PDA

Zobacz pełną wersję : Podział!!!



jaca666
04-03-09, 13:57
Co sadzicie o takim podziale???
Pon: Grzbiet, Tylne aktony barków, Kaptury i Przedramiona
Wto: Czworogłowe i Dwugłowe Ud oraz Łydki i Brzuch
Śro: Przednie i Boczne aktony barków oraz Tricepsy
Czw: Rowerek stacjonarny i Brzuch
Pia: Klatka i Bicepsy
Sob: Brzuch i Łydki
Nie: Wolne
Cel to masa!!!

hans1237
04-03-09, 14:05
ja bym uda zrobił troche pózniej,bo dzien po dniu obciażony jest kregoslup

jaca666
04-03-09, 14:20
To fakt i myslałem nad tym bo jak kończe martwy 180kg a potem na drugi dzień przysiady 160kg to dzis czuje w dole kręgosłupa ból ale to dobrze bo wiem że dobrze cwiczyłem!!!

Micek185
04-03-09, 15:00
Są dwie rzeczy w tym treningu które mi sie nie podobaja>Mianowicie chodzie o poniedziałek bo trenując Grzbiet, Tylne aktony barków, Kaptury i Przedramiona zbyt mocno obciążasz na jednym treningu"góre"ciała.bo w sumie kaptury i ramina trenuje sie podobnie.Po drugie mówisz że celem jest masa ale jak na moje oko masz za intensywny trening i mieśnie nie mają kiedy się zregenerować.Aw łasnie w czasie gdy odpoczywasz twoje mieśnie rozną,trening to tylko bodziec do hipertrofi(rozrostu)mięśni.Lydki trenuj raz w tyg to wystarczy i rób miedzy treningami chociaz 1 dzien przerwy.

jaca666
04-03-09, 15:53
Co do grzbietu to nie jest to moja najsilniejsza strona dlatego postanowiłem zrezygnować z treningu:
GRZBIET I TRICEPSY
a robię od następnego poniedziałku:
GRZBIET,TYŁ BARKÓW I KAPTURY
Wtedy napompuje krwią cały tył i myślę że szybciej zbuduje mój wymarzony grzbiet!!!
Wielu kulturystów tak ćwiczyło i ćwiczy.Min. Dorian Yates!!!
Poza tym grzbiet jest wielkim mięśniem i trzeba mu poświecić jeden dzień treningu aby był wielki!!!

jaca666
04-03-09, 15:55
A co do łydek to mam genetycznie chude i gdy ćwiczyłem raz w tygodniu to nic nie rosły a znów przy 3 treningach za bardzo mi się wyrzeźbiły wiec myślę ze 2 treningi będą w sam raz!!!
Zresztą znam swój organizm bo z przerwami ćwiczę już 6 rok!!!

hardworkOUT
04-03-09, 17:35
pn i wt to tragednia

tzn plegary i nogi

jezeli juz to nogi i plecy na jednym treningu [mc i siady] a reszta dodatkow kilka dni pozniej


ps
co do masy lydek proponuje półtoraki jednonoz 3*20 na poczatek

jaca666
04-03-09, 17:39
Nigdy nie robiłem półtoraków a może robiłem a nie wiem???
Możesz napisać jak się je wykonuje???
Może ja to znam ale pod inna nazwą!!!

hardworkOUT
04-03-09, 18:10
wspinasz sie maksymalnie na jednej nodze
opuszczasz do polowy
z tej pozycji wspinasz sie maksymalnie
opuszczasz calkiem

to jest 1 powt