nie masz racji
ponieważ nie potrzeba nam moderatora w ważnych działach, który będzie tylko sprzątał
co do pomaganie to się zgadzam, że nie trzeba być moderatorem aby pomagać innym

tm7
06-03-09, 13:00
Dzięki za współprace.

VegetaSSJ3
22-02-10, 20:55
Witam was po bardzo długiej przerwie a jednak wróciłem postaram się od czasu do czasu udzielać na forum i pomóc pozdrawiam VegetaSSJ3 :-)