PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o takim treningu?



Pakierek
04-03-09, 12:27
Witam

Pytanie jak w temacie co myslicie o takim treningu ... prosił bym o odpowiedzi osoby o dłuższym stażu, a nie początkujących ... w sumie nigdy takim planem nie trenowałem ale chciałbym go sprubowac za niedlugo ... trenuje w domu na silowni i nie mam zadnych wyciagow itp

PONIEDZIAŁEK:

Mięśnie łydek
-5 x max powtorzen wspiecia na palcach
-3 x odwrotne wspiecia

Mięśnie klatki piersiowej
-2 x 15 rozpietki na skosie w gore
-5 x (12 10 8 6 4) wyciskanie sztangi na płaskiej
-4 x 10 wyciskanie sztangielek na ławce w gore

Bicepsy
-2 x 15 hantlami o kolano
-5 x (12 10 8 6 4) uginanie sztangi podchwyt
-4 x 10 młotkowy chwyt


WTOREK

Mięśnie grzbietu
-2 x max powtorzen podciaganie na drązku
-5 x (12 10 8 6 4) wioslowanie sztanga
-3 x 10 wioslowanie jednoracz hantla

Tricepsy
-2 x 15 podpor tyłem
-5 x (12 10 8 6 4)francuz lezac sztanga
-4 x 10 francuz siedzac hantla oburącz


CZWARTEK

Nogi
-2 x 20 maszyna na czteroglowe
-5 x (10 8 6 4 2) hack przysiady (zwyklych przysiadow nie dam rady robic poniewaz nie mam takich wysokich stoajkow zebym mogl z nich sciagac ciezar na barki musze ciezar podnosic z ziemi;/)
-5 x 10 przysiady wykroczne

Brzuch
-3 x max powtorzen brzuszki
-3 x max powtorzen brzuszki skosne
-3 x max powtorzen jakies nozyce czy cos takiego


PIĄTEK

Mięsnie obręczy barkowej
-2 x 15 unoszenie ramion bokiem hantlami
-5 x (12 10 8 6 4) push press (lub shoulder press)
-3 x 10 podciaganie sztangi wzdluz tulowia
-4 x 8 unoszenie hantli w opadzie tulowa bokiem

jaca666
04-03-09, 13:46
Specjalnie tak zaczynasz???
Np. klatkę od rozpietek albo bicka od kolana???
Lepiej klatkę od wyciskania sztangi a bicka od sztangi stojąc!!!
Ja tam zawsze zaczynam od ćwiczeń złożonych!!!

Pakierek
04-03-09, 14:12
ja tez tak zawsze zaczynałem ... ale ostatnio znalazłem taki trening w jakiejs gazecie i nawet mnie zaciekawił ... tylko musialem wprowadzic kilka zmian poniewaz tak jak pisalem wyzej trenuje w domu i nie mam zadnych wyciagow itp

adonis18
04-03-09, 14:21
siemano

jakie są twoje cele, bo tak rozpiętość powt. w seriach wiąże się z dużą rozpiętościa w wadze złomstwa a to znowu ni w dupe ni w oko przy np. robieniu siły. rozpiętki przed wycikaniem możesz ale 1szybka seria dla wstępnego zmęczenia mięsni i jedziesz dalej bez przerwy na płaskiej.

na upartego plan jest do zrobienia lae ja bym sie na niego nei pisal. jak się jeszcze nie zdecydowałeś to pokombinuj a jak tak to powodzenia!

elo

Micek185
04-03-09, 15:13
5 x (12 10 8 6 4) push press (lub shoulder press)-dlaczego na taką małą grupe mieśniową stosujesz aż tyle serii?
3 x max powtorzen jakies nozyce czy cos takiego-nie wiesz co to za ćwiczenie a masz go swojej rozisce?(ruch odbywa sie tak że unosisz na zmianę lewą ręke z prawą nogą)
Jak dla mnie to nie jest ani plan na mase ani na rzeźbe.Zbyt duże zróżnicowanie liczbie serii i powtórzeń.powiedz lepiej jaki jest twój cel/

Pakierek
04-03-09, 15:14
cel masa ... jeszcze sie na niego nie zdecydowalem ... mi sie osobiscie podoba ale jestem ciekaw opini innych ... nigdy tak nie trenowalem wiec nie wiem czy beda jakies efekty.

Pakierek
04-03-09, 15:19
3 x max powtorzen jakies nozyce czy cos takiego-nie wiesz co to za ćwiczenie a masz go swojej rozisce?(ruch odbywa sie tak że unosisz na zmianę lewą ręke z prawą nogą)

nie chodzi o to ze ja nie wiem co to za cwiczenie tylko napisalem jakies nozyce czyli chodzi o to ze albo pionowe albo poziome obojetnie ... to nie ma znaczenia po prostu zeby brzuch pracował ;)

pan.wiesiu
04-03-09, 15:22
cel masa ... jeszcze sie na niego nie zdecydowalem ... mi sie osobiscie podoba ale jestem ciekaw opini innych ... nigdy tak nie trenowalem wiec nie wiem czy beda jakies efekty.

witam.

nie dowiesz sie jesli nie sprobujesz ;)

ja rowniez bym sie nie pisal na taki plan, ale kto wie, moze akurat na ciebie dobrze podziala...

jesli chodzi o masowki - nie zastanawiales sie moze nad HST - wiele osob chwali.

pozdrawiam;
wiesiek

DiscoKing
04-03-09, 16:48
jak dla mnie plan wykręcony na maxa.

Pakierek
07-03-09, 21:58
chciałem jeszcze odświerzyć temat