PDA

Zobacz pełną wersję : Plan do ocenki



timbo
04-03-09, 18:08
PONIEDZIAŁEK: (Klata+triko)

Klata:
-sztanga na płaskiej/wyciskanie hantli na płaskiej 4s
-wyciskanie hantli głową w dół 4s
-rozpiętki skos w góre 4s

Triko:
-Wyciskanie sztangielki zza głowy siedząc 3s
-ćwiczenie na wyciągu sznurkami 3s
-ćwiczenie na wyciągu, ściąganie w dół 3s

ŚRODA: (plecy+biko)

Plecy:
- drążek, szeroko do klaty 4s
- wiosłowanie w leżeniu na ławce poziomej 4s
- MC 4s

Biko:
- Ugianianie przedramion ze sztangą stojąc 3s
- Uginanie przedramienia ze sztangielką o kolano 3s
- Uginanie w ruchu młotkowym hantlem 3s

PIĄTEK: (braki)

Baraki:
- Wyciskanie sztangi zza głowy 4s
- Wyciskanie hantlami 4s
- Unoszenie ramion w przód z gryfem (na wyciągu) 4s

SOBOTA: (nogi)

- przysiad ze sztanga 4s
- uginanie nóg w leżeniu 4s
- wypych na maszynie skośnej 4s
- łydy

*Brzuch ćwiczony na kazdej sesji treningowej...

dominator875
04-03-09, 18:21
co Ci brakuje ze cwiczysz ,,braki'',pewnie w jakims ,,baraku'' buraku
biko,triko nie ocenie planu za friko :lol:

jaca666
05-03-09, 23:41
Chyba za mało ćwiczeń na duże grupy mięśniowe bo jak masz na klatkę 3 ćwiczenia i na biceps tez 3 to nie za dobrze ja na klatkę dołożył bym jeszcze jedno tak samo na grzbiet no i gdzie ten tył BARAKÓW???

timbo
06-03-09, 10:43
na dużą grupę mam 12 serii, na małą 9. ale dodam po jednym cwiczeniu na plecy i klate jak mowisz, bo faktycznie to moze byc za mało...
Na plecy zrobie moze tak, ze zrobie 4 cwiczenia po 3 serie co da mi 12 serii łącznie na tą partię. Nad "barakami" :D tez cos pomysle :P

MaciekX
06-03-09, 11:13
tylko bym proponował robić biceps z klatką, a triceps z plecami. Po treningu pleców biceps jest już często zmęczony o wiele bardziej niż po klatce ;)
i do nóg po lub przed przysiadami bym proponował wrzucić 'Prostowanie nóg w siadzie' ;)

timbo
06-03-09, 11:32
zapomniałem zmienic, klata+biko | plecy+triko robie ;) wczesniej robiłem klata+triko i trening mniej efektywny był. Nie wiem czy uda mi sie dodac jeszcze cos do nog, bo trening ten jest wyczerpujacy dla mnie... ;)

adonis18
06-03-09, 11:39
zapomniałem zmienic, klata+biko | plecy+triko robie ;) wczesniej robiłem klata+triko i trening mniej efektywny był. Nie wiem czy uda mi sie dodac jeszcze cos do nog, bo trening ten jest wyczerpujacy dla mnie... ;)

taki trening nie powinien być wyczerpujący lol chociaż może ci brakować wegli w diecie

wrzuć miskę ryżu na godz. przed treningiem i bedzie gitara

elo

timbo
06-03-09, 11:59
wyczerpujący jest wtedy kiedy w jeden dzien musze zrobic barki z nogami, bo nie zawsze moge w osobne dni cwiczyc te partie. W dni kiedy bede robił same nogi to dodam ćwiczenia...