PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na mase prosze o ocene



Nyczek
05-03-09, 14:37
Witam
wiek: 18
waga: 69
wzrost: 180
płeć: mężczyzna
cel:masa
zapotrzebowanie kcal:
typ budowy:ekto
suplementacja: suple ktore wczesniej bralem to creatine micronized + hard mass , mass xxl , niedlugo przymiezam sie do cyklu :
-BSN No-Xplode 820g
-Vitalmax Creatin 500g
-PVL MUTANT MASS 6,3kg
-OLIMP ZMA 60kaps
-TREC Multi Pack 36(120 tab.
uwagi: ucze sie , raz mam na 8 i koncze o 12 raz mam na 12.35 i koncze po 16 , bylem kiedys alergikiem czasem poprostu nie moge zjesc duzo sera , miodu lub pomidora

7:00
mleko 250 ml
płatki owsiane 90gr

10:35
Twarog 120g
szynka indycza 15gr
pieczywo razowe 200gr
pomidor,cebula,papryka-dla smaku
-o tej godzinie przewaznie jestem w szkole to raczej nie dam rady zjesc takiego posilku co tutaj mozna dac?

13:30
4 jajka - mozna zmiejszyc liczbe jajek do 2 i naprzyklad dozucic cos innego?
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g
-o tej godzinie tez przewaznie jestem w szkole to nie wiem jak z tym posilkiem


16:00 posiłek przed treningowy
Ryz 100g
Piers z kurczaka
oliwa z oliwek ok. 10ml - mozna to z czyms zamienic?

17:30-18:30
Trening

18:30
45g Carbo,bądź kakao.sok

19:10
Makaron razowy 100gr - mozna to zamienic np: na ryz?
jogurt 150gr
serek wiejski 200gr


22:00
Tunczyk w wodzie 80g
Slonecznik 30g

Wszytsko bylo by fajnie i zawsze przez szkole ciezko mi utrzymac diete a bardzo zalezy mi na masie , moze macie jakies ciekawsze rozwiazania i tez jestescie w trakcie edukacji

Dziekuje za pomoc
Pozdrawiam

Duall.Wu
05-03-09, 14:59
gdzies juz widzialem ta diete, cos mi sie wydaje ze to nie twoja.. hehe

Duall.Wu
05-03-09, 15:07
CHCIALEM EDYTOWAC POPRZEDNI POST, ALE
administrator costam ustawil na minute..." :P

gdzies juz widzialem ta diete, cos mi sie wydaje ze to nie twoja.. hehe

zabieraj sobie zarcie w pudelku do szkoly, wstan sobie odpowiednio wczesniej ugotuj ryz (makaron, co tam masz w tej diecie) miecho i do pudelka, troche warzyw polej oliwa i jest pieknie..

do oliwy z oliwek warto sie przyzwyczaic gdyz ciezko znalesc rownie dobry zamiennik, po 2.3 tyg zacznie ci smakowac ;) przynajmniej ja tak mialem, wiekszy problem z oliwa wynika moim zdaniem z jej ceny.. ;)

makaron - pewnie ze mozesz zamienic na ryz, najlepiej brazowy, paraboliczny lub kasze gryczana ;) ale nie nalezy przesadzac, jak czasem zjesz bialy nic sie nie stanie ;) nie jestesmy zawodowcami

No i tak jak pisalem.. popros mame, albo wstawaj odpowienio wczesniej zeby sobie wszystko pogotowac, kup z 2 pudelka i zabieraj to ze soba do szkoly, bo akurat te posilki maja prawdziwa wartosc ;)

dla chcacego nic trudnego - a piszesz ze bardzo chcialbys przybrac na masie. Powodzenia i pzdr!

Nyczek
05-03-09, 15:41
dzieki , Duall.Wu czy ja gdzies napisalem ze sam ukladalem diete? -_-

Duall.Wu
06-03-09, 06:46
skoro nie napisales i otwarcie przyznajesz ze korzystasz z juz stworzonej (podwieszonej) to po kiego @#$D#@ dajesz ja do oceny?! pzdr ;)

Russel
06-03-09, 09:42
chu**wa dieta imho

Nyczek
06-03-09, 14:26
skoro nie napisales i otwarcie przyznajesz ze korzystasz z juz stworzonej (podwieszonej) to po kiego @#$D#@ dajesz ja do oceny?! pzdr ;)

boze zlitujcie sie -_- mialem pare pytan dot. tej diety a *)^(^ jak bym nie napisal o jaka chodzi to jak by ktos mogl mi doradzic? pomysl czasem