PDA

Zobacz pełną wersję : podstawowy sprzet na silowni - kupie



.Smile
03-03-09, 19:36
Witam, postanowilem skompletowac sobie wlasny sprzet na silowni.
chhodzi mi o podstawy:
- Gryf, zabezpieczenia
- *Gryf łamany, zabezpieczenia
- Ławeczka (regulacja, skos i góra)
- 2 stojaki - wysokie, tak zeby przysiady mozna bylo robic
- Hantle: wszystko po dwa razy; ~6kg, ~7-11 kg i ~cos powyżej 11 kg (jednak nie przekraczający tej wagi), jeżeli chodzi o hantle to satysfakcjonowałby mnie zestaw w którym można dorzucać talerze (widziałem taki na allegro, jednak cena...)
- Drążek - koniecznie doczepiany do ściany, z szerokim uchwytem
- Obciązenie - 2 talerze po; 1.25, 2.5, 5, i 20 k i 4 talerze po 10 kg

* niekoniecznie, ale można.

Teraz pytanie do was, jak ktoś ma dość tanio do sprzedania z w/w przedmiotów to prosiłbym o kontakt na gg; 5497585 (pisac, nawet gdy mnie nie ma) lub najlepiej tutaj niech napiszę to ja sam się odezwe.
Nie znam się na sprzecie (jeszcze), jednak wiem że przebywaja tutaj doswiadczeone osoby, chcialbym sie spytac ile powinienem uzbierac aby kupic ten sprzet (na razie mam niby kase, ale chcialbym co miesiac kupic a to jedna rzecz, a to druga... za duzo wydatkow, kminicie raczje ;f)
Mieszkam na terenie gliwic, wiec jezeli ktos "obok" ma cos do sprzedania, to zajebiscie by bylo odebrac ten sprzet juz, bez przesylki etc.

Zwracam sie jeszcze do uzytkownika ktory reprezentuje sklep MARBO-SPORT, ile kosztowałby taki sprzęcik tnąc po kosztach ;d? (bez zniżki)

marbo-sport_pl
04-03-09, 15:40
Witam!
Czesto jeździmy do Gliwic, więc nie będzie problemu z dowozem duuużo taniej.
Jakim budżetem dysponujesz, to stworze Ci kilka zestawów.
Pozdr.
Michał

.Smile
04-03-09, 15:42
500-600 zł :D
inaczej, teraz mam 300 zł, jednak za jakiś miesiąc-dwa będę miał następne 300 zł.