PDA

Zobacz pełn± wersję : Co najlepsze dla mnie?



Pakierek
04-03-09, 12:07
Witam
Chciałbym kupic jak±¶ odżywke... priorytet masa miesniowa... zalezy mi na tym zeby nie przybyło mi w pasie tylko prawie samamasa miesniowa... 3 , 4 razy na tydzien ma aerobowy(treningi piłkarskie). Które z tych odżywek uważacie za najlepsze dla mnie? ... magnum 8000 ... mass xxl ... hard mass ... a moze cos innego? ... ale najlepiej jakby to nie bylo białko tylko wlasnie jakies wegle j.w.

NIKOLIS 168
04-03-09, 13:54
Przebyte cykle?
Chyba nie chcesz oprzec cyklu na dodatku do diety?

Pakierek
04-03-09, 14:15
wlasnie teraz koncze cykl na stormie(jeszcze nie cale 2 tygodnie) i chcialem sprubowac teraz zakupic cos z wyzej wymienionych produktow zeby masa troche poszla w gore bo od storma masy nic nie przybylo tylko sila ... ale to wina mojej diety bo jest bardzo kulej±ca ... i wydawalo mi sie jak sobie zakupoie jakies wegle to powinno ruszyc.

pan.wiesiu
04-03-09, 15:09
Lyle McDonald zapytany jakie suplementy s± jego zdaniem najlepsze, odpowiedział : "Squats and food."

jezeli chodzi o kwestie przysiadow, to chyba wyjasniac nie trzeba,

natomiast jezeli chodzi o diete, to przy 3,4 treningac pilkarskich w tyg. mozesz miec spokojnie 1000kal. nadwyzki (wiecej ryzu, kaszy, ciemnego pieczywa, platkow pelnoziarnistych, makaronow roznej masci, ziemniakow i innych warzyw)

pozdrawiam i zycze przyrostow;
wiesiek

Rickey
04-03-09, 22:11
Je¶li chcesz węgle, no to mog± byc 2 pierwze pozycje, ktore napisałe¶, hard mass raczej nie, ponieważ jest to bulk. Z gainerów godne polecenia s± jeszcze Mutant Mass, gain bolic, monster mass. Ale to jest tylko dodatek, uzupełnienie diety.
Pozdro!!